Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!! (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
9
Favori
44.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önümüzdeki ay Vodafone taahhütüm bitiyor . Bol internet paketli fiyatı uygun olan voadofone tarife önerir misin ustam ? 40-50 lira bandında .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

Hocam Turkcell deyim Red 15 i 55 tl gibi bi fiyata alan arkadaşlar var. Bu fiyata verilebiliyorsa hemen geçeyim Vodafone a.

Red 15 i 63 liradan alabilirsiniz hocam o 55 liradan alanlar musteri temsilcilerinin onlara ozel sunduklari teklifleridir

• quote:

Orijinalden alıntı: franky88

Önümüzdeki ay Vodafone taahhütüm bitiyor . Bol internet paketli fiyatı uygun olan voadofone tarife önerir misin ustam ? 40-50 lira bandında .

Sizin simdi kullandiginiz tarifenin ismi ne hocam?

• Vodafone a geçiş yapmayı düşünüyor 40-50 tl bandında 1000dk ve 6-7 gb üstü bi tarife var mi

• Crysiz kullanıcısına yanıt
    Peki Red 10 u kaç tl den alabiliyorum? Ailede Vodafone lu yok bu arada
  • Bu sabah mesaj gelmiş 15.12.2017 tarihinde 20.05 de taşıma işleminiz tamamlanacaktır diye tam o saatte mi olur erken saatte de olma ihtimali var mı yada geç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • annemin hattı vodafone ve 1000dk 1000sms 2gb net devreden tarife 26,60tl ödüyordu.

tekrar indirimli fiyat teklifi alabilmek için turk telekomdaki yöntemi (mh arayıp faturasız hatta geçirin demek) vodafoneda da işe yarıyor mu?

veya ne yaparak düşük fiyat teklifi alabiliriz?

tah.son.tar.31.12.2017

• Ben yeni faturasız sıfır numara ( 10 sene önce dahi dolaşımda olmayan) satın almak istiyorum böyle bir şey mümkün mü? İzmir'de bir kaç bayi dolaştım hiç birinde bulamadım. Yardımcı olur musun?
  • MoYk kullanıcısına yanıt
    faturalı hatlarda numara seçme şansı oluyor o zaman alabilirsiniz ama merak ettim acaba neden ? birkaç kişi daha dedi bu mevzuyu da neden tercihiniz bu yönde merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

Vodafone a geçiş yapmayı düşünüyor 40-50 tl bandında 1000dk ve 6-7 gb üstü bi tarife var mi

Red 10

Her yone 1000 Dakika

Her yone 1000 Sms

Vodafone + Sabit Hatlarla Sinirsiz Konusma

10 GB Internet

49 Lira hocam, normal fiyati 59 lira varsa ailenizde vodafone faturali hat kullanan 49 liradan alirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

Peki Red 10 u kaç tl den alabiliyorum? Ailede Vodafone lu yok bu arada

Yoksa eger 59 liradan kullanirsiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: KiriN

Bu sabah mesaj gelmiş 15.12.2017 tarihinde 20.05 de taşıma işleminiz tamamlanacaktır diye tam o saatte mi olur erken saatte de olma ihtimali var mı yada geç.

Tam dedigi saatte acilir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

annemin hattı vodafone ve 1000dk 1000sms 2gb net devreden tarife 26,60tl ödüyordu.

tekrar indirimli fiyat teklifi alabilmek için turk telekomdaki yöntemi (mh arayıp faturasız hatta geçirin demek) vodafoneda da işe yarıyor mu?

veya ne yaparak düşük fiyat teklifi alabiliriz?

tah.son.tar.31.12.2017

Ise yarir hocam oyle yapmassanizda mh yi arayip tarife degisikligi yapabilirsiniz daha indirimli tarife alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: MoYk

Ben yeni faturasız sıfır numara ( 10 sene önce dahi dolaşımda olmayan) satın almak istiyorum böyle bir şey mümkün mü? İzmir'de bir kaç bayi dolaştım hiç birinde bulamadım. Yardımcı olur musun?

Hic kullanilmayan numara bulmak zor hocam gecen gun bir musteriye yarim saat aradim ancak buldum hic kullanilmayan numarayi

Ben yarin size kontrol ederim ozelden numarayi yazar bayiye gidersiniz numarayi verirsiniz alirsiniz

Not: ( benim bahsettigim kullanilmayan numara faturali olarak alabilirsiniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crysiz -- 14 Aralık 2017; 20:44:30 >
  • @KiriN Kullanılmış hat alırsanız hattın eski sahibine ulaşmak için arayan kişiler tarafından sürekli taciz ediliyorsunuz.

@Crysiz
    Çok teşekkür ederim. Özel mesaj gönderdim kontrol eder misiniz?
    Bi hattım daha Vodafone da bu herhangi bir etki yapmaz mi yani ailemde başka Vodafone lu yok sanırım

• quote:

Bi hattım daha Vodafone da bu herhangi bir etki yapmaz mi yani ailemde başka Vodafone lu yok sanırım

O hattiniz faturali mi faturasiz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

Faturalı ve esnaf tarifesinde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

Faturalı ve esnaf tarifesinde

Tamam iste hocam bu numaranizi referans gosterip 49 dan alabilirsiniz illa aileden olacak degil seninde varsa olur :))

Cryzis vodafone sitede telefonların tamamını göstermiyor,elinde liste var ise alabilirmiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.