Şimdi Ara

sırf fırsat diye aldığınız en saçma - gereksiz şey (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
1.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yiginla kedi mamasi alan bir arkadas vardi kedisi yoktu hala gulerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bennuarda B kullanıcısına yanıt
    bu topun fiyat neydi denk gelirse alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

teknosadan aldım samsun vga dongle 3 tl felandı sanırım sayfa sonunda ne olduğuna karar vermiştik 97 tl felan mış satış fiyatı tabi bizim pc ile alakası olmadığını anlayınca satmıştım

http://forum.donanimhaber.com/m_99947122/tm.htm

Ben de aldım ondan Kaça satınız

• Hepsiburada dan tablo almistim 3,54. Bedava kargo diye.
    Evde koyacak yer yok. Marlen monre desenli :)
    Manzarali olsa asardim biyere...

Tanidik biri ev alirsa, ev gorduluk gotururum diye bekletiyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    25 tl sattım hocam benden uygun veren yoktu zaten alan arkadaş çok teşekkür etti dua felanda etmiştir allah kabul etsin aşşağıda kazıkcı satıcılara inat sende 25 ten ver

http://www.n11.com/samsung-ativ-book-9-lite-np905s3g-orjinal-vga-adaptor-aa-av2n12b-P25338228

• Pinigo'dan bedava diye USB çoklayıcı almıştım, beyaz ve insan şeklinde gibi bir üründe.

1 kez kullandım oda paketini açayım diye ve sonrasında çöpe gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whole Lotta Rosie

Quick button mağdurlarından birisi de benim, aldım, 2 ay sonra geldi, tuşu telefona taktım ve ilk denememde tuş basılı kaldı bozuldu

gecmis olsun hocam

• hb dan aldığım 15 liraya park sensörlü geri görüş kamerası.. ihtiyacım yok bir köşede duruyor
  • 22 cift converse cocuk ayakkabi aldim 5 6 sini verdim gerisi duruyor 2 seneye eritirim kismetse.

k3ndime alacaktim aslinda ben rengi yok kalibi darmi genişmi araştirana kadar bitirdiler 44 u sepetten caldilar.bende kac stok varsa aldim hepsini kalanlarin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOMBO KRALI -- 8 Mart 2015; 1:30:49 >
  • gear bestten 75 kurusa aldim quick buttton u minibusle 4 lira gidis gelis diye gitmedim almaya oylr duruyor ptt kargoda

• Hocam o duvar süsü, kapı süsü vs. yapmaya yarıyor, bir nevi kasnak.
    Ben de quick button aldım, aliexpress'den yağmurluk aldım kipa poşetinden dandik, el yayı aldım. Bir de arabanın vergisini ödeyince hediye edilen araba cam sileceği vardı hiç kullanmadığım ama onun yanında cam suyu ve araba bakım-tespit vs. de vardı.
  • Koltuk kenarına asılan kumandalık, gazeletelik aldım marketin birinden ucuz diye. Bu kadar Lüzumsuz bir ürünü aldığım yetmezmiş gibi bir de salak gibi yedek almışım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel marka wifi adaptörü

• Kulak tikamaci

• quote:

Orijinalden alıntı: evwt

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

madem konu-dışımız var, biraz da buna uygun konu açalım dedik
    benim aklıma gelen, hbden almıştım, kırtasiyede kargo bedava kampanyası vardı, şu tarz sert yuvarlak köpük tarzı biseydi, ben stres ürünlerinden biri zannettim, ne işe yaradığını da hala çözebilmiş değilim

sırf fırsat diye aldığınız en saçma - gereksiz şey

ayrıca, yine benim değil, duymuş olduğum hikaye, aracı olmayan bi arkadaş, ford focus baskı balatası almıştı, ilerde lazım olur diye

hocam sanırım bu hemoroid yastığı

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Samed.Y

Vestel marka wifi adaptörü

5 lira veririm.
  • zamaninda bendeistiyorum.com diye bir gunluk firsat sitesinden budun ya da bun design yangin alarmi seklinde alarmli saat almistim. 2007de aldigimdan beri kullanmadim pil bolmesini acamadigim icin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

Yiginla kedi mamasi alan bir arkadas vardi kedisi yoktu hala gulerim

konuyu ilk gördüğümde aklıma o arkadaş geldi :) sıcak fırsatlarda bir fırsat olupta ihtiyacım olmadığında o arkadaş hep yüzümü güldürmüştür :))
  • Kipadan 25 kuruşa aldığım buz kazıyıcı. Kışın arabanın camındaki buzları kazıyayım diye çıkarttım buza değdirmemle sapının elimde kalması bir oldu.
  • Hocam o köpük genelde öğrencilerin iş teknik derslerinde boyama veya süsleme amaçlı kullanılıyor. farklı şekillerde olanları var. kırtasiyelerde çılgın fiyatlara satılıyor bu şekil kalıplar.

benım en gereksiz aldıgım ürün katlanabilir hortum ürün bedavaydı. sadece kargo parası ödemiştim. ancak kullanılabilir bir ürün değildi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.