Şimdi Ara

sis marka donanımlar driverları tanımıyor...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Windows XP işletim sisteminde kulandığım laptop'un sis marka donanımları vardı(Format atmadan önce bakmıştım)..şimdi internetten bunlar için indirdiğim driverlar sorun çıkartıyor.....ekran kart, ses kartı ve ethernet artı hepsi sis fakat sadece ethernet kartını tanıtabildim...Bu arada ekran kartı sis 650 Vga ve ses kartı 7012 Audio bunların driverlarını sis'in kendi sitesindfen indirdim fakat yinede çalışmıyor daha doğrusu açılıp yüklemenin yarısında hata veriyor...Dosyaları bi kaç kere farklı yerlerden indirdim ...Şimdi tereddüte düştüm yanlış bilgimi aldım acaba donanımlar hakkında format atmadan önce.anakartın üzerine takılı kartları nasıl öğrenirim..??Unutmayın bu bi laptop yani içini açamam...

• sis chip malesef ozellikle masaustu pc lerde sorunlu.
    yapman gereken tek tek driverleri indirmek yerine notebook un orjinal driver cd sini bulmaya calismak.bulma sansiniz yok ise notebook un internet sitesinden indirin
  • www.sis.com'dan indirdiysen oradaki driverlar problemli. başka bi yerden indirmeyi dene...
  • sis kendi sitesi dışında daha bir çok siteden hiç biri olmadı hepsi aynı sorunu veriyor acaba SP2 'yi yüklesem tanır mı ?
  • Ya benim bu bilgisayarın donanım Cd sini bulma olanağım sanırım yokk...neler yapabilirim???
  • laptop dıyosun.bana laptop un markasını soylermısın? yada laptop un kendı sıtesınden donanım ısımlerını tamamen ogren ve google da aramayı dene.
  • Ya sadedce üzerinde Smartbook yazıyo..Daha doğrusu benim ki laptop değil yani pille çalışmıyo sadece diz üüstü bimem anlatabildim mi ??? Elektrik gerekiyo mutlaka çalıştırabilmek için....Biraz karışık oldu ama neyse siz anlarsınız !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.