Şimdi Ara

Sırf tek başınıza araba sürmek için dışarı çıkarmısınız.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
4.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bazen akşamları sıkılınca çıkar turlarım müzik dinlerim manzaraya çekerim kafa dinler geri dönerim.

Akşamları trafik olmadığı için akşam çıkıyorum ayrıca akşam araç kullanmak bana keyif veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haftada 2-3 kere mutlaka yaparım. Huzur ve keyif veriyor bana akşam araç kullanmak.

• Kafam bir şeye attıysa,hatunla kavga etmişsek,canım sıkıldıysa gece 1 gibi çıkarım en fazla 50 km/h hızla sakin müziklerle usul usul yol alırım.

Yalnız değilsin hocam
  • 3.60 tan mazot alırken yapiyordum, çok keyifliydi.

• Hemen hemen hergun en az 30 km gezerim gunduz ve aksam. Aylik 1.000 km boyle boş boş gezerek yapiyorum.

• yürürüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim sevmez ki?
  • Çok aşırı bunaldıysam araba sürmeye çıkarım fakat canım sıkıldıysa yapacak bir işim yoksa arabayı yıkarım.Bir keresinde yağmur çilerken bile araba yıkamıştım komşum şaşırmıştı
  • benzini 160TL'ye fullerken şöyle bir gezip gelirdim. artık hem o rakamları görmemekten hem de trafiğin saat aksam 8 de bile olmasından evde kukumav kuşu gibi oturuyorum..
  • Çıkarım valla. Eskiden torosla çıkardım artık Symbolle çıkıyorum. Passat falan olmayacak kafam raha edecek biraz.

Bagajımda her daim pratik mangal ve semaver vardır. Manzaraya çekerim, tek olursam açarım güzel bir türkü, yakarım semaveri. Kafa dinlemek lazım biraz :)

• Çıkarım,telefonu bağlarım arabaya,sevdiğim müziklerle yavaş yavaş gezerim arabayla.

Şirket arabası olursa biraz da basarım.

• çıakrım tabı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    Hocam işinizi biliyorsunuz vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: georgekarelias

Çıkarım,telefonu bağlarım arabaya,sevdiğim müziklerle yavaş yavaş gezerim arabayla.

Bu şirket aracına eşek muamelesi yapılması mentalitesini anlamıyorum o araca gelen her zarar sana yansıyacak ona ödenen fazladan her para halbuki senin maaşına zam olarak yansıyabilir.

• Çıkarım. Bir aralar gece saat 11 gibi çıkıp 1 saat kadar dolaşıp gelirdim ama bir süre sonra gördüm ki o saatlerde alkollü sürücü ve abuk subuk hareketler yapan sürücü potansiyeli baya yüksek oluyor. En son şehir içinde 200'le giden bir Mercedes gördükten sonra bir daha da çıkmadım o saatte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

quote:

Çıkarım,telefonu bağlarım arabaya,sevdiğim müziklerle yavaş yavaş gezerim arabayla.

Bu şirket aracına eşek muamelesi yapılması mentalitesini anlamıyorum o araca gelen her zarar sana yansıyacak ona ödenen fazladan her para halbuki senin maaşına zam olarak yansıyabilir.

Hocam yazdığımdan hor kullandığımı nasıl anladın?

Tam aksine kendi arabammış gibi itinayla kullanırım.Turbosuna,yürüyenine veya kaportasına kendi arabammış gibi yaklaşırım.Araba 2015 model 80 binde,daha bi kere fırçayla yıkanmadı örneğin.Ben ona iyi bakarsam o da bana iyi bakar mantığıyla kullanıyorum.Seneye Temmuz da sözleşmesi biticek,o zamana kadar aynı şekilde kullanmaya devam.

Size ithafen söylemedim böyle yapanlar var malumunuz, basmalar pati attirmalar vs.

• malesef kalmadı öyle bi lüksüm, işten eve dönerken arkadan selektör yemeden şu yokuşu gaza basmadan ineyim telaşı oluyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experimentation -- 23 Mart 2017; 22:20:50 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam yazdığımdan hor kullandığımı nasıl anladın?

Tam aksine kendi arabammış gibi itinayla kullanırım.Turbosuna,yürüyenine veya kaportasına kendi arabammış gibi yaklaşırım.Araba 2015 model 80 binde,daha bi kere fırçayla yıkanmadı örneğin.Ben ona iyi bakarsam o da bana iyi bakar mantığıyla kullanıyorum.Seneye Temmuz da sözleşmesi biticek,o zamana kadar aynı şekilde kullanmaya devam.

Size ithafen söylemedim böyle yapanlar var malumunuz, basmalar pati attirmalar vs.

Şirket aracı kullananların belki de %90'ı böyle maalesef.Sonuçta o araba sayesinde ekmek yiyoruz,çalıştığımız şirkete masraf ne kadar hor kullanırsak.

Araçtan da memnunum,temiz de bakıyorum.O da beni hiç üzmedi.

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Semaver'de güzelmiş manzarası da.
  • Kupa termosuma neskafemi alip marmarise dogru suzulurum tek basima geceleri ,sigaranin esliginde.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.