Şimdi Ara

Sistem Dediğin Böyle Toplanır [ 3000 TL F/P + Biraz modifiyeye yönelik sistem ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İşlemci takoz çıkmazsa 5Ghz'yi göreceğini düşünüyorum o soğutucu ve anakart ile.

İşlemci soğutucun hayırlı olsun.

İsmail hocamın(Chris Brown) dediği gibi çoluk çocuğa aldanma.

http://www.tomshardware.com/reviews/core-i7-4960x-ivy-bridge-e-benchmark,3557-5.html

Bu arada Bf4'de %60 cpu kullanımını Mp oynarkenmi gördün yada sp oynarkenmi?
  • o halde kullandığınız işlemci yerine amd tercih etmeniz daha mantıklı olurmuş sonuç olarak parasını haketmiyor.
    Çoluk çocuk diyerek degale etmeye, itibarsızlaştırmaya çalıştığınız kişilerin sizden çok bildiği şeyler de vardır elbet, herşey deneme yanılmayla öğrenilmez, tahmin edebileceğiniz gibi.
    Ayrıca arkadaşların kendini küçük düşürme gibi bi durumu yok, sizin burda arkadaşları küçük görmek gibi bi durumunuz söz konusu ve bu kınanacak bi davranış. Kiminin durumu yoktur kimi mecburdur kimi de birşeyler öğrenmeye çalışır o 20tllik iki metre karelik kötü bilgisayar bulunan bir odada. Herkes sizin gibi bakmaz fakat o bahsettiğiniz arkadaşlara. Herneyse burası iyice iğrençleşmeye başladı. Yaşa göre muamele yapılan biryerde, böyle zihniyetin olduğu bir toplumda yaşamak gerçekten acı. Allah sizi de bizi de islah etsin. Vesselam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jrkesen kullanıcısına yanıt
    Yaşa göre bakmadım duruma hiç bir zaman. Ergen çocuklar gibi hareketler yapan bir çok kişi gördüğüm için o cümleyi kullandım ve ara ara da gördükçe kullanmaya devam edebilirim. Mantıklı cümlelerle konuşan kişilerle de yaşı küçük olsun büyük olsun sıkıntı yaşadığım hiç olmamıştır şimdiye kadar. Diğer söylediklerinizi beni tanımadan söylediğinizi düşündüğüm için es geçiyorum zira beni tanısaydınız öyle olmadığını görürdünüz. Orada demek istediğim durum aslında çok farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WorldGrooveMove

Tüm konuyu alıntılamışsın helal.

Bence sana helal dostum konunun açıldığı zamana bi baksaydın.
  • nfsworld kullanıcısına yanıt
    {Uygunsuz yorum}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazeran -- 16 Mayıs 2014; 15:54:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

Hocam sistemin güzel ama zamanlaman yanlış bence 2 ay önce alsaydın bir şey demezdim ama şimdi revizyonlu hasweller ve z97 anakartlar maxwell nvidia kartların eli kulağındayken bence bu sistemi almak olmamış.

6 Ocak 2014; 20:03:21 konunun açılma tarihi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.