Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!! (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
9
Favori
44.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üstat, yerin nerede 2 tane numara taşıma arifesindeyim.
    tt faturalıdan vodafone geçmek istiyoruz, red düşünüyoruz. önereceğin paket varmı uçuk olmayan. ayrıca beni 0850 850 24 96 dan arayıp vodafone taşıyalım dediler ve web sayfasında olmayan paketler söylediler busınıs red diye ancak yasal mı bana bunu satmaları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

üstat, yerin nerede 2 tane numara taşıma arifesindeyim.
    tt faturalıdan vodafone geçmek istiyoruz, red düşünüyoruz. önereceğin paket varmı uçuk olmayan. ayrıca beni 0850 850 24 96 dan arayıp vodafone taşıyalım dediler ve web sayfasında olmayan paketler söylediler busınıs red diye ancak yasal mı bana bunu satmaları ?

Hocam cok uzagiz ta guneydogudayim siz nerdesiniz suan

Onlarda vodafonun saticilari hocam yasaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysiz kullanıcısına yanıt
    Cihaz değişim kampanyası bulunuyor mu? İphone 6plus note 8.

Şu an red tarifesinin ikinci yarısındayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Güneydoğu'da nerdesiniz hocam 😂

Ta sınırda

• quote:

Orijinalden alıntı: yagokhan

Cihaz değişim kampanyası bulunuyor mu? İphone 6plus note 8.

Şu an red tarifesinin ikinci yarısındayım.

Bulunuyor hocam bir bayiye gidin cihazi akilli degisimden baksinlar ne kadara alinacak diye

• 20-25 tl bandinda 2-3 gb li bi paket varmi faturali.26 yas ustu freezone dan faydalanamiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melodrhyme -- 28 Kasım 2017; 17:38:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melodrhyme

20-25 tl bandinda 2-3 gb li bi paket varmi faturali.26 yas ustu freezone dan faydalanamiyoruz

Akil kupu maksi var hocam 750 dk 1000 sms ve 2Gb 23 lira

• Hocam birkaç aorum olacaktı lütfen yardımcı olur musun?

1.avealıyım,başka hattan aveaya geçenlere 4 gb net 1000 sms ve 1000 dk 19 lira ama mevcut avealılara yok.

Vodafone a geçersem kaç ay sonra aveaya geçebilirim?

2.sorum ise vodafone a geçsem 3 ve 4 gb net tarifelerinden hangisi uygun benim için?500 dk ve 500 sms yeterli,sadece net paketi 3 ya da 4 gb olsun.

Fatıralı mı kontörlü mü?Allah razi olsun

• Dostum ben faturasız bittikçe dolan midi 19tl ye kullanıyorum 10 yaşındaki kızıma da bir Vodafone faturasız hat almak istiyorum .Bugün sordum freezone olabiliyormuş ancak yeni hat 57tl dediler doğru mu ve kağıtta seçebileceğim en uygun tarife 21tl idi daha uygun fiyatlı tarife nedir?

Hocam operatör değiştirmenin süresi sınırı vs varmı bu dediğinizi yapılabilir mi gerçekten :D
  • Hocam ben 3GB olan Bittikçe Dolan tarifesini kullanıyorum ve faturasız. Aylık 23 lira. Ekim ayında 50 lira yükledim ama 1GB internet hediye gelmedi. 30 TL üzeri yüklemelere 1GB hediye edildiğini de bugün tesadüfen öğrendim. Acaba bu imkandan herkes yararlanamıyor mu ve süresi kaç gün?

• FreeZonelu, Spotify premium hesabini kredi karti kullanmadan, bakiyenden duserek odemek artik cok kolay! Aktive etmek icin SPOTIFY yaz 5800a gonder! B003

Beyler yeri mi bilmiyorum ama az önce böyle bir mesaj geldi VF'den şimdi ben Spotify Premium hesabı açmak istiyorum 3 aylık 99 kuruş kampanyası varmış bunu burdan ödeyebiliyor muyum? Birde 1₺ kesildikten sonra iptal etmek istiyorum? Bununla ilgili bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkulu420

Hocam birkaç aorum olacaktı lütfen yardımcı olur musun?

