Şimdi Ara

Sınırsız mobil internet arıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
33.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tooway gibi uydu internet çözümlerini araştırdınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersagun

tooway gibi uydu internet çözümlerini araştırdınız mı?

Baktım hocam hem sınırsız tarife yok doğru düzgün(olan da çok pahalı) hem de uydu parası kurulum parası parası 2000 tl'yi geçiyor onun yerine vodafone günlük 11 lira veririm sınırsız internete daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersagun

tooway gibi uydu internet çözümlerini araştırdınız mı?

Yok bakmadım hocam..Avea faturalı eski müşteri olduğum için tt 8 gb intrrnet- heryöne 1000 dk- 1000 sms 29 tl lik tarifeye geçtim şimdilik iyi

• Sınırsız mobil tarife yok diye biliyorum şuanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsheli

Sınırsız mobil tarife yok diye biliyorum şuanda.

Evet ben de yok diye biliyorum ama belki bir umut vardır vardır diye konu açtım

• quote:

Orijinalden alıntı: aygunn

quote:

Eskiden vardı vodafone da ama kaldırdılar artık.

• quote:

quote:

quote:

Hatırlıyorum o zaman akıllı telefonlar fazla yaygın yaygın değildi günde 1 lira sınırsız cepnet paketleri vardı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hatırlıyorum o zaman akıllı telefonlar fazla yaygın yaygın değildi günde 1 lira sınırsız cepnet paketleri vardı

Aynen hocam benim arkadaş kullanıyordu hatta 2 yıl kadar önce iptal etti artık yetmeyince kotası.

• Aynen 1kbps olayini kaldirsa abone toplayacak ek zararida yok

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Turkcell yapboz tarifesi vardi arkadas kullaniyordu 250 dk 100 sms 3gb net sonrasi 128 kpbs 35tl bir balin belki isinize yarar yada wınn gibi bisilere bakin gerci onda sinirsiz varmi bilmiyorum

En fazla 75 gb var o da 169 lira civarı sanırım

• Sınırsız 1kbps olarak devam edecek olan paketler eğer -bu sayfadaki bilgiye göre- 1 Mart 2017'de aktif olursa/üye alımına açık olursa indirme hızı 128kbps olması gerekiyor. 02:00 - 08:00 arası kullanımlar da AKN aşılmış olsun/olmasın hız düşümü olmaksızın(AKN aşılmamış gibi) indirme hızı olarak belirtilmiş. Yazımda hatalar olabilir. Sayfadaki bilgileri dikkate alın:https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kurumdan-Haberler/ADIL-KULLANIM-KOTASINI-2018DE-KALDIRACAK

2017, 4,5G ve 128kbps hız. Yorum sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metep

Sınırsız 1kbps olarak devam edecek olan paketler eğer -bu sayfadaki bilgiye göre- 1 Mart 2017'de aktif olursa/üye alımına açık olursa indirme hızı 128kbps olması gerekiyor. 02:00 - 08:00 arası kullanımlar da AKN aşılmış olsun/olmasın hız düşümü olmaksızın(AKN aşılmamış gibi) indirme hızı olarak belirtilmiş. Yazımda hatalar olabilir. Sayfadaki bilgileri dikkate alın:https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kurumdan-Haberler/ADIL-KULLANIM-KOTASINI-2018DE-KALDIRACAK

2017, 4,5G ve 128kbps hız. Yorum sizin.

Kardeşim inşallah senin dediğin gibi olur ama ben pek zannetmiyorum mobil de olacağını 1 ay sonra bekleyip göreceğiz bakalım

• Nasıl yani evdeki internetlerdeki AKN olayı kalkınca mobil internetlerdeki kotalarda mı kalkıyor yada iyileştirme mi geliyor?

• aygunn kullanıcısına yanıt
    Efsane6842 kullanıcısına yanıt
    İlk mesajımda yazdıklarım, BTK sayfada yazdığı sözleri tutarsa geçerli. Altta belirttiğim şekilde kendi paketimde hız olarak bir değişiklik yok. (https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kurumdan-Haberler/ADIL-KULLANIM-KOTASINI-2018DE-KALDIRACAK)

Kotalarla karıştırmayın. Şu mb/gb geçince hızın 1kbps/64kbps/96kbps/128kbps olarak belirtilen mobil internetlerle alakalı. 128kbps altı için iyileştirme olarak görülebilir ama 128kbps de kötü.

