Şimdi Ara

Sistem son hali yarın alacağım son öneriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sistemi alacağım herhangi bir uyumsuz parça var mı bu ekran kartı monitöre dönüştürücü gerektirir mi son görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Sistem son hali yarın alacağım son öneriler

• Herhangi bir uyumsuz parça yok.

Fakat Ryzen'de RAM hızı çok önemli olduğundan 1x8GB RAM değil de 2x4GB RAM almaya çalışın. Çift kanal çalışması önemli belleklerin.

Çift kanal 2133 MHz bellek tek kanal 2400 MHz bellekden daha hızlıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Herhangi bir uyumsuz parça yok.

Fakat Ryzen'de RAM hızı çok önemli olduğundan 1x8GB RAM değil de 2x4GB RAM almaya çalışın. Çift kanal çalışması önemli belleklerin.

Aslında direk 2x8GB 3000 mhz lik ramler alıcaktım ancak 500 lira gibi bir eklentisi oluyor ancak maliyeti kurtarırsa 2x4 gb yapayım :)

Bu arada monitör ekran kartı için dönüştürücü vs gerekir mi? Birisi o ekran kartının monitörü çalıştırması için convert lazım dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catooo14

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Herhangi bir uyumsuz parça yok.

Aslında direk 2x8GB 3000 mhz lik ramler alıcaktım ancak 500 lira gibi bir eklentisi oluyor ancak maliyeti kurtarırsa 2x4 gb yapayım :)

Bu arada monitör ekran kartı için dönüştürücü vs gerekir mi? Birisi o ekran kartının monitörü çalıştırması için convert lazım dedi

Monitörde HDMI girişi var sanırım, HDMI kablosunu bağlamanız yeterli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.