Şimdi Ara

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgüler !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgüler !

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, "Hiçbir konuğumun, kendisine Cumhurbaşkanı Erdoğan kadar yoğun bir program yaptığını, onun gibi 24 saat boyunca çalışacak enerji ve güce sahip olduğunu görmedim." dedi.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, ülkedeki Türk yatırımlarının işsizliğin azalmasına yaptığı önemli katkıya dikkati çekerek, "İşsizlik oranımız yüzde 26 seviyesindeydi. bugün ise yüzde 11,8 seviyesine indi. Bunun, özellikle ülkemizin yoksul kesimlerinde, Türk şirketleri ve Cumhurbaşkanı (Recep Tayyip) Erdoğan'ın iyi niyeti sayesinde olduğunu söylemek istiyorum." ifadelerini kullandı.

Sırbistan'da daha fazla Türk yatırımı görmek ve bu alanda Türkiye ile daha iyi bir iş birliği kurmak istediklerinin altını çizen Vucic, ülkedeki Türk yatırımlarının işsizliğin azalmasına yaptığı önemli katkıya dikkati çekti.

Vucic, "İşsizlik oranımız yüzde 26 seviyesindeydi. Bugün ise yüzde 11,8 seviyesine indi. Bunun, özellikle ülkemizin yoksul kesimlerinde, Türk şirketleri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iyi niyeti sayesinde olduğunu söylemek istiyorum. Sırbistan'ın en uzak köşelerine gitmekten zorlanmadıkları için Türk yatırımcılara teşekkür ediyorum. Türkler dışında hiç kimse Krupanj'a, Leban'a, Zitoradja ve Vladicin Han'a gitmedi. Bu küçük yerlere kurtuluşu siz getirdiniz." şeklinde konuştu.

Novi Pazar'a akın eden binlerce kişi, Erdoğan'ı görmek için şehrin sokaklarını doldurdu. Şehrin dört bir yanına "Türkiye", "Novi Pazar'a hoş geldiniz" pankartları ve Türk bayrakları asılırken, halk Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görebilmek için pencerelere ve yüksek binaların çatılarına çıktı. Erdoğan ile fotoğraf çektirmek isteyenler uzun kuyruklar oluşturuken kalabalığın arasından gelen minik kız ise Cumhurbaşkanı'nın boynuna sarılarak ağladı.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgüler !

http://www.milliyet.com.tr/sirbistan-cumhurbaskani-vucic-ten-dunya-2534632/
    http://www.superhaber.tv/cumhurbaskani-erdoganin-sancak-bolgesindeki-fotografi-sosyal-medyada-gundem-oldu-84504-haber

• "Öldürülen her Sırp için 100 müslüman öldüreceğiz".

- Alexander Vusic,1995 Mevcut Sırbistan Başbakanı
  • OOOOOOOO Sırbistan dönüşü Edirne'de 10 km kuyruk oluştu

Vay be Vay beeeeee burada şeriatı savunur ama Sırpların konusunu açacak hale düşmüşler. VAy beeeeeeeee

Helal olsun
  • Gel görki kendi ülkemizde işsizlik daha yüksek. Ne büyük ironi değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun tamamen çıkar ilişkisi olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Hiç bir Sırp bizim kara kaşımıza kara gözümüze meraklı değil. Net bir şekilde sevilmiyoruz orada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

"Öldürülen her Sırp için 100 müslüman öldüreceğiz".

- Alexander Vusic,1995 Mevcut Sırbistan Başbakanı

Adam çalışkan demiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkelerinde sıgır bırakmadık
    adam ekonomisinde sayemizde 2 3 level birden atladı
    övecek tabi ne yapacak..
    her sırp için bana 100 müslüman gönderin mi diyecek :))
  • Ahhaha kendi ülkesinde işsizliği %2 düşüremeyen ama başka ülkenin işsizliğini %15 düşüren Reis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tayyip hangi ülke ile ilişkileri düzeltirse forumun Sezginleri o ülkeye anında düşman oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.