Şimdi Ara

Sırf tek başınıza araba sürmek için dışarı çıkarmısınız. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
4.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle gece 11'den sonra ve kafam bir şeye bozuksa çıkar, güzel bir müzik eşliğinde gezerim. Bir nevi terapi gibi oluyor bütün sinir stres gidiyor yollar boş rahat rahat araba sürünce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle çıkarım. Kafam attığında, aşırı sinirlendiğimde ya da yerimde duramayacak kadar mutlu olduğumda hep direksiyon başında bulmuşuumdur kendimi.
  • Eskiden çıkardım ama bugün sebepsiz yere çıkmak içimden gelmez, ben mi değiştim ülkenin haline mi ayak uydurdum bilmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • georgekarelias G kullanıcısına yanıt
    2. Resimdeki yer buzluk mağarası. 1650 m rakima sahip oraya çıkamadı mesela çekici üzerinde çıktık.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Beklerim mutlaka abi :)

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Araç sürmenin keyfi bu yollarda çıkıyor valla. Aslında işim gereği sürekli dağ Bayır yayla geziyorum. Avantaj oluyor bir yandan :)

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Bence de keyifli oluyor bu tarz yollar, Elazığ'da mı yaşıyorsunuz hocam ?

• Cmtsi gece 23 ten sonra hususi araç ile dolaşmak için çıkarım. Kendi aracımla tabi. Hafta içi şirket aracımla çok vakit geçirmekten şahsi aracımı özlüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Teşekkür ederim. Beklerim mutlaka abi :)

İnşallah bir gün o semaverden karşılıklı içeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

malesef kalmadı öyle bi lüksüm, işten eve dönerken arkadan selektör yemeden şu yokuşu gaza basmadan ineyim telaşı oluyor artık

Okuyup okuyup güldüm. Sen beni güldürdün,Allah ta seni güldürsün üstat. ;)

Aynı durum bende de gecerli. Trafikte bile önümde ki, arabayı bir cm ileri alınca, arkadan selektör yiyorum hadi sende ileri al diye. Alsam ne olur almasam ne olur zaten akmıyor trafik. Ben 1 cm ileri alınca bütün yollar acılacak sanki.

Herkes psikolopat şu trafikte

Hocam bu clioların ön takımları acayip sağlam. Dağ bayır çıksa banamısın demez.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Cmtsi gece 23 ten sonra hususi araç ile dolaşmak için çıkarım. Kendi aracımla tabi. Hafta içi şirket aracımla çok vakit geçirmekten şahsi aracımı özlüyorum.

Tam bahar havası zamanı, hafifçe kolumu dışarı çıkartıp rüzgarın avucumu yalamasını hissetmek için bende bazen o saatlerde dışarı çıkarım. Çocukken arabanın camından elimi çıkartıp rüzgar ile oynadığımız günleri hatırlatır bana...
  • Önceden sahile gidip kafa dinlerdim ama artık sadece A noktasından B noktasına gitmek için kullanıyorum. Gittiğim yeri bile kapatmışlar 3 kuruşluk keyfimiz vardı

• İstanbul'da her yer insan dolu her taraf kalabalık.Yanlız kalınacak bir yer yok o yüzden sevmem ama Sivas öyle mi atlarım arabaya dolaşırım tenha yerde oturur biraz manzaraya bakarım.İstanbul'da gündüzde gecede lanet şekilde araba süresim gelmiyor.Sivas'a giderken o 900 km bana masal geliyor İstanbul'da Levent-Tarabya bana zulüm geliyor.
  • Devlet sağolsun bizi düşünüp benzini ucuzdan vermiyor bizde çok gezemiyoruz öyle. Ama bende akşamları sakin sakin gezmeyi severim arabayla hatta bazen yok yere para çekmeye vs çıkıyorum öyle iki tur atıp geri geliyorum :)

• Valla giren yakıt parasını düşününce pek zevki kalmıyor sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denk gelirse Gece değil de gündüz boş sakin yerlerde gezmeyi seviyorum refah seviyesi 1 milyon artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 24 Mart 2017; 9:7:1 >
  • FreudeAmFahren kullanıcısına yanıt
    Dediklerinize aynen katılıyorum.

Ama şirket aracıyla alakalı sevdiğim şey, kafa rahatlığı. Yok turbosu şey olur muydu, yok değer kaybıydı.. düşünmeden kullanıyorsun. Kendi arabama acıdığım gibi kiralığa acımam kesinlikle o bir gerçek. Ama özellikle de zarar verecek bir şey yapmam.

Bu durumun sebebi ise vergiyle vesaireyle bambasit tenekeden ibaret bir ulaşım aracına sahip olmanın ülkemizde mesele haline gelmesi. Gereksiz pahalılığı, vergisi algısı kazası trameri değeri... Bir arabaya sahip olmak sıkıntı haline geliyor. Amaç ulaşım değil mi, mali olarak da mantıklı ise kirala tepe tepe bin.. Mal bu sonuçta, kullan eskisin at diye yapılmış. Ama ülkemizde bundan çok daha fazla değer yüklemek gerekiyor ve bu durum mala sahip olarak kullanırken size hep sıkıntı olarak geri dönüyor..

Yok hocam birisi çekmesi gerekiyor yoksa mümkün değil(!)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazen otobana çıkıp gazlarım....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.