Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sistem boşta işlemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    347 Mesaj
    arkadaşlar windows xp bazen sapıtıyor ve arka tarafta sürekli olarak sistem boşta işlemini çalıştırıyor ve cpu nun yüzde 80 inini işgal ediyor.Nedir bu sistem boşta işlemi neye yarar nasıl çözülür bu sorun?Yardımcı olursanız sevinirim.Sevgiler saygılar

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    mcse2k3

o her zaman öledir kardeşim

sen orda 80 olarak görürsün ama performance den bak cpu normal stabil calısır
    |
    |

Orijinalden alıntı: dökümcübaba

o her zaman öledir kardeşim

sen orda 80 olarak görürsün ama performance den bak cpu normal stabil calısır
    bendede aynı sorun var :( anlamış değilim gerçi bende cpu'yu yüzde yüz kullanıyor. ve bilgisayar çok yavaşlıyor. ctr+alt+del basınca cpu yüzde yüz kullanıyor. neyin kullandığına bakınca sistem boşta prosedürü cpu'yu yüzde yüz kullanıyor. anlamış değilim bu neee. lütfen yardım edin arkadaşalr.
    |
    |
  • Yarbay
    3768 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akremon

bendede aynı sorun var :( anlamış değilim gerçi bende cpu'yu yüzde yüz kullanıyor. ve bilgisayar çok yavaşlıyor. ctr+alt+del basınca cpu yüzde yüz kullanıyor. neyin kullandığına bakınca sistem boşta prosedürü cpu'yu yüzde yüz kullanıyor. anlamış değilim bu neee. lütfen yardım edin arkadaşalr.

Alıntıları Göster
    merak etmeyin sorun yok işlemci falanda kulanmaz sadece ayrılmış işlemci miktarını gösteririr
    |
    |

Dil Okulu İngilizce

Eğitim kategorisinin en çok satan #1. uygulaması

• Yüzbaşı
    643 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drony

merak etmeyin sorun yok işlemci falanda kulanmaz sadece ayrılmış işlemci miktarını gösteririr

Alıntıları Göster
    Arkadaşım adı üzerinde işte sistemin o an boşta olan kaynak miktarını gösteriyor.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.