Şimdi Ara

sıralı sistemde neden landi renzo (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
7
Favori
169.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2004 CORSA easytronic aracım var. Bu hafta kafaya koydum kesin lpg taktırıcam. ama neden landi renzo yu tercih etmeliyim?
  • arkadaşlar belki çok temel bir sorun ama bende yeni araştırmaya başladım...landi ile landirenzo arasında ne gibi farklar var...aynı marka mı bunlar...zira landi 1250 tl,landi renzo 1750...bide wolsvagen polo 1,4 2005 kasa var...hangi marka benim için iyi olur..herkese selamlar....
  • Landirenzo enjektör takımı almayi düşünüyorum fakat 1.4 ve 2.0 motor için uyumludur diyor 1.6 Megan 2 ye uyum sağlar mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faruk 16 F kullanıcısına yanıt
    Kısaca yardımcı oluyum size. Hangi enjektöre baktıgınızı bılmıyorum ama enjektör secımı su sekılde yapılır.
    Örenğin aracınız4 silindir X marka 1.6 120bg gücünde bir araç.

120/4=30 bg silindir basına bg oranı.
    Bu orana göre landirenzoda bulunan enjektörlerin aracınıza uygun olanı secılır.
    Ben bildiğim Megan 2 115bg bır arac olduguna göre aracınıza uyum saglıyacak ve sorun cıkarmayacak enjektör tipi mevcut. Hic bir sıkıntıda yaşamazsınız.
  • SIKINTIM VAR
    Yaklaşık 1 ay önce 2011 Honda Civic aldım.
    üzerinde landi Renzze LPG sistemi var. Aldıktan 15-20 gün sonra normal yolda giderken depoda GAZ olduğu halde gaz bitti gösterip benzine geç sinyali vermeye başlıyor.
    STOP edip bekleyip veya 1 gün sonra sabah çalıştırdıktan sonra normal GAZA geçiyor ve sıkıntı olmuyor.
    her zaman değil ama 15 günde 4-5 oldu yaptığı. "MAPS sensöründe arıza olaiblirmiş"
    Kütahya'da oturuyorum. Bana yakın LAndi Renzo servisi nerde hangi ildedir. Nereye götürebilirim.
  • Merhaba landirenzo enjektörlerden 2 tanesi bozulmuş usta böyle dedi pekte ilgili değildi tamiri mümkünmü yedek parçasını bulabilirmiyim kendimde yapabilirmiyimm yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhansahin058 E kullanıcısına yanıt
    Landirenzo yetkili servislerinden bulabilirsiniz. Tamir konusuna gelince; söküp benzinle yıkayabilirsiniz ancak ne kadar verimli olur, düzelir mi, belli olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.