Şimdi Ara

Sistem değişikliği (2020 korkutuyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

eski parçalarınızı sahibinden ve letgo aracılığı ile satın. Buluşma yeri olarak avm gibi kalabalık ve güvenli yerler seçin. Fiyat araştırması yapıp ona göre koyun ilana. Bende öyle yapacağım.

rx5700 xt alacaksanız eğer de msi ve asus olana bulaşmayın. Sapphire öneriyorlar genelde vrm kalitesinden dolayı. gigabyte hakkında bi bilgim yok .

bide nitro+ olanı vardı o kartın yanlış hatırlamıyorsam

Ben daha çok nvidia gtx1660ti , rtx 2060 ve rtx2060 super üstünde duruyorum kart olarak. Evet performans olarak rx 5700 xt kadar değildir ama yazılımsal olarak düzgün stabil çalışması benim açımdan daha önemli. Kendi düşüncem bu yönde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 18 Eylül 2019; 17:45:11 >
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    olmazsa satayım parçaları ya iyi olur ramın parasını çıkartmış oluruz belki klavye fare felen de çıkar
    rx5700 xt kafaya koydum

ram demişken anakart işlemci geldi 3600 ve msi game plus max ama ram gelmedi halen tedarik sürecinde diyor. adamlar ile görüştüm çarşamba günü yurt dışından gelecek 5-7 gün arasında ancak gelir diyorlar. 1 haftayı geçerse iptal edeceğim alışverişi çünkü işlemci ve anakartı deneyemem ram olmadan windows açılmaz dimi? işlemci ve anakartı geri gönderme süresi dolacak alışverişin vazgeçme süresi. nanokatalog ilk defa alışveriş yaptım bu sitede alışveriş yapanları gördüğüm için ama çok pişmanım.

monitör efsane çok hoşuma gitti. buna monitör diyorlarsa eskisi tetrismiş :D
    gerçekten çok aşırı farketti. 144 hz de çok iyiymiş cs go girdim biraz önce ateş edince mermileri görüyorsun resmen :D
    total war attila falan oynadım çok beğendim monitör kalitesini. herşey ekran kartı değilmiş, monitör de ekran kartı kadar önemliymiş. şimdi yeni işlemci ile daha da iyi kalitede oynayabileceğimi düşünüyorum kasma kusma olmadan.

monitörün ortasından üç parmak kadar yukarıda " . " dan çok daha küçük bir ölü nokta çıktı. sadece siyah renkte renkten renge giriyor. iade etsem mi onu düşünüyorum. o kadar belki 500 defa baktım hiç göremedim şimdi cs go bakayım bi dedim ona girerken ekran kararınca farkettim. napayım ?

ha bu arada HD7870 2k yı süper çalıştırıyor hiç performans düşmesi olmadı. freesync açınca radeon zamazingosundan overclock yapamıyorum. freesync ile overclock yaptım mı ekran dalga dalga kendinden geçiyor kafayı yiyor sanki ekran kartı yanmış gibi oluyor. o yüzden sabit orjinal hızlarda bıraktım ekran kartını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi segrek1234 -- 20 Eylül 2019; 23:42:34 >

• segrek1234 S kullanıcısına yanıt
    Tabiki satin degerlensin

Vatan kdv indirimine girmis bgn sanrm parca fiyatlari dusmus bende alacaktim ordan sehir disindayim alamadim

Vatani cok onermiyolar ama aman aman birsey farkettirmiyor arada , ayni sistemleri bqska yerden de topladim aradaki fark az di. :)

Olu nokta icin sjz bilirsjnjz hocam iade edebilirsenz iyi olur.

Rx 5700 xt alicaksaniz msi asus tan uzak durun. Mech ve nitro modelleri gelmjs sanrm . En kalite marka sapphire alinabilir

Vatanda rtx 2070 armor olan indirimdeydi belki oda dusunulebilir.
    2060 super 3145 tl idi mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 21 Eylül 2019; 9:9:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sunu anladim ki anakart VS. Tum teknolojik urunlerde tuketim amacli uretim yapilmakta.

3 sene once anldiginiz 7 nesil i7k islemci simdi cop gozuyle bakilmakta.

Yeni nesil anakart a takamassiniz bile soket degisiyorlar

Bunun gormemek icin kor olmak lazim.

Bu konuda akilli olup Bu gunun teknolojisinin Orta segmetinde isinizi gorecek bi urun alip yolunuza bakin.

Hic Bana 10 sene gitsin diye dusunmeyin cunku ureticiler Bu dusuncenize izin vermiyor.

Ustelik teknolojide cok hizli gelismekte Hic uzun vadeli dusunupte en kral islemciye 10bin verim 10 sene gitsin demeyin.

Sadece ureticiler kazandirirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.