Şimdi Ara

Sistem 4 ile ilgili soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
48.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün kupon yaptım. 5 maç sistem 4. toplam verdiği para 55 tl.
    şimdi 5 maç tutarsa mı tam 55 verecek yoksa 4 maç tutunca mı?
    4 maç tuttu benim sistem 4 dediğim için 55 almam lazım değil mi? 4-5 deseydim tamam düşük alacaktım ama direk sistem 4 dedim 5 tl bastım. şimdi tam para mı alacam ben yoksa kesilecek mi? anlatamadım ama anladığınız kadarıyla yardımcı olursanız sevinirim

• tutan 4 maci carp alacagin para
  • malesef.
    5 maçtan 5 i tutarsa 55 tl alıyorsun.
    sen sistemi şöyle anladın sanırım;
    4 maç tutarsa onların oranlarına göre 5 misli alacağım.
    aslında kombinasyon ile ilgili.
    5 maç sistem 4 dediğin için 5 kupon oluştu.
    şöyleki senin seçtiğin 5 maç 5 farklı şekilde sıralandı.
    ve bu oluşan her 5 kupona 1tl yattı.bu 5 maç kombinasyonunda 1 değişken olur.yani tek maç yatar kalanı tutarsa tutan maç ların oranını 1 ile çarp.5 tl altında bile alabilirsin.hepsi oranda bitiyor.
  • hocam sonucta sistem 4 dedim ama 4-5 desem düşük alırım da 4de neden dşük alıyorun çok saçma o zaman arkadaş 55 alırsın direk dedi sevinmiştim

5 tl yatırdım oranlarda şöyle kaç para alırım ben o zaman? ;
    2.80 yattı bu maç
    2.00 tuttu
    1.35 tuttu
    1.49 tuttu
    1.65 tuttu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkayboys -- 2 Haziran 2011; 20:59:47 >
  • tutan maçları çarpacaksın dostum

alacağın para 6.6 lira gibi birşey olacak
  • o zaman sistem 4 le sistem 4-5 arasındaki fark ne ki çok saçma gerçekten
  • 1.30 - 1.40 - 1.50 gibi düşük oranlara sistem oynamak hata zaten dostum :/ oynayacaksan yüksek oranlı en az 3 ya da 4 oranlı maçları seçmeye çalışacaksın ki birkaçı yatsa bile en azından zararını çıkartasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeradOsman

1.30 - 1.40 - 1.50 gibi düşük oranlara sistem oynamak hata zaten dostum :/ oynayacaksan yüksek oranlı en az 3 ya da 4 oranlı maçları seçmeye çalışacaksın ki birkaçı yatsa bile en azından zararını çıkartasın.

hocam zararı çıkarttım zatende 5 yatırdım 6 alacam yani zararda değilim ama 2 maçın tutma olasılığı düşüktü ondan sistem oynadım. 2.80 lik yattı adamlar 4-0 yenildi bana sistem 4 ile 4-5 arasındaki farkı anlatır mısınız o zaman çok saçma geldi bana?
  • şimdi 5 maç için sistem 5 tek kupon olur yani ben hepsini tek kuponda bilirim demek. 5 maçta sistem 4 demek bu 5 maçı 4'erli olarak farklı şekilde dizmek demek.yani 5 maçı 4'erli gruplara ayırmak demek.
    sistem 4-5 de hem tek kupon hemde +5 kupon eklenir.yani 5 ini bilirsen hem ana kolondan para alacaksın hemde sistem le oluşanlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Century Child -- 2 Haziran 2011; 21:51:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HJP

şimdi 5 maç için sistem 5 tek kupon olur yani ben hepsini tek kuponda bilirim demek. 5 maçta sistem 4 demek bu 5 maçı 4'erli olarak farklı şekilde dizmek demek.yani 5 maçı 4'erli gruplara ayırmak demek.

anlatamadım k.bakmayın
    şimdi 5 maç yaptık.sistem 4-5 oynadık 6 tl oluyo kupon.şimdi birde 5 maç yaptık sistem 4 yaptık 5 tl oluyo kupon. bunların arasındaki farkı söyler misiniz? sistem 4 de de sonucta 5ini bilmedikten sonra tam para alamıyosun sistem 5de de 5ini bilemedikten sonra tam para almıyosun? arasında ne fark kaldı ki?
  • sistem 4 te tutan maçların kombinasyonunu alıyosun yani tutan maçların arasından 4 lü kombinasyonlar seçiliyo çarpımları aldığın parayı ortaya çıkarıyo. Sistem 4-5 te 6 lire dedin ya, 5 lirası sistem 4 için 1 lirası sistem 5 için oluyo

Not : anlamadın sanırım
  • sistem 5 de(sistem 5 diye birşey yok aslında direk kombine olur bu kupon) 1 tanesi yatarsa tüm kupon gider, 5 maç yazıp sistem 4 yaptıysan 4 maç tuttuysa o maçların oranları çarpımı kadar para alırsın fark bu

5 tane oranı yüksek ama gelme ihtimali olan maç bulup sistem 4-5 yaparsan şansında yanındaysa 4 tanesi gelse verdiğin 6 tl nin 2-3 katını alabilirsin, bakarsın 5 maç da gelir güzel kazanırsın ama düşük oranlı maçlara sistem yapmak yerine direk normal oynamak daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 2 Haziran 2011; 22:00:19 >
  • birazcık anladım sanırım.teşekkürler genede
  • sistem aslında bir çok kuponun tek kuponda toplanmış hali yani sistem yapınca yüksek paralar kazanacam sanmayın senin kupondaki güvendigin 3 maça 5 misli bassan daha çok kazanırdın

sistem aslında parası çok olanların yüksek oranlara oynadıgı kupondur biçok kişi yada ben 1,35 i sistem kuponunda banko olarak bile koymam
    eger düşük oranlardan sistem kuponu oluştursanız inan bazen kupon parasının bile çok altında para alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_sönmez

sistem aslında bir çok kuponun tek kuponda toplanmış hali yani sistem yapınca yüksek paralar kazanacam sanmayın senin kupondaki güvendigin 3 maça 5 misli bassan daha çok kazanırdın

sistem aslında parası çok olanların yüksek oranlara oynadıgı kupondur biçok kişi yada ben 1,35 i sistem kuponunda banko olarak bile koymam
    eger düşük oranlardan sistem kuponu oluştursanız inan bazen kupon parasının bile çok altında para alırsın

evet hocam haklısnız zaten 5 yatırığ 6.35 alınca bunu öğrenmiş oldum
    bahsettiğim kupon bu aynısını gerçektede oynadım..

http://www.kuponstar.net/facebook//?a=public.showCoupon&id=AA0441EC-5EA8-44BA-9E90-FB6EC07F5CBA
  • Renktas sıstemın amacı yuksek orandır. En azından 2 oran ve üstü olur sistem 4 dersen az. Verir kazanç 4. 5 dersen kazanç artar maksimum kazancı alabilmek için hepsinin tutması lazım demısın ne anlamı var az veriyor misli yapmış olsan bir hiçbir alamazdın para umarım anlamısındı.
  • Sistem 4 oynafim 8 mactan 4 bankonisarrtledim ve 4 banko.geldi ama bana para vermedii idda neden.ogrebwbilirmiyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.