Şimdi Ara

Sis farini yakanlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu sis fari acik gitmek normal mi?( sis yok bu arada.yagmur da yagmiyor.) koy yolunda hep.boyle gidiyorlar. Ya sis fari acik ya farin bi tanesi kisa biri uzun gibi yaniyor. Yada sahin gibi arabalarin zenon gibi farlari var.
    Bu arabalar yuzunden gece araba kullanmaktan korkuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sis farı adı üstünde sisli havalarda yakılması gerekir, ancak ülkemizin cahil, apaçi, karakter sahibi olamamış bazı sürücüleri bunu süs farı olarak gördükleri için normal zamanlarda da yakarlar. Malum az eğitim ve fazla özgüven ülkeyi bu hale getirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aaguler kullanıcısına yanıt
    :( sanırım haklısınız. koye annemle babamı gormeye gıderım bı kacgunde bir. gece donerım. maalesef hep boyle bunlarla karsılasıyorum. bazen polısı yada jandarmayı aramak geciyor ıcımden ama bunlarla ılgılenmezler sanırım.
  • Petrikan kullanıcısına yanıt
    Polisine/jandarmasına göre değişir. Geçen konusu açılmıştı mesela, gündüz vakti motorla giden polis sisleri açık bir araç fark edip cezayı basmıştı.
  • Keşke hepsine yazsalar.

İnsan cahil olunca böyle dangalaklıklar yapıyor. Bir de beyaz far mavi mor far var ki düşmanımın başına vermesin Allah.
  • civic vtec ls&es kasalara binenlerin kronik rahatsızlığı gece gündüz farketmeksizin ön arka bütün sisleri açık gezmesi.
  • Sisleri açınca Doğan bile dışardan Maserati gibi gözükür,

Ya hiç bilmiyosunuz.
    Hatta geçen yanlışlıkla benim arabanın sislerini bi açtım, bianda Focus ful paket Mondeo oldu 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alisilin07 -- 17 Eylül 2018; 15:7:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka sislerini açıp gidenlerin amacını ve ya torbacılarının numarasını istiyorum, trafikte uzunları yakıyorum arkasında umursamıyor bile.
  • Sis lambalarını karşıdan araba geldiğini görüyorsam kapatıyorum,araba gidince geri açıyorum.
    Bence olması gereken bu çünkü yolu yeterince göremiyorum.
  • bir de bu tiplerin arka sis farı camı kırık olanları var. tam göz alıyor onlar. Allah belanı versin diyorum arkasından..
  • Ön sis oynanmadıysa göz almıyor ama beyaz ışıklı olanlara karşıdan xenon farın uzunlarını gözüne gözüne sokuyorum. Arka sislerini yakanlara da aynı uygulamam mevcut. Tavsiyemdir. Ytd.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Bir önceki kasa Range Rover Bulgaristan plakalı açmış sisleri geziyor. Ulan şunu Avrupa'da yapabilir misin kişiliksiz adam desen ne diyorsun diye kavgaya iner.

Bizim sınır kapısından geçene bir şey oluyor.
  • Ya şu arka sis farı açan apaçiler yok mu (bu insanlar için farklı tanımlarımda var ama neyse)arkadaş göz alıyor göz onu sissiz havada kullanmak boşuna yasak değil (şey) herif.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konuda forumda defalarca başlık açılmasına rağmen hala sorun düzelmediyse SİS FARINI AÇMAYI NORMAL KABUL ETMEMİZ GEREKİYOR demek ki doğrusu oymuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.