Şimdi Ara

sınırsız traş - grupanya fırsatı - istanbul anadolu yakası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
5.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya detayından ve açıklamalardan bir şey anlamadım
    Sınırsız fiyata ne istersen dahil mi?
    Bugun saç kestirdim, 3 gun sonra sakal traşı olmaya gelebilir miyim veya haftada 2 kere sakal traşı olabilirmiyim?
    5 gun sonra yanak tuylerimi veya ense temizleme yaptırabilir miyim?

Yoksa bunlardan sadece birini mi seçebiliyorum
    Bizim burda saç kesimi + yıkama 10 TL 30 dk civarında sürüyor, makas + makina
    Ortalama 40 gunde bir sac kestiyorum

Bu fiyat saç kesimi için fırsat değildir.
  • Bu kampanyaya katılan herkes 1 defa traş olabilirse şükretsin bence, iki gün sonra Salı hariç 3 ay boyunca tüm randevularımız dolu diyecekler;

Birincisi bizim milletimiz sınırsız/limitsiz gibi kelimelere dayanamaz (örnek: pizza hut ve ben)
    İkincisi ise limitsiz/sınırsız olan şeylerin b.kunu çıkarmada üzerimize yoktur (örnek: aynı örnek)
    Üçüncüsü bu kuaför salonu da randevuları 1 saat arayla versek 2 koltuğu bu kampanyaya çalıştırsak Pazar da çalışsmasak haftada 5 günden 3 ayda günün ölü saatlerinde randevu vererek hallederiz diye düşünüyorlardır

• Şirinevlerde adımbaşı berber dükkanı var. Saç kesim 3 lira, saç+sakal 5 lira. Tüm dükkanlarda rekabet var sanırım. Bir de alım gücü genelde iyi olmayan insanların yaşadığı bir yerleşim yeri.
  • istanbulda benim gördügüm 3-5 liraya traş eden yerler öğrenci traşı yaparlar 2 dk da şipşak bitti der adam şaşırırsın cok mu kaliteli berber yoksa cokmu baştan savma:)
    saç kesimi dedigin uzun sürer,berber özenir itinalı iş yapar o yüzden biraz daha verip,öyle gibi traş olmayı yeglerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

hacılar, şaka m yapıyorsunuz ya 3 lira 5 liraya traş mı var istanbul'da inanılır gibi değil vallahi.. ya bizi dürtüyorlar ya sizin berberler hava ile besleniyorlar

40 liraya doğubankdan moser marka traş makinesi alırsın,kendi saçınıda kesersin sakalını da kısa tutarsın,
    en az 5 sene gidiyor zaten bu makinalar...
  • her ihtiyacımızı kampanya ile karşılar olduk:)

isteyen faydalanabilir tabikide şahsen tenezzül etmem açıkcası. zaten iki ayda bir traş oluyorum berber yeterki emek verip makasla kessinde fiyatı önemli değil.. fiyatları 5-6 TL olupta 10 dakikada makine ile traş eden.! berberleri hiç sevmiyorum ve asla tercih etmiyorum..
  • saç kesimine yıkama dahil değildir.Saçı kestirirsin yıkatmak gerekir onada 10tl falan derse..
  • ben 2 yıl önce bim'den king marka traş makinası almıştım 20 tl'ye halen kullanıyorum ilk günki gibi sorunsuz çalışıyor hem sakal hem saç kesiyor normaldede hep kısa saçla gezerim makinayı aldığımdan beri elim alıştı kendi kendime saç traşı oluyorum 15 dakkada bitiyor berbere saç traşı için 2 ayda 1 gittiğimi varsayarsak 2 yılda toplam 120 tl kara geçmişim berber yolunu unuttum :)
  • Kadıköy Göztepe saç tıraşı 15 lira.
  • Trash
  • üsküdar balıkçılar çarşısı yanı 5 tl
    bir senedir aynı fiyat.. muhabbet güzel, çay çıkar, memnunum...
  • Randevu alma sartı eklendıgınden
    ısın yokusa surulecegınden neredeyse
    emınım