Pttcell 26.01.2017de 12 ay taahhütlü Yeni Dünya tarifelerine geçmek isteyip istemediğime dair aradı. Sitedeki tarifelerin hiçbiri kullandığım tarife gibi değil. Önce 14TL 200dk 250sms 250mb sonrası sınırsız 128kbpsydi. Sonra 15TLye güncellenmedi 300dk,300sms,300mb sonrası sınırsız 128kbps (3gb sonrası 1kbps gibi sınırlama yok). Müşteri hizmetleri değişiklik yapmadığımda paketin taahhütsüz 18TL olacağını bildirdi(Bu bilgi yanlış olabilir, çünkü tartıştık pttcell müşteri hizmetleriyle. Kendi kullandığım paketin özelliklerini bana yanlış söylüyor. Fiyat 18TL olarak güncellenecektir diye herhangi bir SMS de gelmedi.).(Ek bilgi:https://www.sikayetvar.com/pttcell-tarife-hatalari)
    Eski tarife ayrıntıları bu sayfada:https://forum.donanimhaber.com/pttcell-15tl-300dk-300sms-300mb-sinirsiz-guncellendi--113158167
    Müşteri hizmetleri bana bu tarifeyi anlatmaya çalıştı sanırım:http://www.pttcell.com.tr/faturali-tarifeler/yenidunya-mini-tarifesi
    Diğer Yeni Dünya paketleri/tarifeleri:http://www.pttcell.com.tr/kampanya/yeni-dunya-kampanyalari

31.12.2018de eğer AKN kalkıyorsa ve mobil de dahilse ya mobil sınırsız paketlerin fiyatları uçacak ya da mobil sınırsız paketleri kaldıracaklar diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metep -- 29 Ocak 2017; 14:40:53 >

• metep M kullanıcısına yanıt
    Pttcell'de gümlemiş...hiç yoktan iyiydi yine...sen yazında 3gb sonrası 128 kbps devam ediyor demişsin...belki sizin ( eski müşterilerin ) öyledir. Ben ppcell müşteri hizmetletini aradığımda ( bu perşembeydi sanırım ) internetiniz bitince 3gb'ye kadar 128 kbps kullanırsınız dedi...gerçi müşteri alımlarıda bitmiş zaten baksana...

Benim 1 ay öncesine kadar kullandığım Avea -tt ( 3-4 senedir kullanıyordum ) yeni nesil 500 tarifesi iyiydi...2 gb intetnet sonrası sınırsız 128 kbps ydi... ( bazen sapıtıp çok hızlandığı da oluyordu :)

55 tl yapmış uyanıklar %20 ( 12 ay taahhüt ) indirim bu tarife için pahalı geldi.hat güme gitti...

Avea tt olunca sınırsız internetten hoşlanmamaya başladı anlaşılan.pahalandırarak falan eski müşterileri farklı tarifelere grçmeye zorluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 29 Ocak 2017; 17:37:3 >
  • Pttcell sınırsız tarifelere geçmeyi düşünüyordum pttcell kapatılma kararı almış

• Merhaba,

İnternet almak istediğiniz yer neresi bilmiyorum ama AirWifi var ise internet hizmetini ucuza alabilirsin.
  • İstediğiniz şey yasal yollarla mümkün değil. Bu konuda aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Yeni eve taşındım ve yaklaşık 2 yıldır altyapı olmadığı için internet kullanamıyorum. Genelde iyi niyetliyim hiç kimsenin hakkına girmekte istemiyorum ama çözüm olmayınca bir şekilde mobil operatörün açığını bularak bir kaç aydır (aylık ortalama 150-200 GB tüketim) internete girebiliyordum, şimdi açık kapandığı için yine düşük 128 Kbps hız ile internete girebiliyorum. Benim gibi aynı derdi yaşıyorsunuz sizi çok iyi anlıyorum ama altyapıyı sizin yaptıracağınız kadar çok paranız yoksa tek çözüm mobil operatörün bir açığını bularak internete girebilmek, maalesef başka şekilde olmuyor. Burada yeni bir yol bulsaydım size fikir verici önerilerde bulunmak isterdim ama özel mesaj üzerinden çünkü yasal olmadığı için bunlar forumda paylaşılacak şeyler değil. Çeşitli yollar deneyerek bir çözüm bulabilirsiniz imkansız değil, hatta bana da yardımcı olmak adına lütfen bir yol bulursanız özel mesaj ile bildirin.

• Eskiden çok açık olurdu ama şimdi imkansız gibi kilobaytın hesabını yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

Merhaba,

İnternet almak istediğiniz yer neresi bilmiyorum ama AirWifi var ise internet hizmetini ucuza alabilirsin.

Samsun'da yaşıyorum. AirWifi araştırdım ama bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.