Şimdi Ara

sınırsız traş - grupanya fırsatı - istanbul anadolu yakası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
5.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugüne kadar gördüğüm en iyi grupanya fırsatı ( little ceasars dahil)

isanbul anadolu yakasında ataşehirde 3 ay boyunca sınırsız traş fırsatı sadece 39 tl. aradım teyit aldım. isterseniz 100 defa gelirsiniz beyefendi dedi kadın.

grupanya tel : 0212 437 90 00
    berber tel : 0216 455 37 61

bence kaçmaz. ben kendime buraya yazmadan aldım. bence bitirirler hemen.

http://www.grupanya.com/istanbul-anadolu/altin-makas-bakim-paketi

Kendinizi özel hissedeceksiniz! Altın Makas Saç Tasarım Merkezi'nde erkeklere özel sınırsız saç kesimi, manikür-pedikür ile yanında saç bakımı veya sakal tıraşından dilediğiniz biri 90 TL yerine 39 TL!
    (1 fırsat koduyla 3 ay sınırsız kullanabilirsiniz.)

•Bu fırsat ile Altın Makas Saç Tasarım Merkezi'nde erkeklere özel sınırsız saç kesimi, manikür-pedikür ile yanında saç bakımı veya sakal tıraşından dilediğiniz birini 90 TL yerine 39 TL'ye yaptırabilirsiniz.
    •Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
    •Bu fırsat sadece erkekler için geçerlidir.
    •Bu fırsat Salı günleri geçerli değildir.
    •Bu fırsattan 3 ay boyunca sınırsız yararlanabileceksiniz.
    •Rezervasyon zorunludur.
    •Rezervasyon iptallerinin 3 saat önceden bildirilmesi gerekmektedir.
    •Bu fırsat 3 ay süreyle, 15 Nisan 2011 tarihine kadar geçerlidir.
    •Her türlü konudaki sorularınız için Grupanya çağrı merkezini 0212 437 90 00 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
    •Merak ettiğiniz tüm konular için SSS bölümünü okuyabilirsiniz.

•Altın Makas Saç Tasarım Merkezi 9:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

•Aldığınız bir fırsat kodu ile 3 ay boyunca sınırsız saç kesimi ve manikür, pedikür yaptırabilirsiniz.

•Randevu saatini beklerken özel kokteyl masalarında açık büfe çay, kahve, meyve suyu, fındık, fıstık, cips tabağı ikramları yapılıyor.

•Saç bakımı Loreal Force Vector ürünleri ile yapılıyor.

•Manikür ve pedikür bakımı sonrasında Estre ürünleri ile peeling yapılıyor.

• Bu fırsat siteleri hep İstanbul'a çalışıyor yahu

Ankara için adam akıllı fırsat yok uzun zamandır

Bence kaçmayacak bir fırsatmış
  • ben sadece saç kesimi yaptırıyorum berberde o da 3 ayda maksimum 3 kere. saç kesimi 6 tl benim gittiğim yerde onun için bana bir sıcaklığı yok
  • 3 ayda 3 kere gidilir hadi 4 olsun.. 6 liraya bugün koyun kırpmazlar istanbulda. levent oto sanayinin izbe bir sokağında mecburiyetten 7 kiraya olmuştum da ucuzuma gitmişti .
  • ataşehirde, k.bakkalköyde saç+sakal+yıkama 20 tl, sadece saç 10 tl sanırım. bana hem yakın bir yer önce gidip bakayım nasıl bir yer alırım belki, karılar traş edecekse zaten almam yurt dışında kadına traş olmuştum, mübarek saçı kesmeye kımıyor, ucunda acıcık alıyordu..

iyi traşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

3 ayda 3 kere gidilir hadi 4 olsun.. 6 liraya bugün koyun kırpmazlar istanbulda. levent oto sanayinin izbe bir sokağında mecburiyetten 7 kiraya olmuştum da ucuzuma gitmişti .

sen hiç Kadıköy'e gelmedin herhalde:)
  • mecidiyeköyde, konyalı camisinin karşısında saç+yıkama=5, sakal=2,5 ağda=5
    kalite fiyata göre iyi derim.
  • 500 evlerde her zaman gittigim kuaförüm var 3 lira sac kesim sakal 2 yıkama 2 ağda 1 lira fön 2 lira. Yani 10 liraya guzel bir tıraş olup çıkıyorsunuz. Bana gelmez bu fırsat. Haber veren arkadasa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLoRd_85

500 evlerde her zaman gittigim kuaförüm var 3 lira sac kesim sakal 2 yıkama 2 ağda 1 lira fön 2 lira. Yani 10 liraya guzel bir tıraş olup çıkıyorsunuz. Bana gelmez bu fırsat. Haber veren arkadasa teşekkürler.

yakında olsam kaçırmazdım,
    kartal da mahalle arasında berberim, saç +sakal 20 TL. her ay bir kere mecbur gidiyoruz:(
    çocuk traşı bile 8TL.
  • quote:

