Şimdi Ara

sinyal lambasi calismayan arac muayeneden geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu gun pejo 508 i muayeneye goturduk babamla . Aracin sag aynasindaki sinyal lambasinin cami kirilmis oraya su girince sag sinyal calismamaya basladi.ben babama bu halde gecmez desem de arac muayeneden tek seferde gecti.inanamadim.yani bu agir bir kusur degilmi?ayrica aracin sol marspiyel yok gibi birşey fena surttuk arabayı kaldırıma. Hem kaporta hasarli bir araba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ön ve arkadaki sinyallerin çalışması yeterli
  • Sinyal gözden kacmistir. Kaporta kısmına karışmıyorlar

• yapan adama bağlı bişeyi yok bi lambadan bırakmıyım dediyse sorun olmaz benim aracında sol fren lambası yanmıyodu geçti mesela.
  • Burak[Alper] B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi icin 4 aydir muayenesiz geziyoduk arabayla allahtan babamın sehir dışında işi ciktida muayene yaptırdı. Yalniz trafik sigortasi falan kaldi onlarda yapilacak kasko falan.bu arada muayene cezayla beraber 200 lira tuttu 41 lira ceza 4 ay icin.

• sansli gununuzdeymissiniz.normalde aracinizdaki agir kusur ve gecmemesi lazimdi.

• anka0658 kullanıcısına yanıt
    Valla bende oyle dedim babama. Cok rahat adam

• Birde bir sey daha sorucam babamin isi yurtdisinda oraya gitcek o yuzden bu marspiyel tamir olmuyacak.ben tamire gotursem nereye goturmem gerek yetkili servis halleder mi bunu uygun fiyata.

• Ön park ampülünden ağır kusur yazmışlardı, torpidoda var takabilirim hemen dememe rağmen telefon ile randevu alıp tekrar sıraya girmek zorunda kaldım.
  • toutonic T kullanıcısına yanıt
    Trafik sigortasız aracı vizeye nasıl soktunuz?
  • aracın trafik sigortası bildiğim kadarıyla 25 temmuzda bitti.yenisini yaptığından haberim yok sorarım bakalım yapmış mı diye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.