Şimdi Ara

sinüzit o acı kavun ve bitkiler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
59
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • doktorların çoğu haklı olarak önce tıp der bitki bilimini bitkileri tanımadıklarından pek görmezler gerçek uzmanı azdır tüm modern tıp ilaçları bitkilerden yapılır binlerce hastalığın çaresi orada burada biten bitkilerde saklıdır onları oraya saklayan nedir malum.
    sonuçta sır bitkinin özünün miktarıdır.
    allerjiniz varsa bir damlası sizi şoka sokup öldürebilecek acı kavun damlalarını uygun seyrelticilerle seyreltip çok uzun yıllar modern tıp ın boşaltamadığı sinuslerimi üç gün bir kaç fıslamayla boşaltan bitkici amcaya tesekkurler.
    evde denemeyin acı kavun tehlikelidir bir uzman sart benim bulmam uzun surdu sinuzitlilere duyurulur.
    o var mı o var mı o bitkinin içine bu şifayı kim koydu şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu arada izmir e hayırlı olsun belediyenin köşe sutunları 200 000 tl ye boyanmış.
    https://www.gundemotuzbes.com/izmir-buyuksehir-belediye-binasinin-sutunlarinin-askla-gokkusagi-rengine-boyandigi-ortaya-cikti-200-bin-lira/91724/

bilmediğiniz neler var kim bilir.

DOĞUŞTAN FANATİK

sinüzit o acı kavun ve bitkiler

götüüür.

bu reklam ülke televizyonlarında gösterildi bu sebeple normal bilginize.on sütunu boyamak deel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 25 Haziran 2020; 12:31:2 >

• Ben 10 bine boyardim oysa ki.
    Boyayan şirketin hemen İBB ve Soyerle ilişkisine bakılmalı.
    Belki Soyer'in amcasının dayısının teyzesinin torununun kurduğu bir şirket. Belediyeden ihaleler alıp geçinip gidiyordur.

Devlet malı deniz, yemeyen keriz valla.
    Ben henüz yiyemiyorum, kerizim
    Yok ki bir amcamız, olsa ben de yerdim niye yemeyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmirde her şey aynı her şey yerinde sayıyor bu kafayla da hep sayacak gibi.hep onlara vereceğiz dedikçe onlar değişsede görülmüyor izmir yerinde sayıyor izmirli yerinde sayıyor.millete tepeden bakanlar hep malı vuruyor.

onlar artık eski onlar değil.ömrünüzden yiyiyorlar izmirde lüks binalarda yaşıyorlar oradan halkı karınca gibi görüyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.