Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
9
Favori
44.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam hocam 4.5 g uyumlu sim kartı almak için ne yapmam lazım ve ücret ödemem gerekir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam vodafone geçtim 30 tl ve altı paket arıyorum internet 4gb ve üstü ve 2+2 3+1 falan olmasın bir paket önerirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bugün müşteri hizmetlerini tekrar aradım 10 Tl ye 6 GB doldurabilirsiniz dedi kafam karıştı bir önceki 3 gb doldurabilirsin demişti harbi şu 12 gblık yeni paketi kullanan yok mu aceba ya 12 gb biterse ne kadar doldurabiliriz ? doldurma imkanımız var mı öğrenelim

Hocam sonucta 3te gelse 6da gelse 10 tlye baya bi dolduruluyor siz kullanin doldurun bundan sonrakilere oyle bilgi veririz sizde denemis oluruz :))
    http://www.salladolsuntassin.com/

hocam bu sitede o tarifenin adı yok aceba doldurmayı sağlamıyor diye düşünüyorum ?

Yok hocam sagliyor dolma ozelligi var bize gelen brosurde yaziliyor oraya daha eklenmemis

"ilgili tarifede doldurma özelliği bulunmamaktadır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi
    musti12316 yazdı:
    O sitede bu tarife ile ilgili bir şey göremedim bu doldurma özelliğini sağlamıyor mu ? esnek 12gb tarifesi"

yazmışlar vodafone forumunda ?

hocam başka bir soru olarak freezoneda kafanagöre saati var ya youtube vs. şimdi izlerken geçerli sanırım indirirkende o 1 saat geçerli mi ?

Yanlis bilgi verilmis size hocam doldurma ozelligi var o tarifeyi secip vodafone yanimda uygulamasina girip ana sayfada internetini doldurmak icin tikla var onu tiklayacaksin olur hocam

İndirmedede gecerli hocam

yahu bu vodafone müşteri temsilcileri bir garip bir kere aradım doldur 3gb dediler bir kere aradığımda ise doldur 6gb dediler foruma yazdım doldurma özelliği yok yazmışlar

Hocam sen ben gibi insan onlar iste bildikleriyle konusuyorlar

https://forum.vodafone.com.tr/t5/Tarifeler/Doldur-Kampanyas%C4%B1-Hakk%C4%B1nda/td-p/760963

buradada doldurma özelliğinin olmadığından bahsedilmiş

neyse ya ben hertürlü geçicem eğer internet biterse internet avcıları uygulamasından fake gps ile 600 bit toplayıp 7 TL ye 4 gb alırım oda işimi görür

Hadi bakayim islet bizi

hocam şu fake gps işini bildirmeyin yav şimdi kim dolancak sokaklarda

Yok canim ya kullanin obur dunyaya mi goturecez

Hocam bugün geçiş için başvurdum vodafone bayisindeki arkadaşlarda doldur 6 gb dediler bakalım görelim ne olacak

Devlet sirri gibi kac gb dolacak cok merak ettim

Hocam geçiş isi tamam nereden dolduracaz

Vodafone yanimda uygulmasina girerek hocam

Alıntıları Göster
    Avea dan geçiş yapacağım

40 tl ye önereceğiniz tarife varmı ?

İnternet önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghaneli -- 24 Kasım 2017; 0:55:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

Avea dan geçiş yapacağım

40 tl ye önereceğiniz tarife varmı ?

İnternet önemli

Freezone faturasız 12 GB paketine geçtim hocam

• hattımı Vodafone tasicam. redpass 8 ve redpass 10 tarifelerinin fiyatı nedir acaba. M.H Redpass için 45 Redpass 8 için 38TL dedi. Aile indiriminden bahsettim. o şekilde olursa 45lik tarife 42Tl civarına 38lik tarifede 35-36Tl civarına gelir dedi. Sitedeki fiyatlara bakıyorum bununla alakası yok. Net bilgisi olan varmı...

• quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Selam hocam 4.5 g uyumlu sim kartı almak için ne yapmam lazım ve ücret ödemem gerekir mi

Bayiden yedek kart cikartacaksiniz hocam 22 lira ucreti var

• quote:

Orijinalden alıntı: HuysuzMeraklı442

hocam vodafone geçtim 30 tl ve altı paket arıyorum internet 4gb ve üstü ve 2+2 3+1 falan olmasın bir paket önerirmisiniz

750 dk

1000 sms

4 Gb internet 29 lira hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: faatih

hattımı Vodafone tasicam. redpass 8 ve redpass 10 tarifelerinin fiyatı nedir acaba. M.H Redpass için 45 Redpass 8 için 38TL dedi. Aile indiriminden bahsettim. o şekilde olursa 45lik tarife 42Tl civarına 38lik tarifede 35-36Tl civarına gelir dedi. Sitedeki fiyatlara bakıyorum bununla alakası yok. Net bilgisi olan varmı...

Mh nin bahsettigi fiyata yapsbiliyorsa alin hocam aile indirimli red 8 46 lira digeri 49 lira

• Crysiz kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz çıkaramıyor muyuz hocam 22 lira çokmuş

• Vodafone esnek 8 kullanıyorum ve paketimdeki internet bitti. Ek paket almak istiyorum fakat bulamadım. Vodafoneda ek internet paketi satılmıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Ücretsiz çıkaramıyor muyuz hocam 22 lira çokmuş

Cikarirsinuz hocam simdi numaranizi aveaya taşıyacaksınız ucretsiz tasima alan bir yere bulursunuz kose baslarda standlar cok olur tasimak icin can atanlar sonra tasimaniz gerceklestiginde aveada tekrae vodafone geleceksiniz yine ucretsiz bir sekilde 4.5G uyumlu kartiniza ucretsiz sahip olacaksiniz bunada dhnin ölücü ruhu denir

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Vodafone esnek 8 kullanıyorum ve paketimdeki internet bitti. Ek paket almak istiyorum fakat bulamadım. Vodafoneda ek internet paketi satılmıyor mu?

Var hocam o tarifenin doldur ozelligi var vodafone yanimda uygulamasina girip alabilirsiniz

• Crysiz kullanıcısına yanıt
    Esnet sadece dakika ve smsde var hocam internette yok. Gece paketi bitti gündüz paketindede çok az kaldı bitmesine yakınmı aktif oluyor acaba?

• quote:

Esnet sadece dakika ve smsde var hocam internette yok. Gece paketi bitti gündüz paketindede çok az kaldı bitmesine yakınmı aktif oluyor acaba?

Alla alla olmasi gerekiyor internetin hocam vodafone yaninda uygulamasi son guncel versiyonu mu

• quote:

quote:

Alla alla olmasi gerekiyor internetin hocam vodafone yaninda uygulamasi son guncel versiyonu mu

Yok hocam ya doldur özelliği yok

Müşteri hizmetleri bana 6gb doldurma özelliği var demişti tüketici hakları na basvursam telefon kayıtları duruyordur ama uğraşmaya değmez Vodafone beni kandırdı bende fake GPS ile somurecem

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam ya doldur özelliği yok

Müşteri hizmetleri bana 6gb doldurma özelliği var demişti tüketici hakları na basvursam telefon kayıtları duruyordur ama uğraşmaya değmez Vodafone beni kandırdı bende fake GPS ile somurecem

Benimde kafam karisti simdi sonra eklenecektir interneti.doldurma ozelligi

İntikamini aliyorsun

• Hocam ben şuan mega 3gb tarifesindeyim ilk mesajdaki 8gb internetli pakete geçmek istiyorum nasıl geçerim

• quote:

Orijinalden alıntı: soulflyyy

Hocam ben şuan mega 3gb tarifesindeyim ilk mesajdaki 8gb internetli pakete geçmek istiyorum nasıl geçerim

ESNEK8 yazip 7000e yollayin hocam olmassa bayiden yaptirin.

• Annemin faturasız hattını dönemin başlangıcından 1 gün geçtikten sonra yeniledik. Yeni tarife için baştan para kesildi. Bu normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: iamnightrider

Annemin faturasız hattını dönemin başlangıcından 1 gün geçtikten sonra yeniledik. Yeni tarife için baştan para kesildi. Bu normal mi?

Nasil hocam anlamadim

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.