Şimdi Ara

Şırnak Uludere'den kara haber: 2 asker şehit oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şırnak Uludere'den kara haber: 2 asker şehit oldu

Bestler Dereler bölgesinde 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı ekipleri tarafından yürütülen operasyonda 37 PKK’lı terörist etkisiz hale getirilmişti. Arama tarama faaliyeti yürüten güvenlik güçlerine PKK’lı teröristler tarafından saldırı düzenlendi. Çıkan çatışmada 2 asker yaralandı. Şırnak Devlet Hastanesine kaldırılan yaralı askerler, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak şehit oldu.

Bestler Dereler bölgesinde PKK’lı teröristleri etkisiz hale getirmek için operasyon devam ediyor.

TSK'DAN YAPILAN AÇIKLAMA

TSK'dan yapılan açıklamada, "23 Nisan 2017 tarihinde saat 07.30 sularında Şırnak/Bestler-Dereler kırsalında bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur.Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.

quote:

-https://goo.gl/LUIjOZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah şehadetlerini kabul eylesin. Firdevs'te, Efendimiz aleyhisselama komşu olsunlar.

Allah, ailesine ve sevdiklerine sabır ihsan eylesin.
  • Allah güvenlik güçlerimiz yar ve yardımcısı olsun. Rabbim şehadetlerini kabul eylesin.
  • Allah rahmet eylesin şehitlerimize, Ailelerine sabır versin.

• Evet çıkınca hani bitecekti şehit haberleri ?
  • Hani evet çıkınca terör bitecekti Nerede evet verenler ALOOOOO bu haber neyinnesi hergün şehit veriyoruz.Allah mekanlarını cennet eylesin.Vebali sizin boynunuza müslüman arkadaşlar.Bi çocuk kolay yetişmiyor bilin istedim yarın bigünde sizin evinize ocağınıza ateş düşerse durumun ciddiyetini anlarsınız...Allah şehidlerimizin mekanını cennet eylesin...
  • Güçlü bir Türkiye için iyi ki evet vermişim.
  • Mekanları cennet olsun. Yine şehit haberleri gelmeye başladı.
  • robotik mevsuzu bildigim kadarıyla var askeriyede, dahada hız kazansa keşke,sınırlar tamamen uzaktan elle savunulsa,

askerimiz kaybedilemeyecek kadar değerli,

sınırlara yakın askerin eline silah verip koymak ucuza geliyor tabi,

açıkcası robotik mevzusuna özel vergi çıkarılsın ben veririm,yeterki askerimiz ölmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geranimo486 -- 23 Nisan 2017; 15:55:3 >
  • ben inanmıyorum bu şehit haberlerine.

terör bitti dediniz?

bitti demediniz mi lan?

evet verdik o kadar cık cık cık...
  • Numan Kurtulmuş: Evet çıkarsa terör örgütlerinin sesi kesilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.