Şimdi Ara

Sinirlerime hakim olamıyorum!(İstemsiz Gülme)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
25
Cevap
0
Favori
3.232
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sinirlerime hakim olamıyorum!(İstemsiz Gülme)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    30 Not
    Bende tam aksine bir anda ciddileşebiliyorum. Kahkahalarla gülerken bir anda ciddileşip karşımdakinin domates gibi olana kadar acayip sesler çıkarmasını izliyorum. Ama ciddiykende bir anda gülmeyede başlayabiliyorum.

Galiba ben şapşiriğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

CEMİYYET-İ OSMÂNİYYE
    Nefs ü mâl ile n’ola kılsam cihânda ictihâd
    Hamdülillah var gazâya sad hezârân ragbetüm

Ey Mehemmed mu’cizât-ı Ahmed-i Muhtâr ile
    Umaram gâlib ola a’dâ-yı dîne devletüm
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Deli misiniz olum niye gülüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    572 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

Arkadaşlar 6 aydır falan var bu canıma tak etti, çok ciddi yerlerde bile aklıma önceden olan komik olaylar geliyor birden gülme krizi tutuyor. Millet bakıyor aa gerizekalı mıdır nedir üstüme iyilik sağlık diye utanıyorum. Gözümden yaş bile geliyor genellikle. Tutarsam kendimi burnumdan HIKGKH HGIHH diye ses geliyor sonra HAHAHAHAH diye kahkaha atıyorum. Kaç kere uyarılırdım özellikle ciddi ortamlarda oluyor bu. Bazen de komik bir şey olunca kendime hakim olamıyorum herkes sussa bile ben gülmeye devam ediyorum. Bunun mantıklı bir açıklaması var mı ya kurtulmak istiyorum artık şu sorundan. Bunu yazarken bile çocuk sapıklarının 7 yaşında kızlara bakarkenki sırıtmaları gibi sırıtıyorum çıldırıcam.

+1 burun kısmını okurken bende güldüm. Bende de aynı sorun var. Evde mat. Dersi alıyorum matematiğim biraz kötü ama düzelmeye başladı. Neyse. Derste bi gülme geldi bana. Sebebi yok . Duramıyorum . Elimi yüzümü yıkmaya gittim ama gülerek yıkadım. Okulda hoca çöpün yanında bekle dedi.(dil anlatım) Duvara bakarken gülme krizine girdim. Gözümden yaş falan geldi. Yanlızsan(sevgilin yoksa) saçma sapan şeylere gülermişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2454 Mesaj
    Bu konuyu 2 yıl önce açmışım, 11 aydır sevgilim var hiçbir şeye gülemiyorum hayattan bezdim. Keşke tekrar embesil gibi gülebilseydim her şeye.

Orijinalden alıntı: Genesis.

Bu konuyu 2 yıl önce açmışım, 11 aydır sevgilim var hiçbir şeye gülemiyorum hayattan bezdim. Keşke tekrar embesil gibi gülebilseydim her şeye.

Kolayı var, kurtul ondan. :)
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,228
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.