Şimdi Ara

Sınırlı Kronolojim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
5
Favori
5.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 buçuk erken sayılıyorsa eğer uyku düzenim oturmuş sayılır. Erkenden yatıp rahatlıkla kalkabiliyorum. Tabi buna kamptayken saat 5te kalkmamız da baya katkıda bulundu.

Bilgisayarı w10 yapmaya çalıştım bir türlü yapamadım sinirlerim bozuldu. W8.1 embedded kullanıyordum, tabi ona güncelleme gelmedi. Bende hata ki sabırsızlık yaptım orjinal cd ile w7 ye dönüş yaptım güncelleme yapabilmek için bu sefer de anlaşılamayan bir hata verip kapanmaya başladı derken pes ettim tekrar w8.1 e geri döndüm İşin kötüsü şimdi yeniden kurulması gereken bir sürü program var çalışmaya başlayabilmek için. İlk etapta javayı kursam yeter sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ara sürekli geziyorum anlatacak bişey bulamadım o yüzden.

• Az önce WhatsAppa bile profil fotoğrafı koyamayacak kadar tipsiz olduğumu fark ettim

• Whatsapp dahil tüm sanal hesaplarımı geçici süreliğine kapatıyorum. Uyku düzenimi oturttum şimdi sıra çalışma alışkanlığını edinmekte. Bunun için beni oyalayan şeylerden bir süreliğine uzaklaşmam gerektiğini düşünüyorum. Zaten pc yi yeni formatladım oyun falan da yok, işe yaraması lazım

• Yeniden burdayım, bir ayın özetini geçicem müsait olunca :D

• Beni oyalayan şeylerden uzaklaştım ama çalışma alışkanlığı kazanamadım, bir ay kafa dinlemiş oldum sanırım ama iyi geldi yinede

Bu bir ay içerisinde bir filmde oynadım Bildiğin uzun metrajlı film. Öyle sanıyorum ki sinemaya çıkmayacak, yönetmen bunu festival filmi olarak çekiyor. Sponsor bulabilirsek sinemaya çıkartabiliriz falan diyordu. Olaylar çok amatörce gelişti, zaten filmde çok amatörce çekiliyor Yönetmen babamın arkadaşı ve babama da dervişane bir rol vermiş. Bende babamla birlikte seti ziyarete gitmiştim ki bir sahnede şoför ihtiyacı oldu ve aniden kendimi şoför rolünde buldum. Daha sonra 2 sahne de daha kendi halimde figüran tarzında oynadım

Sonraaa, Gezdim tabi dağlara taşlara vurdum kendimi. Kardeşimin ev arkadaşı bizi ziyarete geldi 2 günlüğüne. Sümela veya uzungöle gitmek istediler de vakit kısıtlı olduğu için birini seçmek zorundaydılar tabi. Uzungöle gidelim dediler oraya gittik. Şanslarına aşırı derecede yağmurluydu oralar. Ben hayatımda ilk defa yağmurlu havada gittim oraya. Yağmur olunca tabi gezmek biraz zor oldu, yağmur azaldığı sırada ormanın içinde güzel bir yerde mangal yaptık, ağaçların altında olunca ıslanmadık. Öyle kötü bir gezi oldu diyemem ama eve döndüğümüzde yağmur dindi ve güneş açtı hava baya düzeldi.

Sonraaa, Babaannem (80) sağ femur kemiğini kırdı, ameliyat olması gerekti, orta riskli bir ameliyatmış. Protez takıldı falan 1 hafta onunla da biraz uğraştık, şimdi serviste iyi gibi. Bu arada film çekimleri devam ediyordu bir yerde cenaze sahnesi için tabut almıştık, hastaneye uğrayıp oradan sete geçecektik. Tabi arkada tabutu hastaneye gittiğimizi gören komşu bastı feryadı türkan teyzeyi kaybettik diye Film falan izah etmekle uğraştık bide :D

Sonraa, Keman çalmayı öğrenmeye karar verdim, bi keman aldım. Zormuş diyorlar, birkaç yıl gerekiyor diyorlar, 7-8 yaşında başlamak gerek falan diyorlar bakıcaz öğrenebilir miyiz. 4 gün oldu işte kemanı alalı, kurs bulamadım şimdilik bireysel çalışıyorum. İlk gün notalarını bulup Game of thrones müziğini çalmaya çalıştım da çok zor gelmedi yani daha ilk günden böyleyse 1 aya ben bunu çalarım gibime geliyor, ona da bakıcaz, pes etmeyi düşünmüyorum :D

Not: Keman çalmayı bilen varsa arada danışabileceğim yardım alacağım birini arıyorum yani yardımcı olmak isteyen olursa mesaj atabilir :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chtsydn -- 9 Eylül 2015; 22:48:37 >
  • Bariz bir hatayı yaptıktan sonra görmek çok kötü bir durum.

• Keman çaldım biraz (çaldım derken öğreniyorum işte çalışıyorum)

Çıktım can sıkıntısından biraz dışarıda gezindim, boş boş baktım sağa sola falan.
    Neden ve nasıl bu hale geldim bilmiyorum ama hayatta hiç bir amacım hedefim yokmuş gibi davranıyorum bu aralar. Sorgulayınca teoride var gibi ama pratikte yok gibi. Her şey gibilerle idare ediliyor bu sıralar. Her şey saçma gibi. Yarın öleceğim gibi, ama biraz da ölmeyeceğim gibi. Hep olumsuz olana daha az ihtimal veririz. Belki de bu yüzdendir büyük olur yarası.
  • Uzungölü seviyorum o tepedeki köye yerlesmeyi düşünüyorum eşim ikna olursa

• zorradam kullanıcısına yanıt
    O zor işte hocam. Bildiğim kadarıyla o yörenin insanı değilseniz yerleşim hakkı vermiyorlar bu tarz turistik yerlerde.

• Parası neyse verir yerli olurum çok zor olmasa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Parası neyse verir yerli olurum çok zor olmasa gerek

Paranın satın alamayacağı şeyler vardır

Şaka şaka, para çözer o işi

• Take me to mosque
    I'll worship like believers at the shrine of my god
    I'll tell god my sins and god can forgive me for what i did

Benim ingilicce bu kadar beyler devamını başkası getirsin
  • Bu ara şunu görmekten bıktım ya
  • Korsan kullanıcısına yanıt
    Umudunuzu yitirmeyin hocam, umudunuzu taze tutacak hedefler koyun kendinize. Bir anlık hevesmiş deyip geçmeyin.

1 yazmaya çalışıyordum o yüzden şimdi cevap verebildim
  • Keman çalmaktan parmak uçlarım sızlıyor, uyuşuyor. Alışık değil tabi parmaklar nota basmaya

• Dünyada kendime büyük bir amaç edinecek olsam bu süper kötü olmak olurdu. Hani şu fantastik filmlerde falan olur ya. Ama kötü olmak da istemiyorum gibi, o yüzden amaçsız kaldım galiba
  • Okullar açılsa da şenlensek

• quote:

Orijinalden alıntı: chtsydn

Keman çalmaktan parmak uçlarım sızlıyor, uyuşuyor. Alışık değil tabi parmaklar nota basmaya

TSFH - Blackheart çalıyorum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.