Şimdi Ara

Sistem başka kasaya taşımak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistemime takacağım ekran kartı büyük ve kasama sigmayacagini düşünüyorum o yüzden sistemimi başka bir kasaya taşımak istiyorum aklımda bir kasa var adı
    Elga x931 gamer siyah led atx

Sistemim i3 2130 3.40ghz 4gb ram 500 hdd msi 750ti 2gb 128bit gddr5 ekran kartı ve alacağım 1 tane 400 w psu kasanın fotoğraflarını atıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeş o kasayı hiç temizlemedinmi çok pis gözüküyo
  • Kasa şuan elimde değil başka bir atx kasaya aktarilirmi onu söyleyin yeter kasaya bakarsanız sevinirim elga x931

• Elba x931 ve elba x2blk hangisi daha büyük ve ikisine de aktarilirmi bu sistem

• kasayı bi temizlesen hersey ortaya cıkar ve fan temizlendigi için hızlanır
  • Kasa ben de değil okuman yazman yokmu soruya cevap vereceksin soruya yoksa kaybol git

• Ryuga Kishatu II kullanıcısına yanıt
    sırf bu konuya cevap vermek için giriş yaptım :D Takarsın kardeş..sıkıntı olmaz :)
    forumlar böyle zaten...bi soru sorarsın ama adamlar başka bişeyden cevap verirler sana...
  • Harbiden haa ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryuga Kishatu II

Kasa ben de değil okuman yazman yokmu soruya cevap vereceksin soruya yoksa kaybol git

Arkadaşlar görüşünü paylaşmış, belki ileri gitmişler biraz ama sen de bir üslubunu düzelt. Ben şahsen üslubunu değiştirene kadar yardımcı olmayacağım, biliyorum, benim yardımıma ihtiyacın yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.