Şimdi Ara

Sıralamalar hakkında - ÖNEMLİ - (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
7
Favori
4.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirasoglu

quote:

Orijinalden alıntı: emonetti

quote:

Orijinalden alıntı: kadirasoglu

Gecen sene 359k olan yere bu sene girme olasiligim nedir siralamam 451k. Bu sene 8 kisi konyejyan artmis bide bolumun

bahsettiğin yerin 2012 sıralamasıyla 2013 sıralaması arasındaki farkı bul, 2014 te de en az o kadar düşebilir sıralaması

2012 de 341 k mis hicbirsey anlamadim.

Hocam o zaman yine en fazla 10-20 k düşer orası da çok zor bi ihtimal

• quote:

Orijinalden alıntı: slayerizeddd

30k basın yayın busene 40bin olabilirmi sence

hocam bahsettiğiniz bölüm yeni açılmış ama muadillerinde (diğer bölümlerde tabi) 10 bin 20 bin düşüş yaşanmış bu sene yine ben 10 bin düşüş bekliyorum
  • quote:

quote:

hocam bahsettiğiniz bölüm yeni açılmış ama muadillerinde (diğer bölümlerde tabi) 10 bin 20 bin düşüş yaşanmış bu sene yine ben 10 bin düşüş bekliyorum

Basın yayın yeni açılmadı 10 seneden fazla süredir var.
    anadolu üni. basın yayın diyorum
  • quote:

quote:

quote:

Evet ben de gördüm onu benim baktığım sıralama listesinde yeni gibi duruyordu kusura bakma bulma şansın varsa 2012 de sıralamasını yazar mısın ona göre tahminde bulunacağım

• Hocam ben dediğinizi net anlamadım.Bana sonucu söyleyin, 26k'ya devlette hukuk gelir mi sence ? yoksa gelmez mi? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerperest1881 -- 28 Haziran 2014; 18:29:53 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet ben de gördüm onu benim baktığım sıralama listesinde yeni gibi duruyordu kusura bakma bulma şansın varsa 2012 de sıralamasını yazar mısın ona göre tahminde bulunacağım

2008=41.500
    2009=45.900
    2010=48.200
    2011=30bin
    2012=23bin
    2013=30bin

bi tuhaf dimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerperest1881

Hocam ben dediğinizi net anlamadım.Bana sonucu söyleyin, 26k'ya devlette hukuk gelir mi sence ? yoksa gelmez mi? :)

Ucu ucuna gelme şansı mevcut hocam eğer sıralamalar tahmin ettiğim gibi düşerse
  • hocam bende istediğim bölümü 13k ile kaçırıyorum gelme şansı nedirr geçen yıl kontenjanları boş kalmış bu arada
  • Eğer sıralaması çok yüksek değilse, yani 100 k ve altıysa, eğer yine kontenjan açığı söz konusu olursa girebilmeniz mümkün
  • quote:

Eğer sıralaması çok yüksek değilse, yani 100 k ve altıysa, eğer yine kontenjan açığı söz konusu olursa girebilmeniz mümkün

300knın üstünde desem hocam o zaman ne olur
  • emonetti E kullanıcısına yanıt
    16000İle kapatan Gazi dişe 16186 sıralama ile girme ihtimalim nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackeagle4141 kullanıcısına yanıt
    rahatlıkla girebilirsin diye düşünüyorum
  • quote:

rahatlıkla girebilirsin diye düşünüyorum

hocam inşallah ediğiniz gibi olur çok teşekkür ederim
  • kemalbugra K kullanıcısına yanıt
    İlk 5 k da ne kadar değişir ben anlayamadım mesela bilkent bilgisyardan örnek verelim 2012 de 3443, 2013 te 3210???
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalterWhhlte

16000İle kapatan Gazi dişe 16186 sıralama ile girme ihtimalim nedir

hocam geçen sene 13600 den düşmüş yine en olmadı 1k düşme şansı mevcut
  • Ne demek istiyorsunuz yani. Tercih robotundan baktigimizda tutmayan bolumler tutacak mi bu olucaksa ne zaman olucak

• Üstad benim mf4 sıralama 104k.Hedefteki okul 91800 ile kapatmış geçen yıl.2012de de 74k ile kapatmış.Yani 2013de yaklaşık 17k düşmüş.Sizce gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnK.

İlk 5 k da ne kadar değişir ben anlayamadım mesela bilkent bilgisyardan örnek verelim 2012 de 3443, 2013 te 3210???

2012 sıralamasına yaklaşık bir şey olur diye düşünüyorum yüksek netlerde 2012'ye doğru bir yaklaşma var
  • Tercih robotu geçen seneye bakıyor fakat bu sene sıralamalarda oynama olacağı kesin bir şey
  • Merhaba.Benim istediğim bölüm 2012 de TM1 puanıyla 358k dan almış.2013 de kontejyandan 15 kişi düşürmüşler ve 336k ile almış.Bu sene kontejyan aynı kalacakmış.Benim sıralamam 290k.Sizce sıkıntı yaşar mıyım?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.