500 evlerde her zaman gittigim kuaförüm var 3 lira sac kesim sakal 2 yıkama 2 ağda 1 lira fön 2 lira. Yani 10 liraya guzel bir tıraş olup çıkıyorsunuz. Bana gelmez bu fırsat. Haber veren arkadasa teşekkürler.

hocam zaten 500 evlerden ataşehir e gidiş 2 saat sen gidene kadar fırsat soğur..:)
  • hacılar, şaka m yapıyorsunuz ya 3 lira 5 liraya traş mı var istanbul'da inanılır gibi değil vallahi.. ya bizi dürtüyorlar ya sizin berberler hava ile besleniyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Bu fırsat siteleri hep İstanbul'a çalışıyor yahu

Ankara için adam akıllı fırsat yok uzun zamandır

Bence kaçmayacak bir fırsatmış

+1

Bir MOSS,TONY&GUY bu tür işlere girsede kendimizi özel hissetsek:)

Ankara'da bir numar yok
  • Sorduğumda neden bu kadar ucuz hizmet veriyorsunuz diye dükkanın sahibi sürümden kazanıyoruz dedi :) etraftaki butun berberler bu yuzden fiyat düşürmek zorunda kaldi. Ve oldukça modern bir yer çalışanların hepsi genc istediğiniz modeli yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

hacılar, şaka m yapıyorsunuz ya 3 lira 5 liraya traş mı var istanbul'da inanılır gibi değil vallahi.. ya bizi dürtüyorlar ya sizin berberler hava ile besleniyorlar

Sırf bu berlerin 10 lira almasından dolayı, traş makinası aldım artık gerek duymuyorum berbere.Zaten çoğu adam gibi muhabbet etmiyorlar,burası trakya, ya karı yada içki muhabbeti var.
  • Kadıköyde bir sokak var resmen berberler sokağı..
    Turan erkek kuaforü vardı bi zamanlar şimdi etrafında bir sürü berber açılmış ve rekabet saç sakal yıkama 10 TL
    kadıköye yolu düşen her erkeğin gittiğini tahmin ediyorum.. lise zamannı gitmeye başlamıştım 20 sene olmuş nerdeyse hala en uygun orası..
    ama bu promosyonu yapılan norlan bir berber değil zaten manikür pedikürden bahsediliyor.. sürekli bakımlı olanlar için ve sürekli güzel bakımlı görünmek isteyenler için gayet cazip bir promosyon..
    Her defasındamı 39 tl.. aricam ben yarın geliyorum full servis istiyorum dicem ve 39 tl vericem çıkıcam..
    daha sonrakinde ben gene geliyorum dicem tek kuruş ödemeden bakımımı yaptırıp çıkıcam.. öylemi?
    gayet güzel fırsat
  • Bide bu berber muhabbeti var madem aklıma gelmişken..
    sigara kullanan berberlere sinir oluyorum.. sakal traşı yaparken o sigara tutan parmaklar burun hizasına geldiğinde leşş gibi sigara kokmuyormu iğrenç...
    ya eldiven kullansınlar yada adam gibi yıkasınlar ellerini kardeşim.
  • sigara kullanan berbere ben de gitmiyorum.
    bu arada İstanbul'da ben 7 tl'ye saçları kestiriyorum. gayet de güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desing

quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

hacılar, şaka m yapıyorsunuz ya 3 lira 5 liraya traş mı var istanbul'da inanılır gibi değil vallahi.. ya bizi dürtüyorlar ya sizin berberler hava ile besleniyorlar

Sırf bu berlerin 10 lira almasından dolayı, traş makinası aldım artık gerek duymuyorum berbere.Zaten çoğu adam gibi muhabbet etmiyorlar,burası trakya, ya karı yada içki muhabbeti var.

valla bende berberin taşınması souncu bıkmşıtım iki vasıta değiştirip berbere gitrmekten. zaten saç modelim dümdüz 1 numara heryer. öyle olunca makineyle kendim yapmaya başladım. geçiyom aynanın karşısaına heryeri 1 le kazıyorum mis gibi. ,zaten bin kişinin kafasını kuruladığı havlu makas tarak bana hiç cazip gelmiyodu böyle en iyisi
  • 3 liraya 5 liraya saç kestirenlerin yazılarını okuyunca adeta şok oldum. beşiktaş'ta, izbe bir berber kampanya yapmış, saç tıraşı 25 lira bir de kocaman puntolarla asmış kapısına. 3 liraya kimse 30 dakika saç kırpmaz. bir makineyle baştan savma alır, o kadar. 3 liraya günde kaç kişi tıraş ediyorlar da kirayı v.s karşılıyorlar. bence bir yanlışlık var o işte.
  • quote:

Sorduğumda neden bu kadar ucuz hizmet veriyorsunuz diye dükkanın sahibi sürümden kazanıyoruz dedi :) etraftaki butun berberler bu yuzden fiyat düşürmek zorunda kaldi. Ve oldukça modern bir yer çalışanların hepsi genc istediğiniz modeli yapıyorlar.

erol mu kuaforun ismi :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.