Şimdi Ara

Sistem Parçaları uyumlu mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende böyle bir sistem kurmak istiyorum. Sizce nasıl bir sistem ? Hdd 2,5 olması sorun olur mu ? Avantajı veya dezavantajı var mı ? Ram i arttırmaya gerek var mı ?
    Görüş ve önerilerinizi alabilir miyim ? orta seviyede bir ekran kartı eklemenin faydası olur mu? Kendi ekran kartı yeterli midir orta seviyedeki oyunlar için ?

Hi-Level 4GB 1600MHz DDR3 Soğutuculu Ram (HLV-PC12800D3/4G)

Amd A10-5800K 3.8GHz Soket FM2 İşlemci

Asus A88XM-A Amd A88X 2133MHz DDR3 Soket FM2+ mATX Anakart

WD Black 500GB SataIII 6Gbit/s 2,5" Sabit Disk (WD5000BPKX)

TX Super Sonic 400W Mid Tower ATX Kasa (TXCHSUPER400)

• orta sınıftan birazcık geride kalıyor amd de soldan ikinci rakamı 7 olması lazım en az 7770 bir ekran kartı olması lazım ama şöle iyi bir şey söliyebilirim apu lu işlemcilerdeki gpu performansı gayet başarılı. Bf4 tahminen medium- high ayarda 50 fps alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoğukanuA

orta sınıftan birazcık geride kalıyor amd de soldan ikinci rakamı 7 olması lazım en az 7770 bir ekran kartı olması lazım ama şöle iyi bir şey söliyebilirim apu lu işlemcilerdeki gpu performansı gayet başarılı. Bf4 tahminen medium- high ayarda 50 fps alırsın.

Ekran kartı olayını anlamadım açıkçası. Birbiriyle uyumlu di mi parçalar ? Ekran kartı almasak idare eder mi ? Ram i arttırayım mı sizce ?
  • anakartı şu al www.vatanbilgisayar.com/a85xm-a-amd-a85x-soket-fm2-ddr3-1866mhz-sata-30-usb-30-hdmi-anakart.html#ozellikler

gerisine baktım karışma :D işlemci 81 watt uyguluyor ekran kartı 125 watt ordan 300 watt filan toplam tahminen öle oluyor güç kaynağın sağlamsa dediğim anakartı aldıysan sıkıntı olmaz :)

Ekran kartında diyorum ki senin işlemcin yani cpu apulu işlemci yani yanında dahili bir ekran kartı var onu demek istiyorum o ekran kartları gayet iyidir incelemelerde bakın araştırın ama yinede ortasınıf ekran kartından biraz düşük kalıyor ama şöle diyim battlefield 4ü orta - yüksek ayarlarda iyi performans alırsın :)

• Çok teşekkürler.
  • Daha iyidir sistem kurabilirsiniz taminimce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.