Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!! (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
9
Favori
44.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dc106

Hat benim adıma olacakmış ama onun tc kimlik numarası ille freezone lu olacakmış birde 57tl ilk hatta hiç tl yokmuş ama 67tl olarak kim alırsam onda yüklü geliyormuş

Hocam her sim kartinda 40 tl hediye vardir ayriyeten bizdeki 60 liraya satttigimiz kartlarda 22 lira icinde bulunuyor o 22 lirayi tarife yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam ben 3GB olan Bittikçe Dolan tarifesini kullanıyorum ve faturasız. Aylık 23 lira. Ekim ayında 50 lira yükledim ama 1GB internet hediye gelmedi. 30 TL üzeri yüklemelere 1GB hediye edildiğini de bugün tesadüfen öğrendim. Acaba bu imkandan herkes yararlanamıyor mu ve süresi kaç gün?

Herkes yararlanir hocam ama bu vodafonu bende anlamadim bu kadar yuklemeye hediye gelecek deniliyor bazilarina gidiyor bazilarina gitmiyor sistemsel bir sorunlari var

Şimdiye kadar hep 30 ve 50 hatta bazen 70 lira yüklemelerim oldu ama hiç 1GB hediye gelmedi. Acaba kullandığım tarife bana özel 23 lira olduğu için mi? Normalde BD Medium (750 dk+1000 sms+3GB) 27 lira ya hani aynı paket içeriği ile. Bu arada hat annemin üzerine ve onun diğer kendi hattına yükleme yapınca hediye gelmişti ilginç şekilde. Belki her aboneye 1 hak var?

Vodafone'u anlamak mümkün değil.

• hocam merhaba,

türk telekom abonesiyim, 1 ay taahhüt ve taahhüt cezam var.

3 ay kadar önce vodafone'dan arandım, red business 10gb avantajlar artı süper lig takımımın maçlarını teklif ettiler, süper lig'e inanmadım ayrıntıları başka arkadaşa bağladılar ikna etti inandım :)

o an taahhüt cezam yüksekti faydalanamadım.

şimdi bundan faydalanmak istiyorum ancak telefonla arayınca bayiler ilgileniyor diyorlar.

telekom'dan vodafone'a en avantajlı nasıl geçebilirim? futbol paketsiz min 8gb maks 40 tl veya futbol paketli min 6gb maks 50tl bir paket vs var mıdır? varsa kim yapabilir?

sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balcis -- 30 Kasım 2017; 15:37:43 >
  • Crysiz kullanıcısına yanıt
    hocam misal şu sayfada şöyle bir şey var, dediğinizle çelişmiyor mu?

"31.03.2017 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır."

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/yaz-festivali-10gb-tarifesi.aspx

ortada detaylar kısmında.

• red ve freezone harici faturaları paket yokmu bu vodafoneda

sayfalarında yazmıyor bişey
  • quote:

quote:

quote:

Hocam ben 3GB olan Bittikçe Dolan tarifesini kullanıyorum ve faturasız. Aylık 23 lira. Ekim ayında 50 lira yükledim ama 1GB internet hediye gelmedi. 30 TL üzeri yüklemelere 1GB hediye edildiğini de bugün tesadüfen öğrendim. Acaba bu imkandan herkes yararlanamıyor mu ve süresi kaç gün?

Herkes yararlanir hocam ama bu vodafonu bende anlamadim bu kadar yuklemeye hediye gelecek deniliyor bazilarina gidiyor bazilarina gitmiyor sistemsel bir sorunlari var

Şimdiye kadar hep 30 ve 50 hatta bazen 70 lira yüklemelerim oldu ama hiç 1GB hediye gelmedi. Acaba kullandığım tarife bana özel 23 lira olduğu için mi? Normalde BD Medium (750 dk+1000 sms+3GB) 27 lira ya hani aynı paket içeriği ile. Bu arada hat annemin üzerine ve onun diğer kendi hattına yükleme yapınca hediye gelmişti ilginç şekilde. Belki her aboneye 1 hak var?

Vodafone'u anlamak mümkün değil.

Tarife ile ilgili bir sorun degildir hocam ya dediginiz gibi ayda bir hak veriyor ya da sistemde sorun vardir

• quote:

Orijinalden alıntı: balcis

hocam merhaba,

türk telekom abonesiyim, 1 ay taahhüt ve taahhüt cezam var.

