Şimdi Ara

Sınırlı Kronolojim (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
5
Favori
5.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dönem açılışını iyi yaptım ders çalışıyorum falan ama dönem sonuna kadar böyle devam edemezsem bir anlamı olmayacak, umarım devam eder :D Ders çalışmak dışında dün ve bugün evdeydim çoğunlukla, telefona w10 insider sürümünü yükledim, keman çalıştım, minecraftın 1.9 snapshotunu denedim ve stroy mode için ön sipariş verdim. Snapshot, ön izleme, ön sipariş derken çok önlerden yaşadığım bir gün oldu, ders çalışmayı da ön hazırlık olarak sayabiliriz

Şimdi de boş boş düşünüyorum ne yapsam diye, biraz müzik dinleyip sonra bi ders tekrarı yaparım sanırım
  • Müzik tamam da ders tekrarı yapmadım Neyse yarın yaparım artık, şimdi kitap okumayı düşünüyorum. Zamanında aldığım ve bir türlü bitiremediğim, şu an bana saçma gelen ancak sırf para verdiğim için bitirmek istediğim bir kitap var onu bitireyim.
  • Tarihe not:

Bugün sabah keman çalışıyorum babam geldi odaya "kursa gitmeden çalabileceğin en fazla o kadar işte" dedi gitti.

Zamanla göreceğiz bakalım ne kadarmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moralim çok bozuk

• Naber, günler standart. Kemana ağırlık verdim bu hafta, dersleri boşladım biraz.
  • Dersteyim. Ders berbat, hava berbat, gün berbat, hayat berbat.

• Son birkaç aydır üzerime çöken bu tembellikten kurtulamazsam intihar edicem artık. Taktiği bilen esirgemesin.
  • Ben bunu görünce moralim bozuluyo
  • Blokladığım kişileri görüyorum hemen hemen hepsi her yazdığında eksileniyor. Rahatlıyorum haksız yere bloklamamışım diye.

• Bir çayını içerim hafız
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Çay iyidir ya buyur gel içeriz

• Günlerimin kısa özeti.

• Windows10 beni çıldırtmış durumda, laptopu kırmamak için kendimi zor tutuyorum şuan

• Neyse şimdi iyi durumda w10. Vizeler haftaya başlıyormuş şu an öğrendim küfrediyorum içimden.

• Ya sorun nerede, inan ki bilmiyorum. Eskiden kendimi böyle bilmezdim. Çok zorlandığımı hissediyorum. Belki de üniversiteye falan gitmemeliydim, bi lokantada garsonluk yaparak falan ömür tüketmeliydim diye düşünüyorum bazen. Belki bana göre değildir kendimi boşa zorluyorumdur. Benden hiçbir şey olmazmış gibi hissediyorum

• Çok mu kolay pes ediyorum, tembellik mi yapıyorum acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chtsydn -- 19 Kasım 2015; 17:19:17 >
  • C# a başladım son bir umut Yaza kadar her şey belli olmuş olacak. Tamam mı devam mı dönemindeyim şu an. Hayırlısı.
    Sigaraya başladım kendimi deniyorum, bağımlı olur muyum, olsam bırakabilir miyim, sigara içenlere kızmakta haklı mıyım, bırakamayanlara ezik muamelesi yapmakta haklı mıyım vs bunları test ediyorum. Şimdilik iyi gidiyo problem yok.
  • Hiç kimse sınanmadığı günahın masumu değildir. Eğer sen hayatın boyunca rüşvet alacak veya verecek bir konuma gelmediysen/düşmediysen rüşvete bulaşan birini taşlarken de ona göre davranacaksın. Bekara karı boşamak kolay diye boşa dememişler.
  • Ders çalışmaya başlamaya çalışıyorum, pazartesi 3 vize var ikisi normal biri alttan aldığım ders. Ondan sonra cumartesiye kadar her gün tek vize var. Şimdiden geçmiş olsun diyorum kendime, yak bi sigara
  • Vizelere çalışmaya çalışıp bir türlü çalışamayınca ben;
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.