Şimdi Ara

Şişli'den Baltalimanı'na Nasıl Gidilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
8.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Şişli - Osmanbey'den, Baltalimanı'na otobüs veya minibüsle nasıl gidilir?

• Şişliden beşiktaşa git ordan Sarıyere giden otobüslere git baltalimanı sahilinden geçer.Yada Taksime gidersin ordan sarıyer otobüsleri var onada binebilirsin.sanırım direk araç yok şişliden.
  • Bin metroya, leventte in, oradan mavi sarıyer dolmuşları geçiyor. Onlara binersin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bethesta

Bin metroya, leventte in, oradan mavi sarıyer dolmuşları geçiyor. Onlara binersin.

hayır bu şekilde baltalimanına gidilemez.

şişliden istinye dereiçi - şişli otobüsüne bin. istinye sahilde in. karşı yöne geç. beşiktaş ve eminönü yönüne giden otobüslere bin. baltalimanına emirgandan sonra ulaşırsın.

ama şu anda sahilde çalışma var çok kötü emirgan sahil yolu.

en iyisi taksimden boğazdan giden sarıyer ya da istinye otobüslerine bin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abbas The Traveler -- 30 Mayıs 2006; 13:02:40 >
  • hepinize teşekkürler arkadaşlar
  • ben şişli maslaktayım buradan gidiş osmanbeye göre değişik çünkü osmanbeyle benim aramda bayağı mesafe var. ben İTÜ-AYAZAĞA metrosunun önünden kalkan dolmuşlara binsem istinye üzerinden geçsem karlı çıkarım sen taksimden geçsen daha mantıklı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karahancort -- 2 Aralık 2010; 3:18:09 >
  • Hocam Levent'te in ama orada adliye olacak. ( Sarıyer minibüslerinin kalktığı yerin tam karşısı. Hatta tünelin üstü derseniz yardımcı olurlar. Tam tünelin üstünde gazete bayi var zaten. Gazete bayi'nin önündeki yoldan baltalimanı yazan minibüsler gidiyor. 3,4 ay önce baltalimanı kemik hastanesine gittik bizde. Sahil yoluna indiriyor bu minibüs.
  • adam konuyu 2006 da açmış. baltalimanına varmıştır heralde
    not:hort yapıp, bugün yol tarifi yapan arkadaşlara ithafen yazılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 03-09-2007 -- 2 Aralık 2010; 7:07:39 >
  • İyi ki hortlatmis. Ayazaga duragindayim dolmusu bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.