Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sis marka donanımlar driverları tanımıyor...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> sis marka donanımlar driverları tanımıyor...!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    67 Mesaj
    İyi akşamlar....

Windows XP işletim sisteminde kulandığım laptop'un sis marka donanımları vardı(Format atmadan önce bakmıştım)..şimdi internetten bunlar için indirdiğim driverlar sorun çıkartıyor.....ekran kart, ses kartı ve ethernet artı hepsi sis fakat sadece ethernet kartını tanıtabildim...Bu arada ekran kartı sis 650 Vga ve ses kartı 7012 Audio bunların driverlarını sis'in kendi sitesindfen indirdim fakat yinede çalışmıyor daha doğrusu açılıp yüklemenin yarısında hata veriyor...Dosyaları bi kaç kere farklı yerlerden indirdim ...Şimdi tereddüte düştüm yanlış bilgimi aldım acaba donanımlar hakkında format atmadan önce.anakartın üzerine takılı kartları nasıl öğrenirim..??Unutmayın bu bi laptop yani içini açamam...

|
    |
    bir tarafa yazman yeterlıydı.bole yaparak daha kotu bır yol ızlemıs oluyosun.sımdı ıkı topıcınde sılınme tehlıkesınde oldugunu bılıyomusun?
    |
    |
    ya iki bölümdede farklı kişiler vardı amacım daha fazla kişiden daha fazla bilgi alabilmek yani buradaki pek az kişi teknik yardıma takılıyo...o yüzden
    |
    |
    wındowsu bırdaha kur biosu sıfırla
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.