Şimdi Ara

Sıradışı Olaylar ve Doğaüstü Varlıklar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
31.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla okumadım okumayıda düşünmüyorum gece oldu malumum kendi kendimiz korkutmayalım şimdi

(Yusuf Yusuf Olayı )
  • Inanmadım Ayeti El Kürsü okusan giderlerdi üstelik hoca nereden biliyor sofraya bastığını
  • zaten bu olaylar ya bir tanıdığın yada bir akrabanın başına gelir. daha, uzaylıyla birerbir sevişene denk gelmedim.
  • cinler ablana yamuk yapmış bence git konuş meseleyi aranızda halledin
  • 3 harfliler vardır.Kuran-Kerim kaynağıdır.
    Ama onları görülemediği belirtilmiştir.

Ama gerçekten çok güvendiğim kişiler çağırdıklarını ve bazı sorulara cevap verdiğini anlattılar.Yemin de ettirdim kendilerine.
    Enteresan şeyler var.Ama 2 gece muska yazmak bir yalan.Nas suresi onlar için inmiştir.Karşı koyamazlar.

Birde Nas suresi'nde cinlerden sığınırım' sözü demekki cinler sığınılması gereken varlıklar olduğunu akıllara getiriyor
  • Bende geçen facebookta okudum çocuğun teki karabasanlarla misket oynamış

• quote:

Orijinalden alıntı: 2992
    3 harfliler vardır.Kuran-Kerim kaynağıdır.

Ama gerçekten çok güvendiğim kişiler çağırdıklarını ve bazı sorulara cevap verdiğini anlattılar.Yemin de ettirdim kendilerine.
    Enteresan şeyler var.Ama 2 gece muska yazmak bir yalan.Nas suresi onlar için inmiştir.Karşı koyamazlar.

Birde Nas suresi'nde cinlerden sığınırım' sözü demekki cinler sığınılması gereken varlıklar olduğunu akıllara getiriyor

Felak suresi değilmiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar
    cinler ablana yamuk yapmış bence git konuş meseleyi aranızda halledin

Arkadaşlar edwird'a felan benzetmişsiniz.olayın benimle alakası yokki bir siteden copy paste yaptım diyorum neden hala ablan felan diyorsunuz olayın benimle alakası yok alıntıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

quote:

Orijinalden alıntı: 2992
    3 harfliler vardır.Kuran-Kerim kaynağıdır.

Felak suresi değilmiydi

6 ayet, 16 kelime ve 79 harften ibarettir. Mekke'de nazil olmuştur. İniş (Nüzul) sırasına göre 21. suredir. Felak Suresi ile aynı konuyu işleyen sure, bilinen ve bilinmeyen bir takım zararlı yaratıkların kötülüğünden Allah'a sığınmayı emretmektedir.

Bismillahirrahmanirrahim.

Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvısu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
    Anlamı

Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adı ile.

De ki: Sığınırım bütün insanların rabbine, bütün insanların melîkine ve bütün insanların ilâhına; o sinsi vesvese verenin şerrinden ki, vesvese verir insanların içine kimi cinden kimi insten!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2992 -- 28 Mart 2010; 23:25:46 >

• Off of of ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

Bende geçen facebookta okudum çocuğun teki karabasanlarla misket oynamış

• quote:

Orijinalden alıntı: ngageugur
    Your old nickname must be edwird:D

arkadaşım konunun başında koskoca googleden kopyala yapıştır yaptım yazmışım ne alakam var benim edwird'la konuyu tamamen oku sonra yorum yap benim açtığım tüm konular alıntı kardeşim alıntı olmasa başımdan geçtı yazarım
  • kardeş ben inanıyorum bu tür şeylere, hatta bak istersen benim açtığım konuya
    http://forum.donanimhaber.com/m_34659692/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -murti- -- 28 Mart 2010; 23:46:10 >
  • Konu ile alakalı çok güzel yorumlar yapanlar var hepsine teşekkür ediyorum.Ama beni edwird'e benzeten ve olay ablamın başından geçtiğini zannedenler var arkadaşlar olayın alıntı olduğunu yazdım saten lütfen yorum yapmadan önce dikkate alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoklar
    İnternette dolaşan her şeye inanmayın yav.Tamam cinler gerçekten var kitabımızdada yazıyor zaten ama emin olun inançlı insana hiç bir şey yapamazlar.

yorum için teşekkürler. En azından okumuşsun
  • o varlıklar var tabide her kendini öldürene,garip hareketler yapana 3 harfli girdi denmeside saçma olur benim bildiğim onlar insanlara görünemez konuşamaz sadece varlığını hissettirir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -murti-

kardeş ben inanıyorum bu tür şeylere, hatta bak istersen benim açtığım konuya
    http://forum.donanimhaber.com/m_34659692/mpage_1/key_/tm.htm

+1

Geçen sene yataga yattım odada benden başka biri nefes alıyodu.Nefesimi tuttum ve karşıdan nefes sesi geliyodu.Sonra uyumuşum öyle.Çok korkmuştum.
    Lütfen dalga geçmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ARTiZ_ -- 31 Mart 2010; 19:09:54 >
  • aliosman27 :

GERÇEKMİŞ
    BUNU GOOGLEDEN BULDUM

@

Adam Google'dan bulmuş ne yani yalan mı söylüyor Google ?
  • Cin var dediler geldik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk
    Cin var dediler geldik

ooo hoşgelmişsen yegen geç otur bir çayımızı iç hele yorulmuşsundur...

Komiksin bu arada iyi showmen olur senden
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.