Şimdi Ara

Sınırlı internet hatası yardımcı olurmusunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Başlıkta belirttiğim gibi sınırlı internet hatası alıyorum

Bu olay makina mı güncelledikten sonra Başıma geldi Turkcell Wi-Fi wınn kullanıyorum
    Google veya faceye girebiliyorum başka sitelere giremiyorum

Pc de sağ al köşedeki internet çekim seviyesinde sarı Ünlem var tıkladığımda sınırlı internet yazıyor ne yaptım ne ettiysem düzeltemedim

Modemde sorun yok müşteri hizmetlerini aradım modeme komple reset attım değişen bir şey olmadı

Internet te araştırdım Windows un güncellemelerinde bazen sorunlar oluyormuş birkaç çözüm yolu göstermişler yaptım yinede olmadı. Onlarca video var hangisini yapıcağım bilmiyorum önüne gelen video çekip koymuş

Anlayan ve daha önce bu sorunu yaşamış ve çözüm bulmuş arkadaşlardan yardım bekliyorum

Ilgilenen Arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Ii geceler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wifi adaptöründeki DNS tanımını kontrol edip otomatik DNS alıyorsa el ile sabit bir DNS tanımlamayı denediniz mi?

Örneğin OpenDNS'in sunucularını deneyin :
    208.67.222.222
    208.67.220.220
  • "Complete Internet Repair" programını kullanın. Zamanında bu hatayla bende karşılaştım çok araştırdım soruşturdum çok vaktimi heba ettim bu programı kullanana kadar hiçbir antivirüs düzeltemedi hatayı. Sorunun virüsden diyilde donanımdan ve genel bağlantıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu programı kesinlikle tavsiye ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Definitive©

Wifi adaptöründeki DNS tanımını kontrol edip otomatik DNS alıyorsa el ile sabit bir DNS tanımlamayı denediniz mi?

Örneğin OpenDNS'in sunucularını deneyin :
    208.67.222.222
    208.67.220.220

Denedim hocam olmadı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Devrim96

"Complete Internet Repair" programını kullanın. Zamanında bu hatayla bende karşılaştım çok araştırdım soruşturdum çok vaktimi heba ettim bu programı kullanana kadar hiçbir antivirüs düzeltemedi hatayı. Sorunun virüsden diyilde donanımdan ve genel bağlantıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu programı kesinlikle tavsiye ederim..

Bu sabah itibari ile onuda denedim hocam oda olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_17

quote:

"Complete Internet Repair" programını kullanın. Zamanında bu hatayla bende karşılaştım çok araştırdım soruşturdum çok vaktimi heba ettim bu programı kullanana kadar hiçbir antivirüs düzeltemedi hatayı. Sorunun virüsden diyilde donanımdan ve genel bağlantıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu programı kesinlikle tavsiye ederim..

aynı dertten muzdaribim win8.1in kronik sorunuymuş çözüm bulursanız lütfen beni de haberdar eder misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri reis

quote:

quote:

aynı dertten muzdaribim win8.1in kronik sorunuymuş çözüm bulursanız lütfen beni de haberdar eder misiniz

Güncelleme yaptıktan sonra bu hale geldi bir daha asla Güncelleme yapmayacağım bu nasıl iş anlamadım ...

Tmm hocam çözüm bulursam size yazıcam...

• quote:

quote:

Gercekten işe yariyabilecek kalan tek çareniz format gibi görünüyor ama format atmak istemiyorsaniz "sistem geri yükleme" yapmayi deneyebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Gercekten işe yariyabilecek kalan tek çareniz format gibi görünüyor ama format atmak istemiyorsaniz "sistem geri yükleme" yapmayi deneyebilirsiniz.

Onuda yaptım hocam değişen birşey olmadı ama dün işe giderken dns ayarlarını değiştirmiştim o zamn olmamıştı bende makinayı kapattım işe gittim gece işten geldiğimde sorun ortadan kalkmıştı makinayı kapatıp açmamıştım dns yi değiştirdikten sonra acaba o yüzden mi oldu bende anlamadım ama anladığım tek şey bir daha makinayı güncellemiyeceğim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.