Şimdi Ara

Sıradaki Popüler Server => ELAMIDAS!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.142
Cevap
7
Favori
78.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haber sıcak, Elamidas bu sefer, evet tamam bu sefer yolda. Dün whatsapp'tan server sahibi ile görüştüm, ''2-3'' haftaya dedi, biz ona 1-1.5 ay desek Haziran sonu Temmuz başı Elamidas geliyor. Hadi bakalım planlar iptal lol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dubforvet -- 24 Mayıs 2017; 4:59:11 >

• Okurken heyecan yaptim bak mayis basinda acilir umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skalidor 2'de bende yerimi alıcam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyanimvar

Okurken heyecan yaptim bak mayis basinda acilir umarim

Mayıs başında açılmayacak,tahminen 20 si ile haziran başı arasında olacaktır,ama efsanevi bir server olacak :)
  • Güzel yazmışsın kardeşim eline sağlık, açılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz biz de orada olacağız. Janissary
  • bende başlamayı düşünüyorum. özledim böyle serverları. şimdiki elemanlar hep saçma saçma serverlar açıyorlar. vsro ve blackrogue files dağıtılmakla çok büyük hata yapıldı ama yapacak birşey yok artık.

eskiden ne güzel ecsro, sjsro felan vardı. geriye dönüp onları oynasak desek onlarda yok şimdi.

neyse en iyisi bu Skalidor-2 yi beklemek.
  • Eu olmasa oyun daha iyi olur. Ayrıca oyundaki çoğu şeyi değiştirdiklerinde bi iş yapmış olduklarını zannediyorlar ama oyunun içine ediyorlar hiç biri bunun farkında değil.
    Normal bi sro açsın bu kadar kasmalarına hiç gerek yok. Trade route yine olacaksa oynamanın hiç anlamı yok zaten. daha uzar gider
  • Miklo* kullanıcısına yanıt
    EU olacak,100%. Sebebleri artısı eksisi ile sabaha kazar tartışılır ama sonuc olarak EU olacak.

Serverda çok fazla değişiklik yapma kısmı da tartışılır,gereklisi var gereksizi var ama genel olarak odaklanılan nokta daha kompleks bi oyuniçi sistemi oluşturarak oyunda geçireceğin vakitte alternatif aktivitelerin olması. 16 tane aktif/otomatik eventten söz ediyoruz zira bunu daha önce yapan hiçbir private server olmadı.

Trade route hakkında bende aynı fikirdeyim,JG-DW-HT yolu job için en ideal yol.Bu konuda adminle görüşücem umarım yeni trade yolu olmaz ama uğraşıp eklediklerine göre kullanmak isteyeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dubforvet -- 24 Nisan 2014; 22:57:34 >
  • Ne zaman açılıyor acaba? Yaklaşık 4 sene önce bıraktım oyunu Tekrardan başlamak istiyorum.
  • Bunun İçin Üye Oldum kullanıcısına yanıt
    Henüz bir tarih açıklanmadı ama mayıs 15 ile haziran başı arası açılması bekleniyor kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jns_AnibaL

Henüz bir tarih açıklanmadı ama mayıs 15 ile haziran başı arası açılması bekleniyor kardeşim

Aynen öyle
  • HLL KNK BENDE GELIYORUM YAŞASIN SKALIDOR ILKINDE DE VARDIM CHOCO KRALDI EXPERTSE ALIRMISINIZ BENIDE
  • futu <3
  • Provision here.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende başlıyorum beyler ne zaman açılacağına nasıl olacağına swnin tam bir netlik kazandı mı?

Edit:Skalidor unutuluyor ya bende o swde oynadım onun gibi birçok swde'de oynadım velestia falan bunlar hep zamanında sağlam swlerdendi gm kadrosuda gayet iyidi skalidorun yine royal var o yeter :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L0nelyHeRo -- 9 Mayıs 2014; 22:20:47 >
  • Yine coin sistemi olacak mı acaba o sistemde iyidi eventler iyidi gmlerde baya baya ilgileniyordu inş. yine öyle olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

HLL KNK BENDE GELIYORUM YAŞASIN SKALIDOR ILKINDE DE VARDIM CHOCO KRALDI EXPERTSE ALIRMISINIZ BENIDE

Sw hala kapalı gözüküyor sitede linkler falan verildimi beyler? açık site ama...
  • Açıklama geldi ! 12 mayıs da Elamidas Beta açılacak
  • L0nelyHeRo L kullanıcısına yanıt
    Skalidor birkaç gün önce kapandı.Bahsettiğim server skalidor-2. Ay sonuna doğru açılacak,beta pazar günü 12.05.2014. Bilgileri burdan paylaşıyo olucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dubforvet -- 10 Mayıs 2014; 10:34:14 >
  • Saglam guild varsa gelelim ben ocakta baslamıstım herkesde sox vardı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.