1.avealıyım,başka hattan aveaya geçenlere 4 gb net 1000 sms ve 1000 dk 19 lira ama mevcut avealılara yok.

Vodafone a geçersem kaç ay sonra aveaya geçebilirim?

2.sorum ise vodafone a geçsem 3 ve 4 gb net tarifelerinden hangisi uygun benim için?500 dk ve 500 sms yeterli,sadece net paketi 3 ya da 4 gb olsun.

Fatıralı mı kontörlü mü?Allah razi olsun

Acildigi gun tekrar aveaya taşıyabilirsin hocam vodafonede 750 dk 1000 sms ve 4 gb internet 23 liraya,

Hattiniz açıldığında icinde 22 lira hediye vardir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dc106

Dostum ben faturasız bittikçe dolan midi 19tl ye kullanıyorum 10 yaşındaki kızıma da bir Vodafone faturasız hat almak istiyorum .Bugün sordum freezone olabiliyormuş ancak yeni hat 57tl dediler doğru mu ve kağıtta seçebileceğim en uygun tarife 21tl idi daha uygun fiyatlı tarife nedir?

Hat fiyati dogru hocam eger 10 yasindaki kizinizin adina acabilirse orda ki bayi yapin derim hocam en uygun o bahsettiginiz tarife suan

• quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Hocam operatör değiştirmenin süresi sınırı vs varmı bu dediğinizi yapılabilir mi gerçekten :D

Siniri yok hocam 3 gun gecis suresi var onu bekliyorsunuz sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam ben 3GB olan Bittikçe Dolan tarifesini kullanıyorum ve faturasız. Aylık 23 lira. Ekim ayında 50 lira yükledim ama 1GB internet hediye gelmedi. 30 TL üzeri yüklemelere 1GB hediye edildiğini de bugün tesadüfen öğrendim. Acaba bu imkandan herkes yararlanamıyor mu ve süresi kaç gün?

Herkes yararlanir hocam ama bu vodafonu bende anlamadim bu kadar yuklemeye hediye gelecek deniliyor bazilarina gidiyor bazilarina gitmiyor sistemsel bir sorunlari var

• quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

FreeZonelu, Spotify premium hesabini kredi karti kullanmadan, bakiyenden duserek odemek artik cok kolay! Aktive etmek icin SPOTIFY yaz 5800a gonder! B003

Beyler yeri mi bilmiyorum ama az önce böyle bir mesaj geldi VF'den şimdi ben Spotify Premium hesabı açmak istiyorum 3 aylık 99 kuruş kampanyası varmış bunu burdan ödeyebiliyor muyum? Birde 1₺ kesildikten sonra iptal etmek istiyorum? Bununla ilgili bilgisi olan var mı?

Mesaja bakilirsa ödeyebilirsiniz hocam iptal etmek icin musteri hizmetlilerini arayabilirsiniz

http://www.vodafonefreezone.com/spotify-kampanyasi

Esaslar kısmını okuduktan sonra emin oldum iptal işlemi yapılabiliyormuş. Belki benim gibi merak eden olursa diye buraya bırakıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

http://www.vodafonefreezone.com/spotify-kampanyasi

Esaslar kısmını okuduktan sonra emin oldum iptal işlemi yapılabiliyormuş. Belki benim gibi merak eden olursa diye buraya bırakıyorum.

Elinize saglik hocam

Hat benim adıma olacakmış ama onun tc kimlik numarası ille freezone lu olacakmış birde 57tl ilk hatta hiç tl yokmuş ama 67tl olarak kim alırsam onda yüklü geliyormuş

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.