Şimdi Ara

Sınırsız İkili Tarife Türk Telekom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Sınırsız İkili Tarife Türk Telekom
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2078 Mesaj
    Önceden avea 10 tl verince bir numara ile sınırsız mesajlaşma ve konuşma veriyordu.Gittim Türk Telekom'a Numara taşıdım herifler tarifeyi kaldırmış kabak gibi ortada kaldım.
    En azından 1 aylık yüksek konuşma paketi olan tarife varmı?Yada hangi oparatöre geçmeliyim?
    Taraftar paketine geçmek için bin dereden su getirtiyorlar

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Gidip numarayı bimcell'e taşısam geçiş işlemi gerçekleşir mi?.Türk Telekom'a geçmek istemiyorum.

Orijinalden alıntı: Richard Parker

İşin aslı numara taşıma başvurusunda bulundum ama daha taşınmadı.mesaj falan da gelmedi.
    Gidip numarayı bimcell'e taşısam geçiş işlemi gerçekleşir mi?.Türk Telekom'a geçmek istemiyorum.

Numaranızın taşınacağina dair mesaj gelmediyse numara taşimayi iptal edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.