Şimdi Ara

şişkoların ızdırabına uğradım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnstagramdan 1.5 hafta kadar bir kızla görüştüm.Kızın fotoğrafları yakından çekilmiş farkedemedim zayıf olduğunu düşünüyordum gayetde düzgündü yani.1.5 hafta sonra beni instagramdan görüntülü aradı dedi kuzenimle böyle böyle yerdeyiz senide bekliyoruz.O dedim iyi güzel en sonunda ortamım olcak.Bir gittim yanlarına biri 150 kilo diğeri 200 kilo zaten farkettiler beni gelir gelmez farketmeseler kaçıp gidecektim.Karşımda takmış gözlükleri bide konuşurken gözlüklerin camına bakıyorum ne kadar saçma.Neyse iğrendim kadından o kadar boş bir insan ki ne muhabbeti nede bir güzelliği var.Kuzeniyle biraz dedim en azından muhabbet eder sonra yok olurum burdan.Kuzeniyle konuştum bunu tınlamadım salak salak triplere giriyordu çünkü neyse kuzeniyle fazla konuştum diye bana dediki sen benim kuzenime yürüyon diye saçma sapan kelimeler kullandı.Birde bunların yanında gezerken bir arkadaşım görmüş akşamına beni aradı o da onları getir bir arada çadır kuralım gölgelerinde serinleriz diye.Böyle saçma sapan anım oldu buda.

27 yaşındayım yakında 28 e girecem.Bir insan ne kadar bahtsız olabilir hadi kendimde yakışıklı biri değilim o kadar ama 187 boyundayım fiziğime çok diikkat ederim hep ideal kilolardaydım.Giyinime özen gösteririm işimde var çalışıyorum.Neden karşıma bana yakın biri gelmiyor hani benden daha kötü olabilir.Benim için önemli olan şeylerden biri fiziki güzellik insan fiziğiyle belli eder bence kendine baktığını.Ama ne zaman dengime yazsam cevap vermiyor tınlamıyor beni.Benden çok çok kötü tiplerle takılıyorlar.

• guzel konu

one cikardim

• Hahaha jfjdgnf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sana ders olsun baboş; bundan sonra profilde boydan resim görmezsen işgillenecen demek ki.  

• Yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi

• İnsanların kilolarıyla dalga geçmenin uygun olduğunu düşünmüyorum ama 'onları getir bir arada çadır kuralım gölgelerinde serinleriz ' kısmında anirdim

• Ne güzel sakin sakin okuyordum...

Son cümlene yıkıldım la 😂😂😂😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam benimle ne dalgalar geçtiler.Son 2 yıldır sosyalim çalışayım edeyim diyorum 27 yaşına dayadık merdiveni hep kötü şeylerle karşılaşıyorum bir tane iyi birşey yok hayatımda diyorum gene asosyal mi olayım nabayım bir yandan yanlızlık çok fena koyuyor.O kadar kızın içinde çalışıyorum 7 ay oldu hala bir gelişme yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.