Şimdi Ara

Sınırlı erişim sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır evde laptopumu kullanıyordum internette hiç bir sorun yok bugun destktopu açdım internete wireless ile bağlanıyor ama sınırlı erişim yazıyor bi türlü çözemedim windows 7 kullanıyorum ne yapmalıyım?

• uupuppp
  • upupuppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: raymanallstar

Uzun zamandır evde laptopumu kullanıyordum internette hiç bir sorun yok bugun destktopu açdım internete wireless ile bağlanıyor ama sınırlı erişim yazıyor bi türlü çözemedim windows 7 kullanıyorum ne yapmalıyım?

modem tek portlu ise aynı anda laptop ve desktop u bağlarken böyle bir sorun olabilir. yada ip çakışması yapıyor olabilir.
  • ama babamda laptop kullanıyor onda böle bi sorun yok kaldıki laptopları kapatıp denedim gene desktopda sınırlı erişim yapıoz
  • upupppp
  • modeme reset attım başka laptoplardan denedim sorun yok ama masaüstü bilgisayarım hala sınırlı erişim hatası veriyor win7 kullanıoyurm modem exper???
  • bende de exper modem var ben de sorun yasıyorum
  • upupupuppp
  • bağlantıyı kesin kablosuz ağları silin ve tekrar bağlanmayı deneyin.
  • denedim olmuyor modemi yeniden kurdum gene olmadı wireless adaptörünü yeniden kurdum o da olmadı sorun gidericiyi çalıştırdım

bulunan sorunlar
    tanılama ilkesi hizmeti çalışmıyor

yazıyor
  • http://www.frmtr.com/windows-7/3723717-tanimlama-ilkesi-hizmeti.html

yardımcı olabilir ?

edit : *** olan yer frm-tr (- kaldırınız )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi covert -- 15 Temmuz 2011; 15:10:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.