Şimdi Ara

Sistem için öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bende çok eski bi sistem var yeni çıkan fortnite oyununu kasmadan oynamak istiyorum ram takviyesimi yapmalıyım yoksa ekran kartı bütçem çok kısıtlı 300 tl felan ne kadar ileri götürebilirim bu sistemi ?
    anakart : intel pentium g840 2.80 ghz
    atı radeon hd 6350
    4 gb ram 64 bit

• İşlemcinizi yükseltin. 100TL 1155P işlemci, 50TL 4GB daha RAM, geriye kalan 150TL ise R7 240 - GT730 alabilirsiniz.
  • Michael Townley kullanıcısına yanıt
    Öncellikle teşekkürler ,dediğiniz sistem ne kadar iyi götürebilir beni,pubg felan oynatırmı pek sanmıyorumda sistem çok kötü şüphelerim var
  • mehmetcakir42 M kullanıcısına yanıt
    1155P'yi bırakın, 1151P bile ölü bir soket. Ne kadar iyi götürebilir değil, ne kadar çalışabilir demeniz lazım bence. Elinizdeki sistemi satın, 300TL'yi saklayın gerekirse 1-2 yıl bekleyin ona göre bir sistem toplayın. Benim önerim bu en azından.
    cevaplarınız için teşekkürler,oyunlar olmassa zaman geçmiyor diğer oyunlar içinde bütçe gerekiyor benim bütçem yok denecek kadar az.sadece fortnite için ram takviyesi yapsam 20 fpsten 50 fps felan alabilirmiyim,sizide yordum teşekkür ederim cevaplarınız için
  • mehmetcakir42 M kullanıcısına yanıt
    Sadece RAM takviyesi ile 30FPS artış imkansız, ekran kartının da değişmesi lazım mutlaka.
    teşekkürler,boşveriyorum o zaman iyi forumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.