Şimdi Ara

Sınırsız Google Drive Alanlı .EDU Mail - Office 365 - Jetbrains - Amazon/Twitch Prime - Dreamspark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
13
Favori
8.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Sınırsız Google Drive Alanlı .EDU Mail - Office 365 - Jetbrains - Amazon/Twitch Prime - Dreamspark
    -Sınırsız Google Drive Alanına sahip .EDU uzantılı mail hesabı (1 TB-5 TB GİBİ SINIRLAR YOK, GERÇEK SINIRSIZ ALAN HAKKI)
    -Bu maile özel ücretsiz servisler;
    6 ay Amazon Prime - 6 ay Twitch Prime - AUTODESK - MS Dreamspark ve daha fazlası...
    Diğer bu tür sınırsız google drive alanlı mail satıcılarına göre daha çok birikim, doğru düzgün birinci elden tedarikçim ile foruma aylardır uygun garantili fiyatlardan bu mailleri sağlamaktayım!

FORUM DIŞI İLETİŞİM İÇİN SKYPE: doctoralphaz
    Aşağıdaki linkten tüm müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz! Aylarca tek bir olumsuz yorum almadan onlarca satış yaptım ve sonucunda onlarca referans elde ettim! Türkiye'de en güvenebileceğiniz Sınırsız Google Drive alanına sahip EDU mail satıcısı!
    R10 konu linki (referanslarıma göz atabilirsiniz) :https://www.r10.net/account-amp-lisans-satisi/1851086-sinirsiz-google-drive-alanli-edu-mail-office-365-twitch-prime-ms-dreamspark-indirim.html
    Fiyatlandırma

• Mail adresi .edu uzantılı olup, güvenlik sebebiyle üniversite adı satıştan önce paylaşılmamaktadır.
  • .edu uzantılı mail adresinize Gmail aracılığıyla giriş yapabilir ve sınırsız Drive alanınızı da aynı şekilde sorunsuz kullanabilirsiniz.
  • Verilen mail adresinden yararlanarak konuda belirtilen ücretsiz servislerden yararlanabilirsiniz
  • Verilen mailler hiç kullanılmamıştır. Hepsi tamamen size özel olarak oluşturulmaktadır. Gizlilik konusunda sorun yaşamazsınız
  • Mail size teslim edildikten sonra gmail üzerinden şifrenizi ve diğer tüm bilgileri değişebilirsiniz.
  • Hesap size teslim edildikten sonra sorumluluk size aittir. Hesabın Drive alanına yüklenen herhangi bir içerik (telifli dosya vb.) veya google kuralı yüzünden kapatılması durumunda sorumluluk kabul etmiyorum.
  • Hesaplar size teslim edildikten sonra hesabın giriş bilgilerini değişip hesaba sadece siz erişebilirsiniz. Satıştan sonra kesinlikle iade yoktur. Hesaplar size özel açılmaktadır ve iade alıp başkasına satma şansımız yoktur. Bizden kaynaklı sorunlarda değişim garantisi sunmaktayım.
  • Sorularınız ve tabloda belirtilen adet fiyatları haricinde özel fiyatlar almak için pm atabilirsiniz :)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
  • Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Kadıköy Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Arkadasa tesekkurler gece 11de havale gectim ve aninda hesabi yolladi. Gmail ile giris yaptim kontrol ettim sorun yok. Tesekkurler.
  • Arkadaşın iletişimi ilgisi gayet güzel ve çabuk ceveplıyor gönül rahatlıgıya alabilirsiniz ben dendim gayet anlatıldıgı gibi dürüst satıcı teşekkürler
  • Hocam hayırlı işler,

1-Kişisel yedeklememiz için kullanmamızda bir sakınca varmı
    2-1edu uzantılı oldugu için yöneticiler tarafından kişisel verilermize ulaşabiliyorlar dogru mu?
    3-Google fotograflar özelligi kullanılabiliyor mu?

Teşekkür ederim şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircan17 -- 22 Mart 2019; 14:12:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bircan17

Hocam hayırlı işler,

1-Kişisel yedeklememiz için kullanmamızda bir sakınca varmı
    2-1edu uzantılı oldugu için yöneticiler tarafından kişisel verilermize ulaşabiliyorlar dogru mu?
    3-Google fotograflar özelligi kullanılabiliyor mu?

Teşekkür ederim şimdiden.
    1-hiçbir sakınca olmaz
    2-hayır, kimse verilerinize erişip müdahale etmez (bu konuda anlaşmam var)
    3-evet kullanılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaimeLannisterr

1-hiçbir sakınca olmaz
    2-hayır, kimse verilerinize erişip müdahale etmez (bu konuda anlaşmam var)
    3-evet kullanılabiliyor

Alıntıları Göster
    Ödemeyi yaptım, geri dönüş yaparsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bircan17

Ödemeyi yaptım, geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    İletildi
    Satış günceldir :)
  • Değerli arkadaşımıza teşekkür ederim. Kısa sürede hesabı aktif etti ve dönüş yaptı. Şuan sınırsız olarak depolamayı kullanıyorum. Tavsiye ederim.
  • satış devam ediyor :)
  • Merhabalar,

Siz bu işten vazgeçmeye karar verdiğinizde veya anlaşamam var dediğiniz kişiler artık sizinle anlaşma yapmamaya karar verdiğinde veya bir şekilde edu'lu adresimiz uçtuğunda yedeklerimize nasıl ulaşacağız?
  • Bu sorunun cevabını bende gerçekten merak ediyorum.
  • @interior designer arkadaşın sorduğu sorunun cevabını bende bekliyorum.
    Üniversite yönetimi e-mail adreslerini sildiginde ne olacak?
    Benim için mA önemli değil Google Drive daki dosyalar resim videolar ne olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendisinden 1 adet edu uzantılı mail aldım,hızlı bir alışveriş oldu.JetBrains'de sorunsuz kullandım.kendisine teşekkür ederim.
  • 1 adet hesap alındı. Prime video için almıştım. Üyeliği başlattıktan sonra amazon ile iletişime geçerek bölgeyi Türkiye yaptırırsanız 6 ay boyunca kullanmış olursunuz :)
    Sorunsuz alışverişimiz oldu
  • Bende uzun zaman önce aldım ve sorun çıkınca arkadaşa özelden yazdım. Sağ olsun aylar geçmesine rağmen yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederim.

• beklemedeyim dün akşam siparişi verdim ödeme yaptım dönüş olmadı henüz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.