Şimdi Ara

Sistem Kaynaklarını Fazla Tüketmeyen Antivirüs Önerirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada belirttiğim gibi sistem kaynaklarını fazla tüketmeyen ücretsiz bir antivirüs önerirseniz sevinirim.

• Eset hic belli etmez varligini :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BloomEsk kullanıcısına yanıt
    Aynı zamanda korumaz da.
    Hem ücretsiz mi o?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 27 Nisan 2017; 17:8:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avira, Avast, AVG, Panda, Comodo, 360 Total Security, Bitdefender Free var bayağı. Hangisini seçersen. Ücretlilerde Norton var. En hafifi Webroot. O da ücretli bildiğim kadarıyla. Bunca güvenlik programından seç birini.

• AVG dışındaki her şeyi kullanabilirsin. Bilgisayar hem kale gibi olsun hem de sistem harcamasın diyorsan şu var:https://www.youtube.com/watch?v=FoIu3Z2ImO8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejihov -- 27 Nisan 2017; 17:24:9 >
  • Ejihov E kullanıcısına yanıt
    AVG ne yaptı sana?

• Bir bilgisayarda görmüştüm beğenmemiştim ayrıca tune up programı özet olarak çöpmüş.http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2370707,00.asp
    AVG, Avast'a satıldı. Gene de farklar var aralarında.

AVG'nin eklentisini adam edememiş Avast bir türlü. Ana sayfayı değiştiriyordu en son kurduğumda.

Kurmamla kaldırmam bir oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Aynı zamanda korumaz da.
    Hem ücretsiz mi o?

Hocam hem seri olup hem koruyan program Eset var. Avast ve avg gibi programlar tavsiye edemiyorum. Nedeni iyi ve seri olmalı tavsiyem.

Ücretsiz kısmı gözümden kaçmış

Ben Kaspersky G-Data Bitdedendet ve F secure kullandim su ana kadar. Bullguard da kullanmisligim oldu.

Emsisoft tam güvenlik programini da kullandigimi söylemeden edemeyeceğim.

• Emsisoft gerçekten çok iyi. Eğer bir antiviruse para verecek olsaydım Emsisofta verirdim.
    O anti-malware değil miydi ya?

• Değil çünkü diğer antivirüsler gibi gerçek zamanlı koruması var. Bilinmeyen programlar değişiklik yaparken engelleme özelliği var. Internet Security versiyonunda firewall var. Web koruması var. Kendi motorunun yanında Bitdefender motorunu kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejihov -- 29 Nisan 2017; 19:55:23 >
    Şu linkte denilenleri okumanı istiyorum:https://www.technopat.net/sosyal/konu/antiviruesuen-yaninda-antimalware-gerekli-mi.223554/

• Emsisoft bir antiviruste olması gereken tüm özelliklere sahip. Eğer gerçek zamanlı koruma, sörf ve dosya koruması sağlamasaydı dediğin doğru olabilirdi. Malware=virus,trojan,adware vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejihov -- 29 Nisan 2017; 22:29:11 >
  • Eğer flash diskleri çok kullanıyorsanız 360 Security Essentials kullanın. (360 Total Security olanı kurmayın herşeye maydanoz oluyor)

Flash diskleri takar takmaz taraması ve kısayol virüsü yemiş olanları düzeltmesi iyi.

Bununla birlikte bankacılık ve alışveriş koruması da mevcuttur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.