DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SİNYAL YOK UYARISI
5
Cevap
0
Favori
2.997
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      1503 Mesaj
      22 Mayıs 2008 21:37:57 Konu Sahibi
      EVDE ÇOĞU KANALLAR ÇEKİYOR AMA SHOW TV.ATV VE 4-5 KANALI AÇMAK İSTEDİĞİMDE SİNYAL YOK UYARISI GELİYOR
      SORUN NEDEN KAYNAKLANABİLİR
      GARİP OLAN 2-3 SAAT ÖNCESİNE KADAR BÜTÜN KANALLAR ÇEKİYORDU

|
      |

• Yarbay
      7550 Mesaj
      22 Mayıs 2008 23:58:02
      Frekansların doğruluğundan eminsen lnb ye ufak bi dokun derim ;)
      |
      |

| Beşiktaş JK |
      | iPhone 6S <> 64GB / 9.3.4 | iPhone 4S <> 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
      | Play Station 4 <> Fifa 17 / Mortal Kombat X / FiFa 15 / BattleField 4 / NFS Rivals / DriveClub / Metal Gear Solid V |
      | PSN ID: TurgayBJK |
    • Yarbay
      2147 Mesaj
      23 Mayıs 2008 01:43:41
      aynı sorun bendede var yaa atv fox cnbc-e ntv felan lnb den olabilir ama
      |
      |

Katılım zamanı: 17 Şubat 2007

We are not English! We are scouse!

''Bir zamanlar bir marangoz varmış.. bir marangozun çok para kazanacağını düşünmezsiniz değil mi? Hayır , yanılıyorsunuz. Bu adam kazanıyordu, çünkü kasa imal ediyordu. Bir gün bir banker çelik kasasının tahtadan bir dolap gibi gözükmesini istedi. Bunun için banker bir marangoza gider. Ve bir gün kadere bakın ki marangoz El Pasodadır. Bankaya gider ve orada ne bulur dersiniz? Dolabı. Dolabı o yaptığı için hemen onu fark eder. O günden sonra, bir daha çalışamaz. Çünkü, yapması gereken bir şey vardı artık. Aklında çılgınca bir fikir vardı. Ve bekledi... günlerce bekledi dolaptaki paraya dokunmak için. İçeri girdi ve bütün parayı aldı. Sanırsınızki marangoz işler yolunda gittiği için şanslıydı. Sadece o bankaya gittiği için şanslıydı.Ama bu doğru değildi ve talihi o gün tükendi. Çünkü sonra mahkum olarak bana geldi..''
      El İndio- For a Few Dollars More (1965)
    • Teğmen
      212 Mesaj
      23 Mayıs 2008 02:32:51
      Havalar ısınıyor. Çakma ürün sahipleri patır patır. dut gibi düşüyorlar :P
      |
      |
    • Yarbay
      5023 Mesaj
      23 Mayıs 2008 16:03:19
      Scart girişinde gevşeme olabilir biraz itekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrumlu2 -- 23 Mayıs 2008; 16:02:32 >
      |
      |

Nothing lasts forever
      Even cold november rain
    • Yüzbaşı
      337 Mesaj
      01 Kasım 2008 22:28:02
      sorun bende de vardı çözemedim ama buldum nedenini.aynen atv,ntv,cnbce,e2 kanalları çekmiyor çünkü sinyal gerçekten yok.valla skystar bile öyle diyosa benim çakma cihaz naapsın,cihazın yazılımını bile güncelledim.tek çare lnb ye el atmak,oda olmadı 60 lık çanagı 90 lıkla deiştirmek kaldı.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
SEO
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.