Şimdi Ara

Sistem BIOS nasıl güncellerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,sistemimin bakımının geldiğini düşünüyorum anakart,ekran kartı vs. güncellemelerinin nasıl yapılacağını tam olarak bilmiyorum.AMD'nin sitesinden otomatik güncelleme ile bir güncelleme yaptım neleri güncelledi ve neleri güncellemem gerekir?

Sistemim şu şekilde;

Sistem BIOS nasıl güncellerim

• Bios güncellemesi çoğu zaman performans artışı sağlamaz. Eğer bir donanımınızın algılanmasında problem varsa güncelleyin ama boş yere tavsiye etmem.

Çift bios lu bir anakartsa yapın.

Ama tek bioslu anakartta ben o riske girmezdim, anakartın bozulma ihtimali var. Yeniden yazılım atılacak ohoooo 2 ay servis görecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde wifi yi görmüyor bilgisayar usb anten aracılığı ile modeme bağlanıyorum fakat bazen bilgisayarı açtığımda otomatik olarak bağlanmıyor bağlan diyorum kaç kez 5-6 tıklamayla anca bağlanıyor.Çift olup olmadığını nasıl öğreneceğiz? Onun dışında ekran kartı vs. şeyleri otomatik güncelleme ile güncelliyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isofix46 -- 11 Aralık 2017; 0:33:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Normalde wifi yi görmüyor bilgisayar usb anten aracılığı ile modeme bağlanıyorum fakat bazen bilgisayarı açtığımda otomatik olarak bağlanmıyor bağlan diyorum kaç kez 5-6 tıklamayla anca bağlanıyor.Çift olup olmadığını nasıl öğreneceğiz? Onun dışında ekran kartı vs. şeyleri otomatik güncelleme ile güncelliyor değil mi?

Hocam ekran kartının otomatik güncellenmesi için Sağ tık yapıp amd crimson kontrol panelinden, otomatik güncelleme ayarına tik atmanız gerek.

Bu bağlanmama olayı wifi adaptörünüzün kalitesine göre değişiklik gösteriyor hocam.

Bekleyin internette bir bakıyım çift mi değilmi diye.

Ayrıca cidden gerek yok bios güncellemesine.

Bios güncellemesi sırasında elektrik kesilirse kartı servise yollaman gerek.

• Anakartınız anladığım kadarıyla h110m gaming .

Benim araştırmalarım sonucunda desteklemiyor hocam.

• Yok hocam anakart b150m gaming pro eğer güncellemek riskliyse güncellemeyeyim o zaman. Ekran kartı vs. Diğerlerini otomatik güncellemeyle kendi güncellesin. Anten için de sorun devam ederse araştırıp daha iyisine bakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Yok hocam anakart b150m gaming pro eğer güncellemek riskliyse güncellemeyeyim o zaman. Ekran kartı vs. Diğerlerini otomatik güncellemeyle kendi güncellesin. Anten için de sorun devam ederse araştırıp daha iyisine bakacağım.

Evet hocam risk her zaman var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.