Şimdi Ara

( SİPARİŞLER İPTAL EDİLİYOR )BİTMEDEN KAPIŞIN !! MOTİP PÜTÜR SPREY 500 ML (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
7
Favori
19.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 adet ürün almistim.Beni de aradilar(geçen huggies bezden dolayı şikayet ettiğim için baya uğraşıp gondermislerdi)
    Bundan dolayi şimdi aradıklarında aldığınız ürünlerden 1 tanesini 2.53 den alım saglayalim diğer 3 unu iptal edelim dediler.sizce ne yapayim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: happyfarmer

4 adet ürün almistim.Beni de aradilar(geçen huggies bezden dolayı şikayet ettiğim için baya uğraşıp gondermislerdi)
    Bundan dolayi şimdi aradıklarında aldığınız ürünlerden 1 tanesini 2.53 den alım saglayalim diğer 3 unu iptal edelim dediler.sizce ne yapayim?

Aynı teklif bana da geldi kabul etmedim. 1 adet tüm araca yetmez diye düşündüm.
  • Bu Hızlıal yanlış fiyat girmekten bıkmadı gitti.

Firma adı gibi fiyatları da hızlı hızlı giriyorlar herhalde.

Geçmişteki hatalarından da ders almıyorlar. Sorunu çözemiyorsan
    Al 2-3 eleman fazladan fiyat girişlerini 1 kişi girsin 1 diğeride kontrol etsin.

1 ocak sendromundan çıkamamadılar bir türlü.
  • aramalar devam ediyor mu? 3D secure ile ödemiştim. daha aranmadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametin

3 adet sipariş etmiştim. Fiyatın hatalı olduğunu öğrenince az önce sipariş iptali istedim. biraz kar edicem diye karşı taraf mağdur edilmemeli. bu kim olursa olsun. Ben vicdanen rahatsız oluyorum.

+1

Vicdanım el vermez bu ticarete (Tuvnera yı tercih ederim, o thh ye gidebilir)

• Iptal icin benide aradilar sikayette buluncagimi soyledim :) toplu halde hareket edelim arkadaslar. Dalga gecer gibi 1 adet gonderelim diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Bana göndermeyeceklermiş gibi geliyor.Çok yüklendik.

Ben demiştim demeyi sevmiyorum ama sıcak fırsatlara üye olan-olmayan herkesin girebilmesi ne yazık ki işin suyunu çıkarıyor.
  • quote:

quote:

Ben demiştim demeyi sevmiyorum ama sıcak fırsatlara üye olan-olmayan herkesin girebilmesi ne yazık ki işin suyunu çıkarıyor.

Beyin bedava. Aklın yolu bir... Diğer bölümleri bilmem ama bu bölüme sadece üyeler girebilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

quote:

quote:

Beyin bedava. Aklın yolu bir... Diğer bölümleri bilmem ama bu bölüme sadece üyeler girebilmeli.

+1

(Hoş, üyeler bile yeter yağmalamak için.)

• bende 4 adet sipariş vermiştim. Telefon ettiler 5dk önce siparişinizi iptal ediyoruz dediler direk sebep dediğimde sistemsel hata olduğu için dediler. Üslüpları gerçekten çok sinir bozucu olduğu için bende yokuşa sürüp THH ne gideceğimi söyledim ve telefonu kapattım cidden gideceğim hizlial ın bu hukuk tanımaz tavrı iyice sinir bozucu olmaya başladı. Bu doğrultuda hareket etmek isteyenler ile ortak hareket edebilirim.
  • beni de aradılar ve 1 adet 2.5 tl den göndereceklerini söylediler...
    perişan olmuş durumda zaten orda çalışan insanlar
    biraz empati kurun bende kabul ettim 1 adeti zaten alacaktım 20 tlden tekrar sipariş girdim...
  • Yapmayın arkadaşlar bu kadar genelleme yapıp büyük laflar etmeyin.
    Ben 1 + 4 adet sipariş verdim tamda ihtiyacım olan kadar ve yarın uygulama yapacağım tedarik ettim diye başka ürün almadım.
    Öğlen arayıp arkadaşın dediği gibi sinir bozucu bir tavırla iptal ediyoruz nereye giderseniz gidin dediler.
    Peki bu bir değil iki değil üç değil daha iki hafta önce refurbished ürünü bana sıfır diye sattılar ve sert konuştuğumda örtbas ettiler şimdi söylemeyeyim ama çok karlı çıktım. E görüyorsunuz siz sustukça onlar üstün bir uslupla her yaptıklarını çok güzelce kapatıyorlar fiyatı beğenmediler mi direk iptal ediyorlar tedarik edemediler mi kusura bakmayın, bozuk mu geldi pardon geri gönderin kırık mı geldi, nerden bilelim siz kırmadınız. Bunlar yaşanmış şeyler arkadaşlar biz belki haftada ayda yılda bir alışveriş yapıyoruz ama onlar her gün tonla ürün satıp tonla ciro yapıyorlar. Elbet suistimallere vicdanımız var inancımız var kabul edemiyoruz ama insanları 50 tane 100 tane alanlarla aynı kefeye koyup birde çirkin itamlarla yargılamayın çok basit ayırın ve tenzih edin...

• tipik hizlial... thh ile uğraşan kazanır ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

bende 4 adet sipariş vermiştim. Telefon ettiler 5dk önce siparişinizi iptal ediyoruz dediler direk sebep dediğimde sistemsel hata olduğu için dediler. Üslüpları gerçekten çok sinir bozucu olduğu için bende yokuşa sürüp THH ne gideceğimi söyledim ve telefonu kapattım cidden gideceğim hizlial ın bu hukuk tanımaz tavrı iyice sinir bozucu olmaya başladı. Bu doğrultuda hareket etmek isteyenler ile ortak hareket edebilirim.

Konusmalari sinir bozucuydu hocam katiliyorum size . Umursamaz bir tavir icerisindeler.bende sikayette bulunacagim

• Beni sabah 216706xxxx diye bir numara aramış duymamışım. Bunların numara da öyle mi aranan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: o-raiser

Beni sabah 216706xxxx diye bir numara aramış duymamışım. Bunların numara da öyle mi aranan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?

iptal edilmiş mi siparişiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi aradılar , fiyatı normalde 20 tl size bir tanesini 2küsür liradan gönderebiliriz isterseniz dediler.

1 adet 2küsür + kargo = 10 tl civarına geliyor. Telefonda mecburen tamam gönderin bari bi tane dedim.

Aynı durumda olan kimse var mı acaba ?
  • denedik yemedi üstelemeye gerek yok siz maliyetinin 6da birine bir şey satar mıydınız?
  • KeNaN-24 kullanıcısına yanıt
    Ticarette tarafların razı olmadıgı satış helal olmaz, isterse satıcı bilerek yapmış olsun

• Beni aramislar sabah ama konuşmadık. Siparişimi iptal etmemisler, hazırlanıyor gözüküyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.