Şimdi Ara

Sınırlı Süre İçin Satışa Çıkmış Kostümler Tekrar Satışta (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
6
Favori
6.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takip böyle birşey olursa guzel olur gerçekten.
  • Ya yapılan şey terbiyesizlik riot küfür yemekten bir hal oldun Eternium aldıktan sonra Noc gelicek la havle.
  • Bundle olsada bari beni yormasalar ama tabi once account lazim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

AEWWWQWWWWWWW YYYYYYEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA@AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Komik mi?
  • Gitti 200 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Oyuna 2011 yılında başladım ve o zamandan beri oyuna gelen Limited olarak adlandırılan skinleri almaya çalıştım. Oyuna ara verdiğim dönemlerde dahi satın aldım. Bir daha satışa çıkmayacak dendiği için. Sahip olmadığım şampiyonu hatta oynamaktan nefret ettiğim şampiyonları sırf skini almak için rp ile açtığımı bilirim.

Eski oyuncularını öldürdü Riot. Bundan sonra su oyuna 1 kuruş dahi vermeyi düşünmüyorum özellikle o Limited diye satışa sunulan skinlere.

ama bizlere bedavaya gelmiş olcak skinler ;)) -Sanki paramızı geri verceklermiş gibi. Lol.-
    Şaka bir yana baya bir RP artışı yaşıcam bu iş yüzünden.

Riot hatasını biliyor ki bu kadar hediye veriyor. Avatar, kenarlık, rp iadesi.

• Beyler mesela ben seker bayraminda lollypoppy aldim banada gelcek mi cerceve ve icon ?
  • Allllaaaaaaaahhhhhh zombie ryze lan zombie gelcek dediğim zaman yav he he diyenler konuya bekleniyor
  • Cici Kedi Katarina !!!
  • Beyler mobildeyim fiyatlari ne olucak biri yazabilir mi
  • Heraydan 1 tane skin alsam bana yeter fazla harcamaya gerek yok
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Aylık Bundle şeklinde verirler mi sanmam ama çok işine yarardı eminim
    Human Ryze mı ? Zombie Ryze mı ?
    Diye sorayım ben sana,daha geçen aldın biliyorum Humanı senide vurdu biraz ha ?
    Olmayan hesap için konuşuyor varsayarak.
  • Ne kadara satışa çıkıcak en önemlisi o 260 rpden cıksada hepsi alabilsek
  • katarina lar alınır <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristnam

Çıktıgı zaman ilk gün alanlara rp geri verilir umarım o geri verme süresi 2 3 saat olmasın :(

ilk gun alanlara geri verilir ne ddemek ya beles mi yani:D
  • Aklıma şu soruyu getirdi acaba bu yıl cadılar bayramı vs de yeni skinler gelmiyecekmi sadece eskilerimi satacaklar
  • Limited skinim yok fakat bu riot'un yaptığı resmen terbiyesizlik. Bundan sonra limited lafına ne kadar itibar edilir orası tartışılır. Ben rakipte Striker Ezreal gördüğümde adamı hayran olarak izlerdim. Şimdi skin konusunda herkes eşit artık gözümde. Para riot'u bile değiştirdi vay be.
  • Mutlu Cin Teemo
    Santa Gragas
    All-Star Akali
    Striker Ezreal

bunları alabilirim.
  • Hiçbirini almamış biri olarak söylüyorum.Tam bi saçmalık yaptıkları.''Bu skini bidaha satışa sokmıyacaz'' diyip tekrar satışa sunan bir firmadan ne beklenir.Amaçları oyunda bu skinleri görmenin güzelliği falan değil.Tek amaçları Para.
  • Bu sefil gunlerimde hic olacak sey degil ki bu digeri ayi bekleseydiler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.