randevu olmasaydı guzel fırsattı
  • ben ataşehirdeyim yıllardır yaşar abiye traş oluyorum saç 10 tl ayda bir 3 ayda 3 kere 30 tl alınmakasa bakayım kimmiş bunlar tanıdık vardır kesin
  • Boyle bir firsatta cat kapi gidemezsinki, bedava diye adam gunubirlik sac trasi olur manikur yaptirir . hayir, bu tip yerler kampanya olmasa bile randevu ile calisirlar zaten ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunucum

ben ataşehirdeyim yıllardır yaşar abiye traş oluyorum saç 10 tl ayda bir 3 ayda 3 kere 30 tl alınmakasa bakayım kimmiş bunlar tanıdık vardır kesin

ben de ataşehirdeyim, uygun fiyata saç kesen bir yerle karşılaşmadım maalesef merkezde. en son sadece saç kesimine 25tl verdim, sağolsun grupanyanın önceki altınmakas kampanyasından 9tl ye çek aldım bir sonraki sefer ucuza getirmiş olacağım. 39tl lik kesim de son derece uygun eğer sürekli saç bakımı yaptırmak istenirse.
  • Çok uygun bir kampanya ama benim gibi 3 ayda bir berbere giden adama yaramaz . Salı günleri neden geçerli değil onu anlayamadım :D Çok mu yoğun oluyor acaba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo
    3 liraya 5 liraya saç kestirenlerin yazılarını okuyunca adeta şok oldum. beşiktaş'ta, izbe bir berber kampanya yapmış, saç tıraşı 25 lira bir de kocaman puntolarla asmış kapısına. 3 liraya kimse 30 dakika saç kırpmaz. bir makineyle baştan savma alır, o kadar. 3 liraya günde kaç kişi tıraş ediyorlar da kirayı v.s karşılıyorlar. bence bir yanlışlık var o işte.

Yanlislik yok olsa söylerdim zaten. Gel seni de tıraş ettireyim hic para ödeme ben karşılayacağım parani
  • bu indirimden 1000 kişinin faydalandığını düşünürsek sınırsız diye bu kişilerin haftada en az bir kez traş olmak isteyecektir ufak bi hesapla:

3 ayda 12 hafta 12*1000 kişi=12000 traş eder..
    salı günlerini düşersek 78 günde günlük 153 kişiyi traş etmesi gerekli..
    sabah 9:00 ile 20:00 arası tek koltukda 45 dk dan en fazla 15 kişi traş olabilir..
    153 kişi için en az 10 koltuk ayrılmalı buda zor...

peki diğer türlü nasıl olacak en fazla iki koltuk ayırır günlük 30 kişiyi traş eder
    78 günde iki koltukla 2340 kişiyi traş edebilir

buda 3 ayda 1000 kişiye en fazla 2 yada 3 kez randevu verilmesi demek en iyi şartlarda 39 tl ye en fazla 3-4 kez traş olunabilir..indirimden faydalanan sayısı ne kadar az olursa o kadar çok traş olur..
  • fırsatı bu dk ya dek 43 kişi satın almış.
    dün fırsatı duyuran kişi olarak bgn gittim mekana.
    evet.dedikleri doğru. saç + saç bakımı ya da sakal + manikür (isterseniz pedikür de) üç ay boyunca bedava. tek kuruş vermedim. saç sakal ve maniküre. yıkama da dahil. (havlular tek kullanımlık)
    bir çok kişinin düşündüğü gibi rezervasyonda sıkıntı yaşamadım. ama rezervasyonsuz gidilmez. pazar gitcekseniz cumadan aramanız yeterli bence.
    15 günde bir berbere giden biri olarak benim için güzel bir fırsattı. sağol grupanya.
    adama özellikle sordum. neden yaptınız die? kampanya olmasa sizi tanıyamazdık dedi :) gerçekten de öyle. hayatta gitmeyeceğim bir yere bu kampanya ile gitmiş oluosunuz. adamların kazancı da tanıtım.
    saç kesimi normalde 20 lira imiş.
    ben bundan sonraki rezervasyonumu yaptırdım bgn.
    sorun yok.
    herkese hayırlı traşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adsasd -- 16 Ocak 2011; 19:05:05 >
  • kadıköyde apaçi berberlere gidin, pahalı muadillerinden hiç bir farkları yok; 5 liraya saç, saç yıkama, makina ile sakal düzeltme yani konmple adam edip salıyorlar sizii sokağa...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.