Şimdi Ara

Sıralaması yüksek olanlar yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11. sınıfa yeni geçtim sayısalım ve anadolu lisesindeyim. Tyt matematiğim orta düzeyde düşüncem bu sene adam akıllı 11. sınıf konularına odaklanıp ayt temelimi sağlam atmaktı. Matematik öğretmenimiz diğer dersler yetmezmiş gibi bir tyt konusu veriyor 1 hafta içinde +200 soru çözmemi söylüyor o konudan. okuldan eve gelmem 6 yı buluyor 11 de yatıyorum dershanem var. Zaten ayt matematik fizik kimya biyoloji zorlarken +200 soru gelince diğerlerine çok çok az vakit ayırabiliyorum. Ne yapıcam bilmiyorum acaba zorluğa katlanmalıyım yoksa 11. sınıf temelimi sağlam atmak yerine tyt ile birlikte götürmeye çalıştığım için ayt konularında da mı sıkıntı yaşicam hiç bilmiyorum ya.

• Bırakmana gerek yok günde 20-30 soru ister evde istersen okuldaki derhanedeki tenefüslerde boşluklarda çözüp bitir. Ama gerçekten 11i ayt yi sıkı tutmak çok çok daha önemli. Mat hocanız büyük ihtimal bu sene tyt matı iyice bitirip halletmeniz istiyorki 12 de ayt çalışmanın en kritik olduğu zamanlarda tyt ile boğuşmayın diye .

O yüzden hocalarının dediklerini kestirip atma önce bir düşün ya da başkasına sor nedeninin görürsün zaten.

Olabildiğince kendini durumlara zorluklara adapte olmaya çalıştır yavaş yavaş da azar azar da olsa.

Bunları geçe geçe kazanılıyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mwert890 -- 20 Eylül 2019; 9:47:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.