3 ay kadar önce vodafone'dan arandım, red business 10gb avantajlar artı süper lig takımımın maçlarını teklif ettiler, süper lig'e inanmadım ayrıntıları başka arkadaşa bağladılar ikna etti inandım :)

o an taahhüt cezam yüksekti faydalanamadım.

şimdi bundan faydalanmak istiyorum ancak telefonla arayınca bayiler ilgileniyor diyorlar.

telekom'dan vodafone'a en avantajlı nasıl geçebilirim? futbol paketsiz min 8gb maks 40 tl veya futbol paketli min 6gb maks 50tl bir paket vs var mıdır? varsa kim yapabilir?

sağolasın.

Simdi o sizi arayip futbol paketli yapacaz diyenler bi tek onlar yapabilir bayiden suan oyle birsey yok o size ozel bir tarifeydi tekrar aramalarini bekliyeceksiniz

Önerebileceğim red8 var 8 gb vf sinirsiz konusma her yone 1000 dk 1000 sms 46 lira

• quote:

hocam misal şu sayfada şöyle bir şey var, dediğinizle çelişmiyor mu?

"31.03.2017 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır."

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/yaz-festivali-10gb-tarifesi.aspx

ortada detaylar kısmında.

Anlamadim hocam hangi dedigim seyle celisiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanover

red ve freezone harici faturaları paket yokmu bu vodafoneda

sayfalarında yazmıyor bişey

Var hocam Devreden uyumlu tarifeler esnaf tarifeleri akil kupu tarifer ve daha niceleri

• Bende vodefone geçmek istiyorum uygun bir tarifeniz var mı ?? 4 gb internet 1000 dk her yone olsa yeter ???faturali

hocam şu mesajınızda hemen geçebilirsiniz demişsiniz başka bir arkadaşa,

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/130124448

benim gönderdiğim kısım buna engel değil mi?
    hocam denedik denemedigimiz yol kalmadi hatta problem var hatti taktigimiz hicbir telefonda ne whatsapp nede facetime calismiyor.
  • Dostum hattim turkcell vodafona gecegimde internet minimum 10gb olmali benim yeni genclik freezone 12gb 39tl demissim bu halen var mi varsada ben gecebilirmiyim yas 26. Bide hat tasiyana var mi bol internetli paket dk ve sms cok onemli degil benim max 300dk kullanirim smsde hic atmam varsa onerin almak isterim 1 haftaya gececegim.

• quote:

hocam şu mesajınızda hemen geçebilirsiniz demişsiniz başka bir arkadaşa,

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/130124448

benim gönderdiğim kısım buna engel değil mi?

Hocam faturali ise o ayri konu ben faturasiz icin hemen gecis yapabilirsiniz dedim faturalilar taahhutlerini kontrol edip oyle gecis yapsinlar

• quote:

Orijinalden alıntı: umut5566

Bende vodefone geçmek istiyorum uygun bir tarifeniz var mı ?? 4 gb internet 1000 dk her yone olsa yeter ???faturali

Esnaf tarifesi var hocam 1000 dk her yone 1000 sms heryone 4 gb ve vodafonlularla sinirsiz konusma 32 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: WaZz

Dostum hattim turkcell vodafona gecegimde internet minimum 10gb olmali benim yeni genclik freezone 12gb 39tl demissim bu halen var mi varsada ben gecebilirmiyim yas 26. Bide hat tasiyana var mi bol internetli paket dk ve sms cok onemli degil benim max 300dk kullanirim smsde hic atmam varsa onerin almak isterim 1 haftaya gececegim.

Benim bahsettigimi alabilirsiniz hocam 39 liraya 12 gb halen devam ediyor tasimalarda o paleti alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: argimax

hocam denedik denemedigimiz yol kalmadi hatta problem var hatti taktigimiz hicbir telefonda ne whatsapp nede facetime calismiyor.

Yedegini cikardiniz mi hoc hocam olmadi hatti aveaya tasiyan tekrar vodafona donun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut5566

Bende vodefone geçmek istiyorum uygun bir tarifeniz var mı ?? 4 gb internet 1000 dk her yone olsa yeter ???faturali

Esnaf tarifesi var hocam 1000 dk her yone 1000 sms heryone 4 gb ve vodafonlularla sinirsiz konusma 32 lira

Illa esnaf mi olmak lazım bu tarife icin ben kamuda calisiyorum..nasil olacak..

• 20 tl ye 5 gb + 200 dk + 100 sms hangi tarife bu? Vodafone bayii camında yazıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red 20 nasıl geçebilirim?

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.