Şimdi Ara

ŞİPARİŞ ALIMI YENİDEN BAŞLADI SÜPER FİYATLAR!! LG NITRO, DROID RAZR, SAMSUNG NOTE, GALAXY NEXUS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: themrt

Ustam bırde pre2nın fıyatını verırmısın yoruyoruz senı kusura bakma

estagfirullah.. palm pre 2 550TL yanlız pre 3 için verdiğim fiyatta bi yanlışlık olabilir. fiyat birazcık daha yüksek olabilir emin değilim.
  • veer almak ıcın pm
  • HTC vivid varmı fiyat alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mishem

HTC vivid varmı fiyat alabilirmiyim.

1000TL hocam. sıfır.
  • Galaxy R aynı zamanda Galaxy Z diye de geçiyor farklı ülke piyasalarında..Varsa şayet onun fiyatını ben de merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygeee

Galaxy R aynı zamanda Galaxy Z diye de geçiyor farklı ülke piyasalarında..Varsa şayet onun fiyatını ben de merak ediyorum.

amerikada kesinlikle satılmıyor da. çok merak neden Galaxy Z ye takıldınız. yani neden illa bu. ne fazlası var ben göremedim.
  • Takılmak söz konusu değil.Ben fiyatına göre ürüne bakarım.. Ama galaxy serisinde en sağlam malzemeye ve kasaya sahip model Galaxy R..Galaxy S2 den daha iyi buldum,bu konuda..Tegra2 çipset kullanıyor.Bi fazlası yok evet ama uygun fiyatlı bulunursa alınabilir.

Hocam satış listenizde en çok Motorola lar ilgimi çekti,Droid Razr pahalı gelir bana fakat Atrix2 alınası bir telefon..Türkçe dil seçeneği mevcut mı orjinal ROM larda,yoksa custom ROM mu yüklemek gerekiyor?Garanti işinde prosedür nasıl yürüyor?Kayıt işleminin ücreti nedir acaba? Haa bir de taksit seçeneğiniz mevcut mu?

Dell Venue modelini de oldum olası çok beğenmişimdir,resimlerinden tanıyorum sadece onu ama kasa yapısı ve kalitesi kendini çok belli ediyor.Bir telefonda en önem verdiğim kıstas budur,işçilik ve malzeme kalitesi..Venue nin sıfırı ne kadar sizde?
  • quote:

Takılmak söz konusu değil.Ben fiyatına göre ürüne bakarım.. Ama galaxy serisinde en sağlam malzemeye ve kasaya sahip model Galaxy R..Galaxy S2 den daha iyi buldum,bu konuda..Tegra2 çipset kullanıyor.Bi fazlası yok evet ama uygun fiyatlı bulunursa alınabilir.

Hocam satış listenizde en çok Motorola lar ilgimi çekti,Droid Razr pahalı gelir bana fakat Atrix2 alınası bir telefon..Türkçe dil seçeneği mevcut mı orjinal ROM larda,yoksa custom ROM mu yüklemek gerekiyor?Garanti işinde prosedür nasıl yürüyor?Kayıt işleminin ücreti nedir acaba? Haa bir de taksit seçeneğiniz mevcut mu?

Dell Venue modelini de oldum olası çok beğenmişimdir,resimlerinden tanıyorum sadece onu ama kasa yapısı ve kalitesi kendini çok belli ediyor.Bir telefonda en önem verdiğim kıstas budur,işçilik ve malzeme kalitesi..Venue nin sıfırı ne kadar sizde?

Anladım teşekkür ederim açıklama için. ben galaxy r yi nulurum amerikada ama ithal olacaktır muhtemelen ve fiyatı emin olun galaxy s2yi geçer. Motorola atrix de atrix 2 de oldukça iyi. ikisini de kullandım. kesinlikle fiyatlarının fazlasını veriyorlar. ama orjinal romda türkçe yok. kayıt işlemini ben yapmıyorum ama forumdan tavsiye edebileceğim arkadaşlar var. garanti de 1 yıl garantili ama sadece amerika için geçerli. bi sorun olursa da ben yardımcı olmaya çalışırım ama daha önce denedim baya teferruatlı bişey. taksit sanalpazar üzerinden peşin fiyatına 12 taksit var. onu kullanabiliriz. Dell venue da sıfırı 650TL. 2. eli biraz daha da uygun olur tabi ki

• Atrix in fiyatı ne kadardı? Sizce hangisi? Bana Atrix in yapısı daha sağlam gibi geld Atrix2 den ve tasarımı daha güzel gibi..Tabiki OMAP4 çipset,Tegra 2 yi döver ama Atrix daha bi hoş geldi.Siz bu iki teli artıları ve eksileri ile karşılaştırır mısınız rica etsem?Kronik sorunları varsa nelerdir?
  • sadece telefon siparişi mi alıyorsun dostum...

htc sensation xe için Türkiye'de bulamadığım bir kılıf var, ebayde mevcut, getirtebilirmisin?

http://www.tridentcase.com/case/htc/htc-sensation/htc-sensation-aegis-case.html

bu kılıfın kırmızısını istiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelbebek

sadece telefon siparişi mi alıyorsun dostum...

htc sensation xe için Türkiye'de bulamadığım bir kılıf var, ebayde mevcut, getirtebilirmisin?

http://www.tridentcase.com/case/htc/htc-sensation/htc-sensation-aegis-case.html

bu kılıfın kırmızısını istiyorum...

Ebayden siparis edin kapınıza kadar gelsin.
  • Ben de atrix almayı düşünüyorum.

Size özel mesaj attım. Soruları cevaplamanızı bekliyorum :)
  • İzlemede.
  • durum nedir merak ve takip :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

durum nedir merak ve takip :)

:) bu hafta sonu yola çıkıyoruz hayırlısıyla. yeterli siparişimiz var. dönüşte görüşürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linger

quote:

:) bu hafta sonu yola çıkıyoruz hayırlısıyla. yeterli siparişimiz var. dönüşte görüşürüz.

Dönüş ne zaman acaba ?
  • quote:

quote:

Bu hafta sonuna kadar sipariş alımınız devam edecek mi? Bir sonraki,sipariş alımınız hangi tarihte olacaktır?
  • quote:

quote:

quote:

Bu hafta sonuna kadar sipariş alımınız devam edecek mi? Bir sonraki,sipariş alımınız hangi tarihte olacaktır?

Su an siparis almiyorum. Bi dahaki henuz belli degil. Kismet diyelim :-)

• Anlıyorum,teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sockdreth

quote:

quote:

Dönüş ne zaman acaba ?

Durum konusunda merak

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.