Şimdi Ara

( SİPARİŞLER İPTAL EDİLİYOR )BİTMEDEN KAPIŞIN !! MOTİP PÜTÜR SPREY 500 ML

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
297
Cevap
7
Favori
18.404
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> ( SİPARİŞLER İPTAL EDİLİYOR )BİTMEDEN KAPIŞIN !! MOTİP PÜTÜR SPREY 500 ML
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3016 Mesaj
    ulen 22 tane sipariş geçmiştim bana da 1 tane yollayacaklarını belirttiler iptal edin dedim
    fazla alanlara mırın kırın edenlere hakkım gecmesin
    eşe dosta fazla gelirse hediye ederim demiştim şu yazılan yorumlara bakarmısınız paranız kadar konuşun
    |
    |
    GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE

• Yarbay
    2129 Mesaj
    Garanti üzerinden de şikayet kaydı oluşturdum. Pazartesi günü de cozulmezse ve ürünleri yollamazlarsa savcılığa dilekçe verip haksız kazanç elde ettikleri, benim iznim olmadan kredi kartından 7 TL para çektiklerini belirtip şikayetçi olacağım. Tüketici mahkemesinede ayrıca şikayette bulunacağım.Garanti Bankası henüz 16 TL mi iade etmediklerini ve 7tl nin çekilmedigini söyledi, bu yüzden suan suç oluşmadı. Bakalım istedikleri gibi at oynatabiliyorlarmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

psn deadwoll
  • Binbaşı
    1807 Mesaj
    benide aradılar iptal ettirdim
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Bende 2 adet almıştım arayanda olmadı mailde. sanırım gonderecekler.
    |
    |
    iyilik yaramıyor bunlara arkadaş, ben 5 tane almıştım, iptal dedi, başkalarına 1 tane gönderelim demişler. kaşke bu konuyu konuşma olmadan önce okusaydım. şimdi müşteri hizmetlerine küfürlü bi mail atıcam. milleti salak yerine mi koyuysunuz diye.

GALATASA|RA|Y
  • Yarbay
    2999 Mesaj
    Bile bile alıyorsunuz sonra da itiraz ediyorsunuz yok böyle bir şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

psn deadwoll
  • Yüzbaşı
    541 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Telefon geldi
    Bayan
    -hızlıal.com dan aradığını dünkü siparişin yanlış girildiğini siparişi iptal etmeleri gerektiğini söyledi
    Ben
    -Ben siparişimi tüketici hakları heyetine giderek alabilirim biliyorsunuz değil mi dedim.
    Bayan
    Evet alabilirsiniz ama yanlış fiyat girilmiş size 1 adet gönderebilirim ancak dedi.
    Ben
    -Bende böyle yanlışlıklar olabilecegini fakat daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledim.Razı olmadığınız bir ticaretin kul hakkına girecegini bu sebeble 1 tane teklifinizi kabul ediyorum dedim lakin kargo ücreti ne olacak dedim
    Bayan
    Kargo ücretini anlayışınız dolayısıyla biz karşılarız dedi ve kapattık.

Velhasıl kelam bu ürünleri gerekli merciilere başvurarak alırsınız lakin 3 kuruş için kul hakkına girmenin vebali ağır olur.
    quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Telefon geldi
    Bayan
    -hızlıal.com dan aradığını dünkü siparişin yanlış girildiğini siparişi iptal etmeleri gerektiğini söyledi
    Ben
    -Ben siparişimi tüketici hakları heyetine giderek alabilirim biliyorsunuz değil mi dedim.
    Bayan
    Evet alabilirsiniz ama yanlış fiyat girilmiş size 1 adet gönderebilirim ancak dedi.
    Ben
    -Bende böyle yanlışlıklar olabilecegini fakat daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledim.Razı olmadığınız bir ticaretin kul hakkına girecegini bu sebeble 1 tane teklifinizi kabul ediyorum dedim lakin kargo ücreti ne olacak dedim
    Bayan
    Kargo ücretini anlayışınız dolayısıyla biz karşılarız dedi ve kapattık.

