Şimdi Ara

Sistem Gereksinimleri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde dell n5010 bir notebook var.
    i3 işlemci ve 5470 kartı + 4 gb ddr3 ram mevcut.
    Şimdi ben bu makine ile ne kadar grafik seviyesinde oynayabılırım vasat denecek sekıldeyse 30 gb bosa download yapmayayım. Benzer makınası olan arkadaşlar bır fıkır verırse sevınırım.
    Sıstem gereksınımlerını karsıladıgı halde kasabılır dıye korkuyorum cunku ıyı bır bılgısayar degıl malesef :)

• Kasmadan rahat oynasın benim onbosrd notebiok oynsniyisa seninkinde hay li oynsnir
  • http://www.aionfreetoplay.com/website/download/
    Burdan minimum ve maksimum gereken sistem özelliklerini görebilirsin.Ama iyi bir verim alacağınızı sanmıyorum.Eğer wow,knight veya metin2 gibi orta değerde grafikleri olan bir oyun olsaydı notebookta gayet oynanılabilirdi.Yeni nesil mmorpgler için çok daha iyi sistemler gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

http://www.aionfreetoplay.com/website/download/
    Burdan minimum ve maksimum gereken sistem özelliklerini görebilirsin.Ama iyi bir verim alacağınızı sanmıyorum.Eğer wow,knight veya metin2 gibi orta değerde grafikleri olan bir oyun olsaydı notebookta gayet oynanılabilirdi.Yeni nesil mmorpgler için çok daha iyi sistemler gerekli.

Hocam bende sistem gereksinimlerine bakmıştım pc sistem gereksinimlerinde önerilen sistemi geçiyor ama sizinde bildiğiniz gibi aion grafikler açısından tadından yenmeyecek bir oyun.
    En azından tad alıcak kadar grafikleri karşılasa yeter. Netide yeni açtırdık şimdi yüzde 25 te :)
    Deneyip görmek en mantıklısı sanırım. Oyunu açmasına açarda nelerden kısacağımıza bakacaz artık.
    Gerçi çözünürlük düşük hd değil belki ordan kurtarırım diye düşünüyorum lol vs oynanıyor makinada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.