Şimdi Ara

Sinyal geldikten Sonra Şifrenin verilme süresi!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, geçen hafta başı öğrenci kampanyasından sınırsız 256 yı seçmiştim. Aynı gün yaklaşık 10-15 dakika telefon hattım kesildikten sonra hattım geri geldi ve modemimde (Geek Pro Max UE4) Adsl ışığının yandığını gördüm. ama bana hala şifre ve kullanıcı adı vermediler. Bu yüzden nete giremiyorum. Sizlere şifreniz kaç günde verildi?

• aynı gün ara al .. 4440375
  • quote:

Orjinalden alıntı: Commandotore

Arkadaşlar, geçen hafta başı öğrenci kampanyasından sınırsız 256 yı seçmiştim. Aynı gün yaklaşık 10-15 dakika telefon hattım kesildikten sonra hattım geri geldi ve modemimde (Geek Pro Max UE4) Adsl ışığının yandığını gördüm. ama bana hala şifre ve kullanıcı adı vermediler. Bu yüzden nete giremiyorum. Sizlere şifreniz kaç günde verildi?
    ö
    hat sahibinin adı soyadının başharfleri ona telefon numarasının ekle +ttnet örnek:se3123333333@ttnet
    şifre ise 123456 yada 1234567 yada telefon no 3333333 bi dene
  • Şifremi açıkçası ertesi gün arayip istemiştim ama evi aradıklarında ben evde yoktum ve bir hafta sonra demişler. Saçmalıktan başka bir şey değil.
  • denedinmi olmuyosa git yarın karıştır telekomu
  • Aynen öyle yapıyorum yarın sabah. Az önce mesajımdan sonra iki kere 4440375 i aradım :)
  • nasıl şifre vermezler ya olurmu öyle şey hattın açık 1 haftadır aama şifre yok diye giremiyon ha ben kafayı yerdim 1 haftada .ŞEREFSİZLER 1 ay sonramı verecek şifreyi bedavayı çıkaracaklar galiba ben gerildim burda bana yapsınlar aynısını
  • Sen sözleşme imzalamak için telekoma gitmedinmi ve sana imzalattırdıkları sözleşmenin bir nüshasını vermedilermi işte orada herşey yazıyor ne gerek var oraya buraya gitmeye ki al eline sözleşmeni oku ön yüzünü her şeyin orada yazılı okumadan çıkıp buralara topic açıyorsunuz gibime geliyor
    quote:

Arkadaşlar, geçen hafta başı öğrenci kampanyasından sınırsız 256 yı seçmiştim. Aynı gün yaklaşık 10-15 dakika telefon hattım kesildikten sonra hattım geri geldi ve modemimde (Geek Pro Max UE4) Adsl ışığının yandığını gördüm. ama bana hala şifre ve kullanıcı adı vermediler. Bu yüzden nete giremiyorum. Sizlere şifreniz kaç günde verildi?
  • Evet Sözleşmede yazıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: sinancık

Sen sözleşme imzalamak için telekoma gitmedinmi ve sana imzalattırdıkları sözleşmenin bir nüshasını vermedilermi işte orada herşey yazıyor ne gerek var oraya buraya gitmeye ki al eline sözleşmeni oku ön yüzünü her şeyin orada yazılı okumadan çıkıp buralara topic açıyorsunuz gibime geliyor
    quote:

• allah allah benim yaşadıklarımdanda ilginç şeyler oluyormuş , zaten başvurmaya gittiğinde şifreni alıorsun , hadi vermediler , arar 444 1 444 ü teknik servise ulaşamıorm acil problmemim var , evde olmuoyrm deyip ordan teknik servisi bağlamamalarını söyle ben her seferinden istediğimi zaman görüştüm o kişilerle , yada buda çözüm olmuyorsa git başvurduğun telekoma al şifreni gel ..her şeyide telekomdan beklememek lazım ;)
  • Genelde sozlesmedikini yanlıs veya hatalı okuyorlar 4440375 den sonuc alamadın mı
  • Sevgili Sinancık, sözleşmede standart bulunan yazılardan başka bir şey olmadığı, hiç bir yardımcı bilgi bulunmadığı Ve hatta kendi belirlemiş olduğum kullanıcı adı ve parolamın geçmediği için , Telekoma ait telefonlara çıkan insanların eğitim düzeyi düşük olduğu için derdimi anlamamaları 4440375 arayın möhendisler (aynen böyle söylediler) yardımcı olurlar demelerinden sonra aradığım halde hala aranmadığımdan buraya danışmak istedim ama görüyorumki bilmeden de olsa çok çabuk ça yargılıyorsunuz insanları. Ve hattım hala açılmadı. Bugün neredeyse tam 12 kez görüşmeler yaptım. Ordan oraya yollanmaktan başka bir şey olmadı. Umarım benim çektiğimi Telekom da çeker...
  • bunları bende yaşadıığım için her forumda anlatıyorum fakat çözüm isteyen insanlar , hala bildiklerini okuyorlar.. madem böyle dertleriniz var çıkın abonesi olduunuz telekom müdürlüğüne gidin ve gerekli mercilere durumunuzu anlatın inanın sizi telefonda oyaladıkları sürelerden çok daha kısa zamanda probleminiz çözülecektir sadece net başına geçip ya telefonu açmıyorlar açanlarda hiç bişey yapmıor demekle olmuor.. onlar çakalsa sizde çakal olun biraz..ilk 4440375 aradığımda randevu sistemi olduu için pek mutlu olmadım direrk 4441444 ü aradım günlerdir arıorm fakat bana geri dönüş olmuyor , siz bağlayabilirmisiniz dediğinizde hoop muhattap birini buluyorsunuz pes etmeyin şu an meşgul deselerde ben beklerim siz yeterki bağlayın deyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CiNaRKsK -- 20 Aralık 2004, 23:24:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.