Velhasıl kelam bu ürünleri gerekli merciilere başvurarak alırsınız lakin 3 kuruş için kul hakkına girmenin vebali ağır olur.

Aynen hocam bende sizin yaptığınız gibi kibar bir dille konuştum asla köpek çekmedim siparişi 4 üründen 1'e düşürdüler kargosuz gönderelim bir de altlimitsiz müşteri memnuniyeti için 10 tl hediye puanı verdiler sağolsunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zokur -- 26 Nisan 2014; 19:53:07 >
    |
    |

• Yarbay
    3278 Mesaj
    Bunlara her şey müstehak.
    Birinin ürünü gönderilir
    Birine direk iptal
    Birine ücretli kargo
    Birine ücretsiz kargo
    Birine hem ücretsiz kargo hem 10tl çek

Kriterlerini öğrenmek lazım

|
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    489 Mesaj
    İş olsun diye bir tane alan kullanacak yer bile bulamayan arkadaşlara konuşmak çok kolay oluyor ben tüm davlumbazla uygulayacağım 1 adet geldi şimdi 3 tane daha lazım 60 TL mi vereyim desin biri ? ben fiyatı uygun diye 1+3 adet aldım ahkam kesecek olan yüklü miktar sipariş geçenleri hedef alsın..!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeNaN-24 -- 26 Nisan 2014; 21:26:08 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

iyilik yaramıyor bunlara arkadaş, ben 5 tane almıştım, iptal dedi, başkalarına 1 tane gönderelim demişler. kaşke bu konuyu konuşma olmadan önce okusaydım. şimdi müşteri hizmetlerine küfürlü bi mail atıcam. milleti salak yerine mi koyuysunuz diye.
    quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

böyle durumlarda çılgın kızlar dayanışmasından uzakta kalmamak lazım kargo ücretini iptal ettirdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3486 Mesaj
    Beyler 1 tane hiç bir işe yaramaz müşteri hizmetlerini kabul edenler kargo dahil 10 liradan satan olursa 5 kişiden alırım.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

nasıl bile bile komik olmayınız lütfen fiyatını görmüşüm bana uymuş bende satın almışım
    sen markete gitsen sucuk peynir ekmek alsan parasını ödemişin cıkıp gitmişin seni telefonla cagırsalar geri verirmisin olmuş bitmiş satış gercekleşmiş sen neyin derdindesin?
    GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE
  • Yarbay
    6787 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 4ever_aJ

7 tane almistim haftaya pazar 3 benim 2 de arkadasimin arabasina toplam 5 arabaya yapacaktik.. Dünde soylemistim iptal ederler korkuyorum diye ama malesef hakli ciktim.. Aramis ulasamamis mail atmislar banada 1ini yollayalim diye..
    quote:

Orijinalden alıntı: 4ever_aJ

7 tane almistim haftaya pazar 3 benim 2 de arkadasimin arabasina toplam 5 arabaya yapacaktik.. Dünde soylemistim iptal ederler korkuyorum diye ama malesef hakli ciktim.. Aramis ulasamamis mail atmislar banada 1ini yollayalim diye..

7 tane ile 5 araba yapmanız mümkün değil. Sadece aracın altına 4 tane gidiyor. Davlumbaz altlari ve bazı yerlerde 2. Kat atildifinda elinizdeki ile en fazla 2 araç yapardınız.

|
    |
    DH 2005 Üyesi

• Yarbay
    2999 Mesaj

Ben konuyu takip etmedim açıkcası. Başlığı gördüm (Siparişler iptal ediliyor vs yazıyordu) ve girmedim. Sonra sayfalarca olunca merak ettim girdim herkes iptal edildi vs diyor. Yani iptal edileceğini bile bile alıyor millet. Bunu söylemek istiyorum.
    |
    |
    dephyr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.