Şimdi Ara

Sistem parçaları Toplamaya basladım Kasa mevcut sizce iş görür mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan kurmaya çalıştığım daha hepsi kutusunda açılmayı bekleyen sistemim

Asus Rog Strix Rx 5700 Xt Gaming Oc
    Msi MPG X570 Gaming Pro Carbon
    Amd Ryzen 5 3600x
    Samsung 970 Evo Plus VNMe M.2 1 Tb
    Intel 660 QLC NVMe M.2 1 Tb
    Elgato Stream Deck
    Logitech C922 Pro Hd Stream
    Corsair K70 MK.2
    SteelSeries Rival 710
    Cooler Master Liquid ML240L

(Yeni Ram Alınmadı ( Elimde Kingston Fury Hyperx 2400 Mhz 4x4 16 Gb Ramler mevcut ) Henüz araştırma aşamasındayım 3200-3600 arasında F/p Modelleri karsılastırıyorum karar veremedim
    (Yeni Monitör Alınmadı ( Elimde Samsung LC24F390FHMXUF 23.5" 4ms (Analog+HDMI) Full HD FreeSync Curved Monitör Mevcut )
    (Yeni Kasa Alınmadı ( Elimde Aerocool GT-A USB 3.0 Pencereli Fan Kontrolculü ATX Kasa mevcut )
    (Yeni Power Alınmadı ( Elimde High power 85+ Bronze 750w ( modüler olmayan 3 yıl önce aldıgım Power bulunmakta )

Sırada olan Almayı Düşündüğüm - HyperX QuadCast™ Profesyonel Oyuncu Mikrofonu
    Sırada olan Almayı Düşündüğüm - LOGITECH G935 WİRELESS 7.1 SURROUND SOUND GAMİNG HEADSET

Sizce Kasa beni bir süre götürürmü ben değişmesem de olur diye düşündüm şimdilik ona bütçe ayırmak istemedim sizce kasa acil ihtiyacmıdır ?
    Kasa Hariç Diğer alınmayı bekleyen parçalar hakkında da önerileriniz olursa yazarsanız sevinirim

Sistem parçaları Toplamaya basladım Kasa mevcut sizce iş görür mü
    Sistem parçaları Toplamaya basladım Kasa mevcut sizce iş görür mü Sistem parçaları Toplamaya basladım Kasa mevcut sizce iş görür mü Sistem parçaları Toplamaya basladım Kasa mevcut sizce iş görür mü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.