Şimdi Ara

Sistem resimlerimiz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
10
Favori
210.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sistem resimlerimiz

Sistem resimlerimiz

Sistem resimlerimiz

• Bende ara ara blgisayar masamda bulunan cihazlarin yerlerini degistiririm dolayisi elimde degisik sistem resimlerim var bazilarini buraya aktardim;

Sistem resimlerimiz

Sistem resimlerimiz

Sistem resimlerimiz

• quote:

Orjinalden alıntı: onur-d

quote:

Orjinalden alıntı: tallgaaa

bu da benim sistemim =) logitech x540 ile beraber creative x-fi xtreme audio ses kartı kullanıorm gayet mutluym oyun ve muzik icin yetiyo bana

Sistem resimlerimiz

bende x540 kullanıyorum basın altındakı kopugun ne gıbı bır faydası var

o köpüğün sese bir faydası yok, diyafram aşağı baktıgı icin ve yer kaplaması da laminant oldugu icin alt komsuyu cıldırtmasın diye koydum. hos işe yarıyo mu onu da bilmiorm ama önlem önlemdir

• GÜNCEL

Sistem resimlerimiz

Sistem resimlerimiz

Sistem resimlerimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghan87 -- 17 Ocak 2009; 10:48:27 >

• Arkadaşlar buda benim ses sistemim
    Her ne kadar kullanışsız ve hışıltılı olsada ilk göz ağrım

Sistem resimlerimiz

Sistem resimlerimiz

• tallgaaa ile exali0101kiler güzel olmuş
  • arkadaslar benim de kullandıgım cok super bi eq programı koyuorm buraya, winamp-media player-foobar fln ne ararsanz butun playerları destekliyo. derin ve kuvvetli bass isteyenlerin denemesini tavsiye ederm cok farkedio. bnm x540 kendinden gecti acıkcası

Sistem resimlerimiz

http://rapid+share.de/files/41132698/eq10v2-i.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tallgaaa -- 14 Aralık 2008; 13:40:12 >

• buda yeni kurduğum sistem ana ünite sony mhc vx500 kolonlar ise ss rx99

Sistem resimlerimiz

Sistem resimlerimiz

• arkadaşlar ben bunu yurt dışından aldım ancak lütfen bana söyleyin bu piyasada ne olarak geçiyo midi mi hi-fi mi home cinemamı ???tr deki sayfalarda aradım trde yok panasonic edesordum model verdim bunu ithal etmiyolarmış inanın bana süpr bişey kusura bakmayın kurulu değil o yüzden resim böyle geliyo alttaki de (kutudaki) bütün sistemin görünüşü modeli vereyim belki bulan olurda paylaşır bilmediğim özellikleerini SA-VK960
     Sistem resimlerimiz

• üstadım mini hifi olarak geçer sadece çıkış pmpo su yüksek mini hifi
  •  Sistem resimlerimiz
  •  Sistem resimlerimiz
  • sewgili exali bu arada zaten buldum ne dendiğini ama yine sizin topicte sony midi de ama oraya koymak istemedim konu malum sony bunun için daha fazla bilgi almak istiyorum nette genelde rusça anlatımlar var anlayamıyosun teknik özelliklerini zaten biliyorum ama belki bilmediğim özellikleri vardır diye mesela içinde incecik bi kablo çıktı onla ne yapılıyo optik kablo mu bu acaba onu nereye bağlıycam ne düşünüyosun bu sistem hakkında bide tr de nekadar bişeydir bunlar arkadaşlarda istiyo değerse onlara da getircem engin bilgilerini paylaşırsan sevinirim
  • yokmu beyler bu cihazı hiç tanıyan ne oldu sizlere yeni resimlerde gelmiyoüstadlar
  • resim koyacağımda yükleme yapmayı hatırlayamadım birisi tarif edebilirmi acaba?
  • sewgili atropin kardeş şu sayfada bulabilirsin resimli olarak nasıl kaydedileceğini
    http://www.canimablama.com/showthread.php?tid=4867
  • teşekkür ederim
    buda benim sistem
     Sistem resimlerimiz

Sistem resimlerimiz

Sistem resimlerimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atropin2006 -- 27 Aralık 2008; 21:42:52 >

• Bu da benden. Henüz tam istediğim gibi olmadı. Birkaç ay sonra kendi evime geçeceğim o zaman kablosuz bir görüntü olacak.

Sistem resimlerimiz

Resim biraz kalitesiz kusura bakmayın.

TV Samsung 106 ekran
    Logitech Z5500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir_masal -- 3 Ocak 2009; 21:58:58 >

• yakında bende x-540 ımın resimlerini koycam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mawoix

yakında bende x-540 ımın resimlerini koycam...

hadi bakalım.. bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.